Martina Benáčanová Čermáková, dermatolog Praha

MUDr. Martina Benáčanová Čermáková

Dermatolog

21 názorů

Uložit


Adresa

Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
21 názorů

Š
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doktroka je velmi příjemná a hlavně je skvělá lékařka, která se velmi dobře orientuje ve svém oboru. Chodím k ní se svými dětmi již roky a vždy diagnostikovala správně a dala účinnou léčbu. Před ní jsem vystřídala několik jiných kožních lékařů a výsledky rozhodně nebyly takové jako u paní doktorky Čermákové.


L
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ odstranění kožní léze

Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné a vstřícné. K paní doktorce již chodím několik let a jsem velmi spokojená s její léčbou a celkovým přístupem.
Lenka Nováková


D
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

S paní doktorkou Čermákovou nemám dobré zkušenosti. Byly jsme s dcerou třikrát objednáni na ošetření a s toho se nám dvakrát, že bez jakéhokoliv upozornění, jsme našly na dveřích ceduly, že má dovolenou. Tento přístup k pacientům se mi zdá dost neseriózní. Její profesionální oštření hodnotit bohužel z jedné návštěvy nemůžu, protože dceru nedoléčila. Již nemůžeme déle čekat, až se paní doktorka vrátí opět s 14 denní dovolené a hledáme jiné seriózního lékaře.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě dnes dnes svým jednáním opravdu přesvědčila, abych si našla jiného kožního lékaře. Již dlouho jsem tuto změnu zvažovala. Přišla jsem za ní tentokrát s drobným problémem, na který mi dala leták známé kosmetické firmy. Budiž. Arogantně mi řekla, že bych měla chodit každý rok na preventivní prohlídky (po jiném závažnějším onemocnění, který diagnostikoval jiný lékař), ale po rozdání letáků mi sdělila, že je to vše. To, že mě zapomněla prohlédnout mi došlo na chodbě. Mám pocit, že u paní doktorky nejde o pacienta, ale pouze o vykázání výkonů pojišťovně. A určitě si dnes vykázala u mě prevenci. Tak zase za rok. Ale určitě někde jinde.


Ověřeny pacient

Dobrý den.Touto cestou chci poděkovat za perfektní péči paní doktorky Beňáčkové a její sestře.Jsem velice spokojená.S pozdravem a přáním všeho krásného Danuše Davidová


A
Ověřeny pacient

Milá a empatická jak paní doktorka, tak sestřička. Diagnózu správně stanovila a pomohla mi s léčením.


M
Ověřeny pacient

Mám z paní doktorky trošku rozporuplné pocity. Diagnostikuje z dálky, měla jsem špatný pocit, jako by se mě štítila...s takovou nevím, proč si vybrala za specializaci zrovna dermatologii. A taky mi neustále nabízí produkty nejmenované značky. Na druhou stranu mi její péče nikdy nijak neuškodila.


V
Ověřeny pacient

Velice dobrá doktorka. Přišel jsem s jedním problémem a vyřešila mi hned 4. Jako jediná poznala probém, který ostatní doktoři přisuzovali pigmentové skvrně. Plus pěkná sestřička. :)


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je fajn, z hlediska odbornosti asi žena na správném místě.. Jen by v té své ordinaci mohla býti déle.. :)(:
Jinak je to krásná žena..
Ale to sem nepatří, že? :)


K
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem se léčila s akné, ačkoliv jsem chtěla jen předepsat mastičku, kterou sama v lékárně hradím, pokaždé musím do ordinace a platit 30 Kč, prohlídka žádná, jen něco naťuká do svého laptopu. Jelikož se akné ani po roce nelepšilo, poprosila jsem o nějaký jiný/silnější lék a další možnosti léčby. Dostalo se mi odpovědi, že se u ní lidé s akné léčí třeba i 10 let. S tímto přístupem se tomu nedivím....už chodím jinam. Také nikdy nezapomněla doporučit přípravek jedné nejmenované francouzské kosmetické firmy - buď jsou opravdu tak dobří nebo je na ně nějak napojena. Vzhledem k tomu, že mi nepomohly mastičky na předpis, nevím proč mi pořád nabízela tuto kosmetiku....takže asi to druhé.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti