Langrova 4, Brno
Praktická lékařka

Chce moc peněz a nabrala si moc lidí a firem = opravdu hodně dlouhé čekání.. Je to smůtné, dřív jsem jí chválil kama jsem chodil.. Ale momentálně se dívám po změně..

Ke každému pacientu přistupuje velice příjemně, není jednou z doktorek typu: ,,Odpovídejte ano ne ať se s vámi nemusím zdržovat moc dlouho."

Paní doktorka Raková je úžasná pečlivá nejlepší praktický lékař jakého znám kdyby bylo více takových doktorů hned by ten život byl lepší. Vše vám vysvětlí cokoli kdykoli jsem potřebovala nic nebyl problém sestřička také moc milá a ochotná. Tuto ordinaci mohu jen doporučit pacient odchází spokojený byla mu věnovaná maximální péče ;)

Paní doktorku mohu jen doporučit. Svým inteligentním a svědomitým přístupem přišla na vážnou chorobu, kterou žádný z mých předchozích lékařů za dlouhá léta nebyl schopen odhalit. Díky ní se s touto chorobou již nyní léčím a potíže, kterými jsem značnou dobu trpěl, jsou alespoň zatím pryč. Navíc je paní doktorka velice milá a již od prvního kontaktu si mě pak pamatovala - a to i po telefonu! Při takovém množství pacientů má můj obdiv.
Třešnička na dortu celé výborné ordinace je rovněž velice milá sestřička, která má svou práci skvěle zorganizovanou a díky níž jde i při větším množství pacientů vše relativně rychle.

jsem maximálně spokojená..

K paní doktorce jsem přešla na základě doporučení mého manžela, který má rád preciznost a nespokojí se jen tak s něčím... Přijala mě (cca 3 roky zpátky) zcela bez problémů, za což jsem byla velmi ráda a jsem stále :-). Velmi příjemná a usměvavá doktorka. Nikdy nevynechá žádný detail při zjišťování příčiny nemoci. Mohu ji jen doporučit ostatním!

Paní doktorka Raková patří mezi nejlepší praktické lékaře,chodím k ní už víc než 15 let.Vždy mi pomůže a je velice laskavá.Mohu opravdu jen doporučit!!!

K paní MUDr. Rakové chodili moji rodiče, je u zaregistrovaná celá moje rodina a tak jsem se po přistěhování v r. 1999 u ní zaregistrovala i já. Souhlasím se všemi pozitivními hodnoceními. I já se počítám mezi spokojené pacienty. Vážím si osobního přístupu a pocitu, že nejsem jen pacient, ale i člověk. Kdo poznal jak se dnes lékaři ke svým pacientům chovají, musí si takového ojedinělého přístupu vážit. Ráda bych poděkovala nejen jí, ale i obětavému přístupu sestřičky. Děkuji oběma. Zelinková M.

p.dr. Raková je velmi kvalitní lékařka, zkušená, vzdělaná, vždy milá a usměvavá, pomůže, poradí a i když toho má hodně, nikdy mě neodbyla,vždy si na mě udělala dostatek času, vždy vše důkladně vysvětlila, pokud už jsem potřebovala jiného specialistu, doporučila mi jen ty nejlepší a stejně příjemné a kvalitní jako p. dr. Raková. Já ji mohu jedině doporučit, stejně tak i sestřičku, která je taktéž velmi vzdělaná, příjemná a pokud už se stane, že musím navštívit ordinaci, vždy se se sestřičkou nasmějeme, než přijdu na řadu k p. dr. Rakové a nikdy né na úkor někoho jiného, jediné co mi není příjemné a není to jen u p. dr.Rakové, ale i u jiných lékařů je to, jak se chovají někteří lidé, vidí, že je plná čekárna, stoupnou si ke dveřím a jen co sestra otevře, tak tam vlítnou se slovy: já jdu jen zanést papíry, já jdu jen pro recept, já potřebuji jen razítko a já se jdu jen na něco zeptat atd...a lidi koukají a nikdo nic neřekne, ani sestra ne a pak ti co se šli "jen" zeptat jsou tam pomalu déle, nežli ti, co přišli z nějakým problémem. A tak se stane, že místo toho, abych šla na řadu jak mám, tvrdnu tam i několik hod. jen proto, že se tam jde někdo na něco zeptat! Jinak nemám výhrady. Jana

Paní Raková je vynikající diagnostik, celostní přísup k řešení zdravotní situace, preferuje prevenci, doporučuje dobré specialisty, má neočekávané vybavení ordinace na praktického lékaře, mám v ni plnou důvěru. Vždy mi i dalším členům rodiny navrhla optimální léčení. I když jsme se přestěhovali do jiné brněnské lokality, v případě potřeby se za ní rád do ordinace dostavím.