Nemocniční 20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

F
Umístění: Městská nemocnice Ostrava gyn. operace

Děkuji MUDr. Michalu Mihulovi, za skvěle zvládnutou operaci i pooperační péči. Skvělý lékař. Komunikativní, vstřícný a laskavý. Rovněž děkuji milým a ochotným sestrám. Všem ženám pana doktora vřele doporučuji. Fialová Šárka

Vynikající lékař. Připravil mne k prvnímu porodu který pro nás s manželem nebyl zrovna snadný. Vše vysvětlil a byl velmi citlivý. Po tomto porodu jsem již u něj zůstala. Pote byl přítomen i při dalších 2 naších porodech. Mohu jen a jen doporučit.

Skvělý lékař, úžasný porodník! Vedl mi vyvolávany porod a vše proběhlo na 1*. Byla jsem s manželem maximálně spokojena úplně ve všem a mohu jen a jen chválit! Jeho práce je jedna velká krása! Péče po porodu je u něj také samozřejmostí.

Jak čtu ty negatívní názory,tak se musím jenom smát.Já na p.doktora nemůžu,ale musím pět jen samou chválu.Do péče k němu jsem se dostala po negativních zkušenostech mého bývalého gynekologa a před panem doktorem Mihulou jen smekám.Je to člověk na svém místě, Svým profesionálním,milým,a slušným přístupem je mistrem ve svém oboru.Nikdy bych už neměnila. halina

Jako panna před manželským sexuálním stykem pro mě zjištění, že ho nemůžu mít, ptž mám velmi úzký otvor mě nikterak neznepokojoval, ale někde uvnitř jsem věděla, že jednou se to řešit musí. Ne kvůli chlapovi, ale kvůli tomu abych byla pro něj připravená a mohla si zavádět tampóny jsem šla na zákrok, který mi toto umožňuje. Nevěděla jsem do čeho jdu a celé mi to bylo dost nepříjemné. Celý život chodím vždy jen ke gynekoložkám, takže zjištění, že mě bude kontrolovat po zákroku muž, jsem chtěla odmítnout. Obrovská milost přišla skrze pana doktora Mihulu, když zjistil, že sice otvor je větší, ale ne dost. Myslela jsem že je to špatný vtip :-D ale uklidnil mě, že to budeme řešit až nastane ten "pravý čas" :-) ale nakonec mi všechno vysvětlil, popsal a nabídl, že mi ten zákrok znovu může udělat on, jelikož tam všechny pány doktory s tím laiserem učil a za pár dní měl zrovna službu. A ještě měl úžasné názory na panenství. Není to bomba? Pro mě úplný zázrak. Zákrok provedl, ještě jsem ho zastihla ten den v nemocnici a ochotně mi nabízel kontrolu po vyšetření. Skoro se i těším :-D

Vynikající lékař. Velice trpelivý, ochotný a opravdová špička ve svém oboru. I přes to, že jsem "hysterka" a zavedení zrcátka je pro mě noční můrou, pan doktor mě vždy uklidní a rozptýlí svým pichlavým humorem a pohodovou náladou. Když mi diagnostikoval předkancerózu del.čip. vše mi srozumitelně vysvětlil a uvedl na pravou míru. A to ani nemluvím o jeho zlatých nervech a trpělivosti při konizaci, kdy jsem tropila scény jako dítě u zubaře.

Naprostá spokojenost.

mě pomohl a poradil velmi bez něj bych dneska nebyla tak jak jsem celá a zdravá,u mě palec nahorů. k žádnému jinému nechci a doufám,že mi odrodí i děti

Díky panu dotorovi mám 2 zdravé děti, vždycky byl na mně moc hodný a všechno mi vysvětlil. Jsem u něho už 8 let a jsem moc spokojená. Můj předchozí doktor byl strašný to se nedá vůbec srovnat. P.T.

Měla jsem pana doktora u porodu a poté i u gynekologické operace. Vše dopadlo skvělé, jsem mu moc vděčná. Díky němu jsem se cítila dobře i v nemocničním prostředí, které tolik nemám ráda. Díky. Jana P.

Nevím přesně jaký je to lékař, protože když jsem rodila svou první dceru, tak mě automaticky nastřih. Ani bych neřekla že to bylo nutné. A když mě zašíval, tak se ani neobtěžoval počkat alespoň minutu, aby injekce zabrala a začal šít. Ta bolest jak do mě furt píchal šitím a tahal kůži. Když jsem ho moc prosila ať chvilku počká, že to moc bolí, tak jen stroze a arogantně odsekl to vás nemůže bolet. Po patnácti hodinách bolestí zvýšené urychlováním to fakt bylo už moc. Víc jak rok jsme kvůli tomu s manželem neměli sex, jak to zprznil a dlouho ještě po porodu jsem si nemohla sednout pořádně. Jenže o čtyři roky později mi nejspíš zachránil život tím že mě před mým druhým porodem včas hospitalizoval. To že se něco špatného děje s miminkem rozpoznal včas a zakročil. Tak nevím,