Umístění: Ordinace Jiný

Pokud jste zdravá, nebudete mit s panem doktorem problem, pokud tedy opominu jeho "smysl pro humor" nebo snad aroganci. Nevim, ktera z techto možností je správná. Rozhodne v případě obtíží nedoporučuji tohoto doktora. S Next Clinic mám doposud dobré zkušenosti, proto jsem sem šla bez obav. Trápilo mě běžné svědění, doktor se koukl a řekl To jsou kvasinky. A ja se ptala jak to tak hned poznal? On na to, že to přece dělá mnoho let.. Předepsaná mast ale nepomáhala, ani změna pracího prášku, prádla, mýdla atd. Při další návštěvě sice provedl stěr, I když jinde než byly obtíže. Mezitím se stav strašně zhoršil, nešlo vůbec existovat, spat, nekam jít nebo snad mit sex... . A odpověď byla, mažte se, nic tam není. Stylem"je to Vas problém, neotravujte. " Noci jsem trávila hledáním co to je za nemoc. Nakonec jsem to zjistila sama, objednala se na dermatologii a tam mi nemoc lekarka potvrdila a napsala správnou mast. Při neléčení může dojít k trvalým následkům, což tohoto doktora absolutně nezajímá, je to ostuda lékařů. On ani neví jaké nemoci existují, jinak bych na to nemusela přijít sama.

Umístění: Ordinace Jiný

S Mudr. Haladem mám hrozné zkušenosti a bohužel ne jednou. Přišla jsem hormonální nerovnováhou, zeptala jsem se jak je to možné a odpověděl mi, že mi do hlavy nevidí. Po roce se objevilo 2 měsíční zpoždění, p.doktor mi udělal ultrazvuk se slovy ,,těhotná naštěstí nejste” a poslal me domů bez žádného dalšího řešení. Dostala jsem radu, že si mohu zažádat o hormonální profil. Když jsem p. doktorovi volala, jestli by to bylo možné, zeptal se mě proč hormonální profil chci? Řekla jsem, že chci zjistit hodnotu hormonu v těle, tak odpověděl, že to není důležité. Odpověděla jsem, že jsem 2 měsíce bez menstruace a na to mi řekl, že mi píchne vyvolávací injekci. Když jsem řekla, že ji nechci dokud nebudu vědět krevní obraz, tak odpověděl, že na hormonální profil mě určitě nepošle.

Vypadá to, že p. Halada nepodstupuje vyšetření, ze kterých nemá finanční profit. Řeší problémy starým způsobem, obtěžuje ho to. Je arogantní, nepříjemný a nadřazuje se.

Nedoporučuji!

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem jsem nikdy neměla sebemenší problém, jeho přístup je naprosto profesionální, ale přitom přátelský a lidský. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace

Po porodu jsem se chtěla informovat o možnosti hormonální antikoncepce, aby to bylo šetrné pro miminko, řekl mi název preparátů ať si prostuduju příbalové letáky a řeknu si co chci napsat

Umístění: Ordinace preventivní prohlídka

Pan doktor se choval velmi příjemně a profesionálně. Na všechny dotazy mi odpověděl uspokojivě a vysvětlil mi i použité vyšetřující metody. Dlouhodobě žiji v Británii a podle svých osobních zkušeností považuji gynekologickou prevenci dostupnou v Česku v porovnání s britskou na velmi vysoké úrovni.

Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Návštěvu lékaře předcházel můj email, kde jsem uváděla své potíže, které nejsou zcela v rovině gynekologické,ale mohou souviset s věkem a tedy hormonálními změnami a také s ev. chlamýdiovou infekcí. V mailu jsem prosila zda by mohly být provedeny testy na chlamýdie a zároveň hormonální testy - např. pro možnost vzniku osteoporozy. Ordinace rovněž disponuje denziometríí.
Z recepce mě následně objednali a domnívala jsem se, že tedy pan doktor je informován.
Dnes jsem pana doktora navštívila.
Testy provést odmítl a to oba. Mé potíže a ev. možnost že by mohly pramenit i z těchto příčin ho nezajímaly.
Prohlídku prsou rovněž po roce nezopakoval.
Domnívám se, že ve věku 43 let by tyto kontroly probíhat měly a nerozumím pak tomu proč v TV, rozhlase a novinách je neustále dokola opakováno, že by se na tyto pravidelné kontroly od určitého věku mělo chodit.
K panu doktorovi již nikdy nepůjdu. Našla jsem jiného gynekologa, který je ke svým klientům vstřícnější a jeví o klienta a jeho potíže zájem
Marie

Umístění: Ordinace Muj gynekolog

Pan doktor je uplne super !! Vzdy mi pomohl a to i bez toho , ze by ze me tahal penize, nebo me nejak balamutil , je primy a rozumi sve praci, je to proste clovek na svem miste . Chapavy , citlivy . Mohu jen doporucit... stara se o me uz 20 let????

Umístění: Ordinace

K panu dokorovi jsem šla s bolestivým gynekologickým zánětem, zastupoval moji lékařku a proti jeho prof. postupu nemohu říci nic, vyslechl moje potíže, prostudoval v kartě moji historii, provedl stěry, nasadil léčbu, která sice nepomohla, ale to neberu jako pochybení pana doktora, myslím, že jeho volba byla logická a rozumná...snad jen mě zarazilo, že mluví o boraxových globulích jako o slabé kyselině, domnívám se, že tetraboritan je zásada, ale pak zase nedává moc smysl ta indikace (tam kde je potřeba mírně kyselé prostředí), takže nevím jak to s tím vlastně je... Nicméně jednání: když jsem řekla, jakou léčbu už jsem vyzkoušela, řekl že v tom případě jsem ztracená (což v průběhu vyšetření ještě několikrát zopakoval), že už jen plamenomet...Ve chvíli, kdy člověk zakouší silně nepříjemné pocity na intimních místech to opravdu nepobaví. V zoufalství jsem sama vymýšlela a vzpomínala, které léky mi kdy pomohly a chtěla to prokonzultovat, na to mi pan doktor řekl, že mi klidně napíše, co chci, že jemu je to celkem jedno, co zobu, řekla jsem, že o to mi nejde, že se s ním chci poradit jako s odborníkem...nakonec mi to tedy normálně vysvětlil, ale přimět ho ke konstruktivní diskuzi byl porod, neodcházela jsem s dobrým pocitem. Už by se mi tam nechtělo.