Ordinace - dětská psychiatrie Umístění: AREÁL II
Podbrdská 269, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Kontaktovala jsem pana doktora ohledně problematiky ADHD u dospělých, ačkoliv bohužel neměl kapacitu, lidsky skvěle zapůsobil, doporučil další z kolegů a to vše velmi pohotově. Velmi nápomocný přístup, děkuji.

Umístění: Ordinace - dětská psychiatrie Umístění: AREÁL II Jiný

Lidskost, empatie. Myslim, ze kazdy rodic co se potyka s dusevnimi problemy sveho ditete a potrebuje pomoc s lecbou, urcite oceni nadhled a mily pristup pana doktora. Jsme na samem zacatku terapie... tak hodnotim pozitivne komunikaci a pristup

Pan MUDr. Michal Goetz ...už je to několik let zpátky, co jsem k němu chodila, léčila se, je to odborník v oblasti dětské psychiatrie a jistě i dalších oborů, měla jsem možnost se s ním setkat v době, kdy jsem chodila na střední školu, když jsem začala mít psychické problémy, snažil se mi vždy pomoci nějakým způsobem a "nenechat mne na holičkách" a i v nejsmutnějších chvílích mi dokázal nejen to, že vztah k lidem (obzvlášť dětem) má profesionální a kladný, ale hlavně i to, že je to člověk a lékař, na kterého se dá spolehnout, proto...moc díky!!!