Michálkovická 1770/189, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

C
Umístění: Ordinace

I've visited him as a doctor for 3 years and am completely content. His English is excellent and his manner of communication very open and welcoming. I have had him as a doctor during two pregnancies and have been satisfied with his level of care. I appreciate that he is willing to answer questions or discuss areas of doubt. Also, generally I have found him very timely and efficient. I highly recommend him, especially those seeking an English-speaking doctor.

Já jsem naprosto spokojená. PAN doktor je sympatický, vstřícný a dokonce ochotný poradit i přes telefon mimo svou ordinační dobu.

Panu doktorovi moc děkuji za včasnou detekci a kontroly, kdy odhalil neprospívající těhotenství. Také za velmi poctivý, citlivý a vlídný přístup, kdy mě navštívil i ve Fakultní nemocnici, kde také pracuje. Zajímal se, zda je vše v pořádku a jestli mám ještě nějaké otázky. Moc mu za to děkuji a přeji jen vše dobré! Vřele doporučuji!!!

Poděkování za příkladnou péči .Mohu-lisi v současné době vybrat zdravotnické zařízení ož neváhám,chtěla bych poděkovat Mudr.M.Petzlovi za to,že mi vrátil zdraví.Jeho profesionální přístup bereme my pacientky ,jako smzřejmost.Jeho lidský a laskavý přístup k pacientkám je naprosto vyjímečný.Takový lékař jako je MUDr.Martin Petzel,Ph.D.bych tak snadno na této lékařské ůrovni nenašla.Ještě jednou díky. Libuše

Doporucuji,nadstandartni,vyrovnany pristup.je to odbornik!Doporucuji kazde zene,ktera ma potize s inkontinenci.

DOPORUČUJI PŘEČÍST :-)
Pana doktora jsem vyhledala v zoufalé situaci s velkými gynekologickými bolestmi při styku. V nemocnici jsem neměla dobrou zkušenost s dojížděním a narvanou čekárnou maminek a babiček a přístup měnících se lékařů... a tak jsem zvolila soukromou ordinaci. Velká chyba. Když pominu zápisné a 70,- při každé prohlídce, stál mě tento pan doktor nemalé peníze v řádu pár tisíců. A to způsobem, že mi na mé obtíže se kterými si nevěděl rady předepisoval Rosalgin - volně dostupný přípravek na výplach pochvy, Urinal - volně dostupné tabletky proti zánětu močového měchýře, prej "co kdyby", aulin - velmi silné tabletky od bolesti, zatím jsem se s nimi setkala jen při velmi silných bolestech zubů... ale řešení gynekologie...??? Asi pan doktor preferuje bolesti potlačit - né vyléčit. Dále jsem vyhodila stovky za nějaké čípky volně dostupné proti zánětům a tak si říkám, proč vlastně chodit k lékaři. Změnil mi antikoncepci.... ! Zda tohle náhodou nevyřeší mé potíže... :-) Ztratila jsem více jak tři měsíce pravidelných návštěv a zbytečných investicí. Diagnoza konečná byla že mám atypický vývod močového měchýře a s tím se nic dělat nedá. Operace by mi prý totiž mohla bránit v průchodu moči :-) Pan doktor to zjistil asi na desáté kontrole pouhým pohledem... Vypadalo to jako by se asi s někým radil, protože nechápu proč to tedy nepoznal dřív... Také mi radil změnit polohu v sexu apod. Tak jsem po odchodu z ordinace vážně zvážila navštívit jiného odborníka zda bude jeho diagnoza stejná. Nestačila jsem se divit!!
Navštívila jsem vyhlášeného gynekologa v Karviné a ten mi řekl že má nová antikoncepce v mých 24-letech povede jen ke ztrátě zubů v těhotenství, vede totiž k odvápňování ... byla pro ženy 35 a víc...
Dále mi zjistil Garnelu - pohlavně přenosnou chorobu, Stafilokoka typu C, nebo něco takového :-) A dalších 17 druhů bakterii které jsem si (i když nejsem promiskuidní) během let nasbírala... Navíc mi řekl že mám cystu a také viditelný otok kolem poševního vchodu, za který může zánět močových cest. Ptal se mne zda jsem brala antibiotika a když jsem řekla že jsem měla "jednorázovou tabletku" která mi měla přes noc vyléčit močák, vysmál se mi že o takovém zázraku už slyšel, ale že bohužel když je potřeba antibiotik je potřeba i delší léčby. Že tyto jednorazovky jen tahají z lidí peníze a pojišťovny za to odměňují lékaře :-) pravza byla že ten prášek stál asi 600... a nepomohl... Teď jsem o pár měsíců později zdravá, bez obtíží, a doufám že gynekologa už nebudu muset změnit. Navíc vše co mi nový pan doktor psal bylo téměr celé placené pojišťovnou a vše mi bylo krásně vysvětleno. Vývod močového měchýře mám prý úplně normální :-)

K panu doktorovi jsem přešla před rokem a půl a lituji akorát toho, že jsem to neudělala již dříve! Je to naprosto úžasný doktor, ke kterému se nebojím jít, jak tomu bylo u jiných doktorů. Vše vysvětlí, popovídá si a vždy s úsměvem přivítá v ordinaci. Pomohl mi v těhotenství, i když to na začátku vypadalo beznadějně a já mu moc děkuji za náš poklad. Pokud někdo uvažujete o změně doktora, tak mohu jen a jen doporučit, nebudete zklamaná.

K panu doktoru Petzlovi chodím již bezmála tři roky a musím říct, že mám konečně milého, vstřícného a fundovaného gynekologa, kterému se nemusím bát nic říct a nemusím se bát, že bych byla ve špatných rukou. Je to moc příjemný, empatický a slušný člověk, jeho metody jsou moderní, ale přitom ověřené, nepouští se do žádných risků. Musím říct, že už mi musel sdělit i pár neveselých zpráv, ale uměl to vždy udělat s citem, vše mi pečlivě vysvětlil, ujistil se, že rozumím a uklidnil mně. Navíc pracuje ve fakultce a mohl se o mně starat i tam. Takže můj verdikt? Jednoznačně nejlepší gynekolog, se kterým jsem kdy měla možnost se setkat.

Nejsme sice pacientkou pana doktora, ale jen proto, že mám nevhodnou pojištovnu a musela bych vše hradit, jinak bych neváhala, mám s ním ambulantní zkušenost a byl skvělý, profesionální ale zároven přátelský a vstřícný, pořád se usmíval a na vše se ptal. Prostě parádní doktro, doporučuju všemi deseti.

Opravdu skvěký pan doktor, přístup absolutně profesionální, moc příjemný, hodný a ochotný vysvětlit. Prostě perfektní. Doporučuji.:-)