Sněmovní 11/172, Praha 1, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Dva krát má objednali ,dva krát mi termín zrušili....vedia si vypýtať iba ročný poplatok,a pred tým vyšetrenie minútová zalezitost.Za mňa docela veľká úbohosť .....

Umístění: Ordinace Jiný

Lékař mě odmítl vyšetřit při akutním problému kvůli ročnímu poplatku. Přišla jsem s týdenním problémem se svěděním a výtokem. Doktor mi sdělil, že to není akutní problém, můžu klidně počkat na výsledek z bakterologie a mě vyšetří, až zaplatím zmíněný poplatek (jsem u doktora zaregistrovaná a poplatek jsem již platila jako podmínku pro registraci, stále mi platí - do konce července). Poté, co jsem s jeho postupem nesouhlasila a konstatovala, že mám právo na lékařskou péči, když platím zdravotní pojištění. Tak okamžitě změnil názor a řekl, že můj problém je akutní a proč jsem nepřišla dříve (problém jsem měla při menstruaci, která mi skončila v sobotu. V pondělí jsem se jich nedovolala a koupila si clotrimazol v lékárně. Nefungoval. Po svátcích hned ve čtvrtek po tel. Domluvě jsem přišla ve 14h). Vůbec mě nevyšetřil a zpětně mi poslal erecept!? Písemně jsem erecept odmítla vyzvednout, jelikož neproběhlo vyšetření a žádné poučení a konzultaci jsem nedostala. Nevím, co je v ereceptu. Chtěl prokázat tímto nekalým způsobem, že mě vyšetřil!?

Již rok k němu chodím a pokaždé, když jsem tam byla, odebral vzorek na bakterologii, i když jsem byla bez zánětlivých příznaků. Minule jsem byla s bolestí v podbřišku. Po ultrazvuku zjistil, že mám žlutou tekutinu v oblasti kolem vaječníků. Řekl, že jsem měla cystu na vaječníku. Když jsem se ptala, co to znamená. Odpověděl, že to už jsem probrala v biologii v pátém třídě. A na bolest v podbříšku mi doporučuje jít na MASÁŽ!?

Arogantní přístup a neochota a možná i neznalost? Je to smutné.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je profesionál, všechny dotazy mi vždy zodpoví. Péče v těhotenství skvělá, je pečlivý a jde k věci, žádný zdržování a dlouhý řeči. Bere na čas. Jsem moc spokojená. Vždy při potížích mě hned vzali. Zároveň moc děkuji i jeho sestřičce, je moc hodná, velmi příjemná a také vždy vyslechne :-). Děkuju moc! ;-)

Hi Ladies,
I would like to warn you of this doctor (Dr Mikulik). I went to him during very early of my pregnancy and decided to change to another clinic right away. He was horrible, arrogant and i felt like every time I was there I was afraid to ask questions. He used to finish checking me in less than 5 minutes- and did not provide me with any details or explanation of anything and would just say 'its fine' and that's all. Considering its your first pregnancy you are scared of almost everything and he made sure he did not give me any information. I asked about prenatals and he said 'well its not really important just eat healthy' when 99% of doctors recommend to take prenatal as its impossible to get certain nutrients from your everyday diet. I asked if he can suggest me a brand and he refused- it was funny because i noticed he had a prenatal advertisement in his clinic and at the back of his card which the nurses gave to me.
Anyway, if you can avoid it please do as its not just about your life but also about the life of your baby and your future. Probably best to register somewhere else where you will be treated better.

X
Umístění: Ordinace Jiný

Z mé zkušenosti má ordinace doktora Mikulíka 3 velké výhody: Opravdu se tam nečeká, přístup sester i pana doktora je milý (zvlášť skvělá byla sestra, která tam byla dřív, ale ani současné sestry na recepci nejsou špatné) a komunikace přes e-mail + zasílání e-receptů.

Chodíte-li v zásadě jenom na preventivní prohlídky, je to ideální ordinace, jsem rovněž panu doktorovi vděčná, že mě včas odeslal na operaci odstranění myomu.

Horší je to v těhotenství, zvlášť pokud si nezaplatíte nadstandardní služby. To má člověk pocit, že obtěžuje, a že se ho lékař chce co nejdřív zbavit. Skoro se bojíte na něco zeptat. Pokud bych tedy byla ještě někdy v životě těhotná, volila bych pravděpodobně jinou ordinaci.

Umístění: Ordinace

Strašně nerada píši recenze a už vůbec tohoto typu.
Musím jen podotknout, ze v ordinaci u pana doktora strávíte asi tak 2 minuty, což není na škodu pokud nemáte nějaké problémy. Ja se neustále lecim se záněty a na to opravdu 2minutova návštěva nestačí a halda antibiotik taky ne.
Roční poplatek platíte 1000,- i když mate vše na pojišťovnu a opravdu se to v péči nijak moc nepozná, spis naopak.
Teď se jen modlím, abych jednou mohla bez problému otěhotnět.

Umístění: Ordinace

Vše vždy probíhalo rychle, nikdy jsem dlouho nečekala a přišlo mi, ze v daném okamžiku to bylo obrovské plus a hlavní důvod, proč dal navštěvovat tuto ordinaci. Pak ale přišlo těhotenství. Ultrazvuk byl hotovy během par vteřin a slo se domu. Jenže, v tomhle případě, se pospichat nevyplácí. Až na začátku druhého trimestru mi v UPMD zjistili, ze v děloze není miminko jedno, (jak pan doktor Mikulik viděl) ale miminka dvě - bohužel srostlá v oblasti srdíčka. Verim, ze tato reference pomůže budoucím maminkam. Lepší strávit v ordinaci o 15 minut dele a zasáhnout vcas, než vystavovat svoje tělo většímu riziku v pozdějsim tt. Moje důvěra k lékaři uz se zde samozřejmě neobnoví, ale verim, ze každý se muže ponaucit ze svých chyb.

Umístění: Ordinace Nutne jsem hledala noveho pana doktora - gynekologa!

Naprosta spokojenost! Pan doktor i sestricka jsou velmi profesionální, ochotný a velmi vstřícný tým... Velmi doporučuji...Ptž takový super přístup se jen tak nevidí! Jen tak dál ♡

Umístění: Ordinace

Dnes jsem byla u pana doktora poprve a naprosta spokojenost! Pan doktor me vyslechl a vse dukladne vysvetlil. Prostredi je take moc pekne, clovek se tam citi dobre! Za me muzu vrele doporucit!

Umístění: Ordinace Prevence, Těhotensvtí

Skvělá profesionální gynekologická péče, osobní přístup. Pana doktora navštěvuji již osmým rokem. Se sestřičkou tvoří špičkový tým. Kdykoli je třeba, přijme mě i mimo objednání. Vše důkladně vysvětlí, popisuje a ptá se. Má jedinečný přístup a se ženou jedná opatrně. Neměnila bych, cítím se díky němu v bezpečí. Doporučuji =) Anna M.