Michal Mihula, gynekolog Ostrava

MUDr. Michal Mihula

Gynekolog Více

Nemocniční 20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Názory

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Já nemám absolutně dobrou zkušenost. Přišla jsem s tím, že mám pozitivní test, jelikož jsme se s manželem snažili o miminko. Pan doktor mi řekl, že na ultrazvuku nic nevidí a je to nejspíš mimoděložní těh., ať příjdu do nemocnice a tam mě ,,vyčistí,,
Vůbec nechtěl čekat, byla jsem na začátku těhotenství a proto plod nešel vidět. Intuice mi říkala, ať to nedělám a rychle se objednala k jinému lékaři. Ten mi řekl, že je to ještě brzy, vzali mi krev a za pár dní jsme na ultrazvuku viděli, že jsem těhotná a plod je tam, kde má být. Dnes máme krásnou tříletou dceru. Trvalo mi než jsem se odhodlala napsat, ale určitě vždy je lepší navštívit dva lékaře.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor je pečlivý, přímý a otevřený. Vše vysvětlí a chová se maximálně profesionálně. Byla jsem ošetřena panem dokorem i v Městské nemicnici a tam to bylo stejné. Nejenom pan doktor, ale i sestřičky byly velice pečlivé, přátelské a trpělivé. Je tam příjemné prostředí. Mám veliké štěstí, že jsem natrefila na celou tuto skvělou partu. Děkuji moc.

Umístění: jiné místo Jiný

Neuvěřitelně příjemný personál!!! měla jsem obrovský strach a již při objednávání se na zákrok - jsem zjistila, že budu v nejlepších rukou. Velice děkuji za přístup sestřičky a pana doktora, neuvěřitelná profesionalita !!! Moc děkuji

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Výborný pan doktor. Vyléčil to co jiní doktoři nezvládli. Klobouk dolů před takovou kapacitou ve svém oboru. Člověk se i zasměje v ordinaci a nemusí jak u jiných chodit do ordinace ze strachem .

F
Umístění: Městská nemocnice Ostrava gyn. operace

Děkuji MUDr. Michalu Mihulovi, za skvěle zvládnutou operaci i pooperační péči. Skvělý lékař. Komunikativní, vstřícný a laskavý. Rovněž děkuji milým a ochotným sestrám. Všem ženám pana doktora vřele doporučuji. Fialová Šárka

Vynikající lékař. Připravil mne k prvnímu porodu který pro nás s manželem nebyl zrovna snadný. Vše vysvětlil a byl velmi citlivý. Po tomto porodu jsem již u něj zůstala. Pote byl přítomen i při dalších 2 naších porodech. Mohu jen a jen doporučit.

Skvělý lékař, úžasný porodník! Vedl mi vyvolávany porod a vše proběhlo na 1*. Byla jsem s manželem maximálně spokojena úplně ve všem a mohu jen a jen chválit! Jeho práce je jedna velká krása! Péče po porodu je u něj také samozřejmostí.

Jak čtu ty negatívní názory,tak se musím jenom smát.Já na p.doktora nemůžu,ale musím pět jen samou chválu.Do péče k němu jsem se dostala po negativních zkušenostech mého bývalého gynekologa a před panem doktorem Mihulou jen smekám.Je to člověk na svém místě, Svým profesionálním,milým,a slušným přístupem je mistrem ve svém oboru.Nikdy bych už neměnila. halina

Jako panna před manželským sexuálním stykem pro mě zjištění, že ho nemůžu mít, ptž mám velmi úzký otvor mě nikterak neznepokojoval, ale někde uvnitř jsem věděla, že jednou se to řešit musí. Ne kvůli chlapovi, ale kvůli tomu abych byla pro něj připravená a mohla si zavádět tampóny jsem šla na zákrok, který mi toto umožňuje. Nevěděla jsem do čeho jdu a celé mi to bylo dost nepříjemné. Celý život chodím vždy jen ke gynekoložkám, takže zjištění, že mě bude kontrolovat po zákroku muž, jsem chtěla odmítnout. Obrovská milost přišla skrze pana doktora Mihulu, když zjistil, že sice otvor je větší, ale ne dost. Myslela jsem že je to špatný vtip :-D ale uklidnil mě, že to budeme řešit až nastane ten "pravý čas" :-) ale nakonec mi všechno vysvětlil, popsal a nabídl, že mi ten zákrok znovu může udělat on, jelikož tam všechny pány doktory s tím laiserem učil a za pár dní měl zrovna službu. A ještě měl úžasné názory na panenství. Není to bomba? Pro mě úplný zázrak. Zákrok provedl, ještě jsem ho zastihla ten den v nemocnici a ochotně mi nabízel kontrolu po vyšetření. Skoro se i těším :-D

Vynikající lékař. Velice trpelivý, ochotný a opravdová špička ve svém oboru. I přes to, že jsem "hysterka" a zavedení zrcátka je pro mě noční můrou, pan doktor mě vždy uklidní a rozptýlí svým pichlavým humorem a pohodovou náladou. Když mi diagnostikoval předkancerózu del.čip. vše mi srozumitelně vysvětlil a uvedl na pravou míru. A to ani nemluvím o jeho zlatých nervech a trpělivosti při konizaci, kdy jsem tropila scény jako dítě u zubaře.

Naprostá spokojenost.