Praktická lékařka
Langrova 4, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Po chybné diagnóze mé stávající lékařky jsem se rozhodla přejít k paní doktorce Rakové. Komunikace s paní Rakovou je ale více než podivná. Na prosbu o registraci reagovala SMSkami, pak se na několik dnů odmlčela. Teprve po urgenci mě odmítla z absurdního důvodu, že už přece lékaře mám. Přála bych si, aby právo změnit lékaře bylo u nás považováno za standard a ne za luxus. Moderní přistup k pacientovi není o online objednávání.

MUDr. Martina Raková

Dobrý den paní Balíková,
vážím si každé recenze, kladné i záporné. Vy ale hodnotíme moji praxi , ale nikdy jste nebyla mojí pacientkou, nikdy jsme se osobně neviděly ani jsem Vás nikdy neléčila . S pozdravem Martina Raková

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Se zacatkem covidu zmenila system 'jen na objednani' ackoliv pandemie pominula, tak system objednavani zustava, kdyz prijdete s aktutnim problemem, nebo potrebujete neschopenku, tak nejprve se vas snazi 'objednat' kdyz reknete, ze opravdu nemohuzete odejit tak s velkou neochotou provede vysetreni. I jine navstevy jsou stylem nadrizeny doktor vs. pacient. Hodila by se vetsi empatie, mene doktorske nadrazenosti. Dovolat se sestre be zazrak.

MUDr. Martina Raková

Dobrý den neznámý paciente, systém objednávání v naší ordinaci nemá nic společného s Covidem. Umožňuje pacientům daleko větší komfort, nemíchají se zdraví a nemocní, pacient čekající na předoperační vyšetření nechce sedět vedle pacienta s chřipkou, stejně se obávají senioři o své zdraví, gravidní apod. Každý den má pacient prostor být zařazený do ordinační doby, kterou jsme prodloužili až do 14,30 hodin . Nás tato organizace chodu ambulance stojí daleko více úsilí. Škoda, že jste svoji nespokojenost neřešil na místě. Píšete dovolat se je zázrak.....sestra má za den kolem 50 i více volání a mezitím se snaží srdečně připravovat pacienty za mnou. Po ordinační době je potřeba vyřídit i neodkladné emailové komunikace. I já bych chtěla říci, že by pacient měl mít i empatie pro naši práci. Závěrem bych chtěla říci, že pokud je pro Vás naše ordinace tak nevyhovující , tak to nevyřeší anonymní negativní hodnocení na těchto stránkách, ale změna lékaře. Přeji Vám pevné zdraví.

Chce moc peněz a nabrala si moc lidí a firem = opravdu hodně dlouhé čekání.. Je to smůtné, dřív jsem jí chválil kama jsem chodil.. Ale momentálně se dívám po změně..

Ke každému pacientu přistupuje velice příjemně, není jednou z doktorek typu: ,,Odpovídejte ano ne ať se s vámi nemusím zdržovat moc dlouho."

Paní doktorka Raková je úžasná pečlivá nejlepší praktický lékař jakého znám kdyby bylo více takových doktorů hned by ten život byl lepší. Vše vám vysvětlí cokoli kdykoli jsem potřebovala nic nebyl problém sestřička také moc milá a ochotná. Tuto ordinaci mohu jen doporučit pacient odchází spokojený byla mu věnovaná maximální péče ;)

Paní doktorku mohu jen doporučit. Svým inteligentním a svědomitým přístupem přišla na vážnou chorobu, kterou žádný z mých předchozích lékařů za dlouhá léta nebyl schopen odhalit. Díky ní se s touto chorobou již nyní léčím a potíže, kterými jsem značnou dobu trpěl, jsou alespoň zatím pryč. Navíc je paní doktorka velice milá a již od prvního kontaktu si mě pak pamatovala - a to i po telefonu! Při takovém množství pacientů má můj obdiv.
Třešnička na dortu celé výborné ordinace je rovněž velice milá sestřička, která má svou práci skvěle zorganizovanou a díky níž jde i při větším množství pacientů vše relativně rychle.

jsem maximálně spokojená..

K paní doktorce jsem přešla na základě doporučení mého manžela, který má rád preciznost a nespokojí se jen tak s něčím... Přijala mě (cca 3 roky zpátky) zcela bez problémů, za což jsem byla velmi ráda a jsem stále :-). Velmi příjemná a usměvavá doktorka. Nikdy nevynechá žádný detail při zjišťování příčiny nemoci. Mohu ji jen doporučit ostatním!

Paní doktorka Raková patří mezi nejlepší praktické lékaře,chodím k ní už víc než 15 let.Vždy mi pomůže a je velice laskavá.Mohu opravdu jen doporučit!!!

K paní MUDr. Rakové chodili moji rodiče, je u zaregistrovaná celá moje rodina a tak jsem se po přistěhování v r. 1999 u ní zaregistrovala i já. Souhlasím se všemi pozitivními hodnoceními. I já se počítám mezi spokojené pacienty. Vážím si osobního přístupu a pocitu, že nejsem jen pacient, ale i člověk. Kdo poznal jak se dnes lékaři ke svým pacientům chovají, musí si takového ojedinělého přístupu vážit. Ráda bych poděkovala nejen jí, ale i obětavému přístupu sestřičky. Děkuji oběma. Zelinková M.