Adresa

Senovážné náměstí 980/22, Praha
Poliklinika Senovážné náměstí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
12 názorů

Ověřeny pacient

Ještě, že existuje diagnóza Atopický exém nebo lupénka, jinak by zřejmě paní doktorka mohla ordinaci zavřít, vše je u ní atopický exém nebo lupénka. Přesto, že má celou čekárnu oblepenou diplomy a certifikáty, není schopna předepsat nic jiného než mast s kortikoidy, která vůbec nepomáhá.


F
Ověřeny pacient

Naprosto vyníkající. Ochotná profesionálka, která člověku vše vysvětlí. Prostě výborná lékařka, skvělá ordinace... Dobré!


L
Ověřeny pacient

Znechucená paní doktorka závažnost mého onemocnění vůbec nebrala vážně, měla jsem pocit, že jsem jí vůbec nezajímala, nejspíše na dané onemocnění neví řešení a místo aby to upřímně přiznala mi řekla, že jsem daný produkt používala špatně (to je nesmysl, vím přesně jak daný produkt používat) bez žádného zájmu o další řešení, přitom se jedná o onemocnění, jež mě může ohrozit na živoťe. Nakonec mi napsala stejný recept. Slíbila, že mi další recepty napíše, ale nic mi nenapsala a vyhodila mě, krásný přístup. S tak špatným přístupem jsem se ještě nesetkala. Musím přiznat, těch několik let co k ní chodím jsem naštěstí byla častěji s jejími kolegyněmi, které jsou daleko příjemnější a mají snahu problém řešit. Poslední dobou se ale bohužel stává, že se vídám spíše s paní Prossovou, abych tomu předešla, tak budu muset stýkaní s touto doktorkou zrušit, patrně jí nezajímají normální lidé, ale lidé z kterých může vyrazit nějaké peníze. Paní doktorka by se měla naučit pracovat s lidmi,


Š
Ověřeny pacient

Paní doktorka jako jediná mi za 15lrt pomohla 2 návštěvami zastavit padání vlasů.Jsem šťastná,jelikož jsem během celé té dlouhé doby chodila jen po doktorech a podotýkám,že velice uznávaných mediálně,dokonce jsem při návštěvě USA zavítala i tam ke kožními lékaři a žádala o pomoc.Ale marně.Toto všechno mě stálo desetitisíce a na hlavě se nic nelepšilo.Po návštěvě paní doktorky,kdy jsem přišla úplně kvůli něčemu jinému/lymf.masáže/,mi paní doktorka sama navrhla pokus o léčbu ztráty vlasů a dokonale se do terapie strefila.
Dneska jsem jí vděčná,že nenosím paruku!!!!!A zdůrazňuji,že jsem platila pouze recepty!
Mockrát jí děkuji a vřele doporučuji i tam,kde již všechno selhalo tak,jako to bylo právě v mém případě.
Zuzana Šindelářová


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka mne ani příliš neprohlédla, diagnozu jsem si vlastně stanovila sama. Zaplatila jsem 200 a dostala mast s kortikoidy.Měla jsem pocit, že ji trošku obtěžuji. Po víkendu plném bolestí jsem se vrátila ke své kožní, která mi zdiagnostkovala naprosto správně pravou příčinu. K této doktorce už nikdy nepůjdu


M
Ověřeny pacient

Skvělá dermatoložka.Vstřícná,ochotná,problém vždy probere do detailu a zvolí nejšetrnější způsob léčby! Doporučuji


T
Ověřeny pacient

Od 2 let trpím atopickým ekzémem, dnes je mi 35 let. K paní doktorce Prosové chodím 15 let. NIKDY mi zbytečně nepsala kortikoidy, i když často bohužel musela, snažila se vždy volit ty nejlehčí a nebo se jim vyhnout jak jen to šlo. Stále hledá nové přístupy k léčbě - rozhodně nepatří k těm lékařům, kteří píší stejné recepty v průběhu let jak na běžícím pásu. Mám ekzém po celém těle, extrémně vysušenou kůži, i když stále slyším jak je třeba kůži promazávat - dostanu jednou za 2 měsíce 100g mastičky na promazávání !?! To je věc, kterou bych paní doktorce vytkla a proto nedávám velmi dobré hodnocení.


Paní doktorka mi mnoho k mému problému neřekla a při druhé návštěvě mě asi nechtěla pustit ani do ordinace.Recept na Framykoin mi vtiskla do ruky sestřička mezi dveřmi a na dotaz co mi vlastně je nebyla schopna odpovědět..Ikdyž v ordinaci nikoho paní doktorka neměla, asi jí přišlo zbytečné se se mnou bavit.Takže jsem zaplatil 200 Kč jako příspěvěk, něco za recept a za návštěvu a vlastně nevím ani co mi bylo..nic moc no..


Já jsem paní doktorku navšítvila několikrát. Vždycky byla velmi ochotná, vysvětlila mi nález a postup léčby. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.
Šedivá


Ověřeny pacient

Mě osobně paní Doktorka moc nesedla, vždy jsem chodila na vyšetření s nepříjemným pocitem, že vlastně paní Doktorku obtěžuji. To nemluvím o tom,že mi s atopickým ekzémem moc nepomohla.
Teď hledám nového lékaře....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti