Adresa

Hornomlýnská 1255/A, Praha
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
37 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Má první zkušenost s gynekologií byla otřesná, bylo mi jedenáct, měla jsem zánět ledvin a prohlížela mě dětská gynekoložka v nemocnici. Byla hrubá jak fyzicky, tak slovně a z představy pravidelných návštěv gynekologie mi udělala noční můru. V patnácti mě tedy čekal výběr a registrace na gynekologii a bylo mi jasné, že chci doktora, ne doktorku (z těch jsem měla panickou hrůzu). Pana doktora Homolu mi doporučila kamarádka a od začátku jsem s ním velice spokojená. Jsem ještě ke všemu velmi stydlivá povaha, ale pan doktor byl vždy tak milý a trpělivý, že stud šel velmi brzy stranou. Nyní už je to 13 let, co k panu doktorovi chodím a aktuálně jsem v devátém měsíci těhotenství ☺v těhotenství jsou návštěvy v ordinaci pana Homoly vysloveně radost. Pan doktor je velmi pečlivý, vše krásně vysvětlí, ukáže vždy miminko na ultrazvuku a je vidět, že i jeho samotného to těší a prožívá to se mnou.
Sestřička je úžasná. Dá se říci, že je od rány, to ano. Ale vždy se chová tak, jak si člověk a situace zasluhuje. Takových lidí bychom si měli vážit, protože málokdo je dnes upřímný a pevný v úsudku. Pokud se budete chovat slušně vy k ní, bude se chovat slušně ona k vám, já jsem s ní nikdy problém neměla, naopak, je mi stále sympatičtější ☺


M
Ověřeny pacient

Tak jak čtu ty negativní hodnocení, tak mám úplně pocit jako by ty ženy chodily k jinému doktorovi. Já jsem dřív chodila do Gyncentra a tam to byla naprostá katastrofa. Cítila jsem se tam jak kus masa, který musejí co nejdříve vyšetřit a to i jako těhotnou a hlavně s ní moc neprobírat, aby se dlouho nezdržovala. U pana doktora Homoly se cítím jako ta jediná ve chvíli kdy mě vyšetřuje, jako by o mě vše věděl a vše si pamatoval. Že se u něj déle čeká mi vůbec nevadí, protože vím, že se svým pacientkám plně věnuje a to opravdu nejde během pěti minut. Peněžní dar platím pravidelně a absolutně toho nelituji. Dneska je velice těžké najít takového doktora! Jo a sestřička je úžasná, vždy mi skvěle poradila i po telefonu, a že je rázná? To já umím taky :-))) děkuji Vám oběma!!! Neměnila bych!!!


A
Ověřeny pacient

Doktor Homola byl můj první gynekolog. Zpočátku jsem z něj byla úplně nadšená. Choval se velmi příjemně, vše mi dlouze a srozumitelně vysvětloval. Po nějaké době braní antikoncepce jsem začala mít problémy se žilami a bylo potřeba léky změnit. Po dlouhé dlouhé diskuzi mi pan doktor předepsal jiný lék, který mi prý bude vyhovovat a není pro žíly nebezpečný. Když ale sestřička viděla, co mi předepsal, jen nevěřícně kroutila hlavou, že tahle antikoncepce je na ty žíly ještě více nebezpečná. Tak mi je změnil zase na jiné. Přišlo mi to dost neprofesionální, ale dobrá..

Důvod, proč jsem od tohoto doktora je ale zcela jiný. Po pár letech jsem začala mít velmi velmi bolestivý styk a jen se to zhoršovalo. Pan doktor správně usoudil, že jde zřejmě o vaginismus (stažení svalstva - z psychických důvodů). Na to mi řekl, že to se dá odstranit jen operací, kdy mi odříznou kus pánevního svalstva, ale to mi nedoporučuje, protože bych pak neudržela stolici. Druhé řešení je přirozený porod, který ale bude v mém případě velmi dlouhý a náročný. Úplně jsem se zhroutila a do pár dní jsem navštívila doktora své maminky - starší pán, docent, opravdu kapacita. Po tom, co jsem mu řekla na mě jen vyvalil oči, co mi to prý doktor napovídal za blbosti, že tohleto za celou svou kariéru ještě neslyšel a hrozně ho zajímalo prý "jaký blbec mi tohle navyprávěl". Že takovou operaci by mi stejně nikdo neudělal a že je to pouze psychický problém, který se dá poměrně lehce odstranit spolupráci se sexuoložkou. Pan Homola mi ale řekl, ať to klidně s nějakou sexuoložkou zkusím, ale že mi to stejně nepomůže. To byla pro mě poslední kapka. Pana doktora od té doby nepovažuji za profesionála, ale hlupáka, který místo toho, aby řekl že s takovými záležitostmi nemá zkušenosti, tak radši nakecává mladé holce, že se bude buď pos*ávat, nebo mít navěky věků se sexem útrum..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k panu doktorovi již 15 let. Pan doktor je člověk na svém místě. Je velmi erudovaný a své práci rozumí, při prohlídce je velmi jemný, vše vysvětlí a nic nepodcení, má velmi široký záběr - má znalosti i z jiných lékařských oborů. Sestra je trochu energičtější, ale nemám s ní žádný problém. To, že pan doktor požaduje dárcovský příspěvek, tak ten jsem za těch 15 let platila jen jednou a vůbec mi to nevadí, já si za kvalitní péči ráda připlatím, zdraví má člověk jen jedno.


Ověřeny pacient

Pan doktor je moc mily, ochotny, vstricny a hodny clovek, je videt, ze svemu povolani dobre rozumi, vzdy ochotne zodpovi vsechny otazky, poradi, ci zavola, kdyz je potreba.Vzdy mi vse peclive vysvetlil, poradil. chodim k nemu jiz 10 let a jsem velmi spokojena, sestricka Klara, je take moc hodna, vzdy se s ni da skvele popovidat a rada vzdy poradi. Rozhodne doporucuji!


Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi již 9let a nyní se stará o zdárný chod již mého třetího těhotenství.Vždy jsem s ním byla maximálně spokojená, vše řádně vysvětlí, trpělivě a srozumitelně, nenutí určitý způsob léčby(antikoncepce),ale nabídne více možností,pokud jsou.Při komplikacích u 1.těhotenství se postaral o okamžité přijetí do nemocnice na rizikové oddělení.
Zmiňovaný 500,-sponzorský dar jsem proto ráda v letošním roce ordinaci věnovala, neboť péče o těhotné je určitě nadstandardní, ultrazvuk dělá vždy, takže vidím, jak pravidelně miminko roste, ne jen 3x (2x) do těhotenství, což normálně hradí pojišťovna. V letech, kdy jsem docházela do ordinace pouze na roční či půlroční pravidelné kontroly, po mně nikdo příspěvek nijak nevymáhal, je čistě dobrovolný.


Ze začátku vše ok, asi po roce pak chtěl abych změnila pojišťovnu, ok změnila. Pak jsme platila "dárcovský poplatek", ok beru, ale že mě zase opět nutí ke změně pojišťovny, tak to už je trochu moc. Pokaždé když mu nějaké pojišťovna nezaplatí, tak tlačí na pacientky, aby si ji změnily. Na co tedy ta dobrovolná dotace. To není profesionální přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Naprosta spokojenost, vyborna komunikace, skvělá péče.


P
Ověřeny pacient

Vážené dámy, milí pánové

musím reagovat na reakce některých dam zde, které jsou nespokojeny s péčí pana doktora.

Já jsem začala chodit k panu Homolovi zhruba 7 let zpět, kdy mě k němu doporučila kamarádka, kterí zachránil život za 5 minut dvanáct a ona je díky němu dnes zdravou krásnou maminou dvou dětí.

Nicméně, musím souhlasit, že zpočátku sestřička byla mrzutá a nebylo snadné s ní komunikovat, ale dneska po těch letech už s ní nemám žádný problém, vždycky se s ní skvěle zasměju a pokecám. Stačí se k ní nechovat tak jak nechcete aby se ona chovala k vám a máte vyhráno. Je vážně v pohodě, jen jste jí měly dát čas.

Co se pana doktora týče: několikrát mi objevil cysty a myomy, s nimiž mě ihned poslal na operaci, doporučil mi Podolí. Sám jak víte dělá zákroky na soukromé klinice na Chodově, ale nikdy mě nepřesvědčoval,at jdu k němu. Je mi 32 let a při každé druhé kontrole se mě s úsměvěm ptá, zda už budu těhotnět a když řeknu že ne, vypadá jako by si říkal "holka měla bys s tím pohnout, máš nejvyšší čas",ale opět, nijak mě netlačí, nestraší a je vždy velmi přívětivý.

Když jsem k němu v roce 2010 přisla s bulkou v prsu, okamžitě mi napsal doporučení na prsní kliniku na Praze 10, kde se naštěstí nic nepotvrdilo,ale já díky němu nemusela nic platit (bez doporučení je cena 600 kč).

Když jsem potřebovala poradit s nejlepší antikoncepcí, sedl si se mnou na 30 min a podrobně mi vysvětlil pro a proti všech antikoncepcí a doporučil pár nejvyhovujících a tak jsem si vybrala.

Při každé návštěvě mi dělá pravidelně ultrazvuk a vždy mi na monitoru ukazuje co je co a vysvětluje mi každý krok a to i při vnitřní prohlídce.

Pan doktor je naprosto báječný člověk, jsem s ním nesmírně spokojena a taktéž x žen z mého okolí, které k němu docházejí též. V životě ani nenaznačil, že bych měla něco platit, naopak mě je velmi divné, že nikdy nic neplatím a to ani 30 kč, když je to soukromník!

Vřele doporučuji. a Vám pane doktore za vše velké díky. Sestři Vám taky:-)


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila celkem dlouho, ze začátku jsem s ním byla velmi spokojená, ale asi to bylo tou jeho sestrou, že jsem tam pak začala chodit celkem nerada, ale i tak na pana doktora jsem neměla žádné větší připomínky i když čekání hodinu a podobně mi vadilo, v podstatě jsem tam chodila jen jednou za rok na prevenci, když jsem opět přišla na kontrolu, pan doktor mi oznámil, že mám zaplatit 500kč za vedení karty ročně, že se to asi bude zvyšovat na 1000kč a že se to platí všude a jestli to nebudu respektovat at si najdu jiného lékaře, no tím že jsem neměla žádné problémy a chodila jsem jen na prevence se mi to moc nelíbilo, je pravda kdyby se asi chovala lépe ta jeho sestra i on, tak bych to klidně platila, ale dát to za normální kontroly a ještě u toho poslouchat jí se mi nechtělo, optala jsem se kamarádek zda něco platí a žádná neplatí nic, bylo mi to divné, kamarád je lékař a řekl mi, že to je podvod at si stěžuji na zdravotní pojišťovně, tak jsem také učinila, řekli mi, že pan doktor na nic takového nemá nárok at jim to pošlu písemě, že je to zcela anonymní, že mě vyrozumí a přišla mi odpověd, že pan doktor nic takového nevyžaduje, že jen nabízí pacientkám jestli nechtějí dát dobrovolný příspěvek a nijak tomu nepodmiňuje svou péči, tak jsem se tomu zasmála s tím, že si najdu jiného lékaře, přišla jsem si tam ještě pro prášky a sestra počkala až budu sama v čekárně a vystartovala po mě a ječela že jsem si na ně stěžovala, chovala se s odpuštěním jak ....., nezmohla jsem se na slovo a už tam nikdy nevkročila, je smutné, že vás chce v podstatě někdo okrádat a zachová se takto, místo omluvy......!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti