Gynekologie a porodnictví
Roškotova 2/1717, Praha

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Pan doktor je skvělý lékař, osobně jsem naštěstí neřešila žádný velký problém, ale vždy mi vše vysvětlí a když je to jen doporučení vždy respektuje moje finální rozhodnutí. Má svůj smysl pro humor a mě to vyhovuje, protože mě tím vždy rozptýlí a já nejsem celá v křeči a vyšetření je díky tomu rychlejší a v pohodě. Vždy přicházím celá nervózní a nesvá a pan doktor mi vždy spraví náladu a odcházím s úsměvem.
Pan doktor je profesionální a uvadí věci na pravou míru a stručně. Rozumím, že pro křehčí povahy může být někdy až moc ostrý, nebo jeho humor může zůstat nepochopen, ale mě právě tohle vyhovuje. Ze zkušenosti od sestry vím, že nad miminky se úplně nerozplývá, ale je to doktor a ne kamarádka na pokec. Za mě jsem naprosto spokojená, vždy mi pomohl. Sestřičky jsou takové neutrální. Jedna velice příjemná a vřelá, druhá neutrálnější, ale rozhodně ne nepříjemná, možná odměřená. Ordinace je hezká. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

1000 žen, 1000 názorů. Pan doktor Bednář je stará škola. Má mou důvěru. Má specifický smysl pro humor, ze kterého se mohou některé ženy hroutit či odejít s nepochopením. Každopádně umí člověka uklidnit, vše vysvětlit a nabídnout možnosti. Rozhodně nečekejte, že se přetrhne a bude se rozplívat, když budete těhotná, na to on není, ale pochybuju, že by něco zanedbal. I na hloupé dotazy mi vždy odpoví a ještě se zasmějeme. Byla jsem u něj i na operaci a ještě ten den jsem se cítila dobře. Pokud je pacientka hodně přecitlivělá, měla by vyhledat jiného lékaře nebo spíše lékařku. Jinak není žádný problém.

Umístění: Gynekologie a porodnictví Jiný

Jednou jsem bohužel musela k p.Bednářovi akutně na prohlídku, protože můj gynekolog nemohl. Byl nepříjemný a poslal mě domů se špatnou medikací. Druhý den jsem se vrátila s hroznou bolestí a už mě naštěstí přijal můj gynekolog. Ten se zhrozil, že jsem dorazila tzv. za minutu dvanáct a že už to málem bylo na cévkování. Když jsem mu oznámila, že jsem byla den předtím u p.Bednáře, který mě poslal domů s jinými léky než měl, tak jen kroutil hlavou.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

K panu doktorovi Bednarovi jsem chodila 12 let. Problem jsem s nim nemela a jeho ironicke poznamky jsem v klidu prechazela. Az jednou to zacalo jeho neprofesionalnim a laickym pristupem. Rekla jsem mu, ze mam nejaky problem a on mi rekl, ze to je normalni a dal to neresil. To uz se mi zdalo divny, ale verila jsem mu. Bohuzel. Behem tehotenstvi me zarazila dalsi vec. Vubec u nej neprobihaly kontroly (utrazvuky mi delal jiny doktor). S doktorem Bednarem jsem si jen sedla a zeptal se jak to jde. Kdyz jsem ve 27. tydnu zacala krvacet okamzite jsem za nim jela. Prohlidl me a i pres 4 ukazatele predcasneho porodu me poslal domu, ze je vse v poradku. Jako prvorodicka jsem netusila co se deje, opet mu verila a jela domu. Za 12 hodin jsem porodila. Jelikoz jsem v nej ztratila duveru, tak na kontrolu po sestinedeli jsem sla k jinemu gynekologovi. Kdyz mi popsal jak probihaji kontroly u nej, tak jsem tomu nemohla uverit. PAN Bednar mozna nekdy byval dobry doktor, ale momentalne je laxni, neprofesionalni a nepeclivy. Nelecil me, tak jak mel a kvuli infekci jsem porodila driv.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vše uvede na pravou míru a vždycky odcházím s tím, že vím, co se děje.

Také bohužel musím napsat, že když je vše v pořádku, pan doktor je zábavný, jak ale nastal problém, nevěděl a nic kloudného neporadil.

Chodím k panu doktorovi cca 20 let a musím říci, že ráda. Vždycky řekne na rovinu názor na můj problém, nic nepřibarvuje, já řeknu svůj názor a ve většině případů mě přesvědčí. Je to pragmatik, stejně jako já, a nebude se rozplývat nad miminem, ale udělá všechno pro to, aby těhotenství dobře dopadlo (vlastní zkušenost). Ale asi jako každý doktor, zázraky prostě neumí. Pro mě je to strašně příjemný pán se způsobem humoru, který mě vyhovuje. Návštěva u něj je pro mne psychologickou vzpruhou. A co se týče sestřiček, je to padesát na padesát. Jedna je milionová a druhá na zabití. Když potkám tu druhou variantu, vždycky si říkám, bože můj, kdo tě stačil dneska tak naštvat. A pak si spravím náladu u pana doktora. Takže musíte vyzkoušet a pak se rozhodněte samy. Milena B. Hermanová

Pan doktor je super odborník. Je vstřícný, příjemný a zdvořilý. Jeho sestřičky jsou plné pochopení a laskavých slov. Jsem moc ráda, že jsem jejich pacientkou.

Nejlepší gynekolog, co znám. Operoval mě při komplikované hysterektomii, a dopadlo to výborně. Je to odborník nad odborníky.
Nikdy na mě neměl nejapnou poznámku. Asi proto, že mu nepokládám hloupé otázky :)
Děvčata, uvolněte se, a vyšetření nebude nepříjemné! ;)

2x zastupoval meho lekare a bohuzel musim konstatovat,ze se pro praci s zenou nehodi. Kdyz pominu nevhodne pripominky na moji osobu,pri kazdem dotazu, zesmesnovani mych problémů (chodim pouze 1x za rok a ve vyjmecnych pripadech = cca 2 za rok), tak predevsim mi prijde neomaleny. Muj pritel me minuly rok podvedl,protoze mam strach z pohlavnich chorob, poprve ve svem zivote (je mi 30) jsem si nechala udelat komplexni test u sveho gynekologa. Na vysledky bohuzel chybel. Musela jsem jit za pane doktorem. Jeho prvni otazka byla, z jakeho duvodu mi delali takhle drahe testy, tak jsem mu vysvetlila a on me zacal poucovat a vysvetlovat muzskou genialitu a proc chlapy podvadeji...