SAZ v Praze 7
Praha 7, Praha

Umístění: SAZ v Praze 7 Jiný

Múj názor na pana doktora je velmi dobrý chodím k němu několik let měla. Sem řadu obtíží 3 těhotenství, vše vždy milé vysvětlil poradil, vyléčil... Ne vyměnila bych ho za jiného

s MUDr. Bakom som mala viacero skusenosti - bola som jeho pacientkou asi 3 roky v Nuselskej poliklinike. musim vsak povedat, ze som nebola vobec spokojna. riesila som nejake problemy, ktore pan doktor Bak objavil, za co som mu vdacna. jeho komunikacia vsak nebola velmi empaticka, ked mi ukazoval cystu na vajecniku, naramne sa pri tom zabaval, pritom mi oznamoval, ze mam jeden vajecnik skoro uplne zniceny. podobne skusenosti sa opakovali celkom casto, zaroven si robil nemiestne vtipky na moju adresu. taktiez sa mi stalo, ze po mne prisla do ordinacie jeho kamaratka, s ktorou sa predomnou dohodol, ze s nou zajde na kavu a mna nechal cakat v cakarni zatial. to ani nehovorim o tom, ze vo vedlajsej miestnosti zatial jeho sestricka fajcila a vsetko to slo do cakarni. musim povedat, ze som k nemu vzdy sla s pocitom, ze horsie to uz byt nemoze a vzdy to bolo prekonane! nakoniec som sa rozhodla, ze prejdem k inemu lekarovi, ale dnes mi bolo oznamene, ze pan doktor uz v Nuselskej poliklinike nepracuje.

Pana doktora jsem navštívila dvakrát na Nuselské Poliklinice na Praze 4 jako zástup za mojí paní doktorku. Dobrovolně bych k němu nikdy nešla. Pan doktor působí sice mile, ale je zmatený, nedochvilný a především po odborné stránce bych mu nevěřila. Napsat ženě, která přijde s tím, že je asi těhotná a má bolesti, jen tak nějaké léky bez řádného vyšetření, aby se jí doktor zbavil, mi přijde velmi neprofesionální.

K panu doktorovi jsem šla se strašnými bolestmi břicha. 2 týdny jsem se nevyspala kvůli křečím, které jsem měla každé 3 hodiny. S přítelem jsme se snažili o miminko, měla jsem zhruba 14 dní zpoždění, a když jsem si udělala pozitivní těhotenský test, usoudila jsem, že se raději nechám vyšetřit. Věděla jsem, že jestli jsem těhotná, tak je to začátek, ale chtěla jsem vyloučit jiné potíže.

Pan doktor přišel bez omluvy hodinu po začátku ordinační doby. Už v čekárně se mě snažil zbavit, protože jsem nebyla jeho pacientka. Když se mě ptal, co mám za obtíže, řekla jsem, že mám silné bolesti a chtěla bych vyšetřit a že podrobnosti bych ráda řešila až v ordinaci- ne na chodbě, nedal se odbýt a nechal mě vše převyprávět (v plné čekárně) a poradil mi, ať si koupím v lékárně těhotenský test. Když jsem mu řekla, že jsem si ho už samozřejmě udělala, tak mi řekl, že mě vezme jako poslední, ačkoli jsem byla na řadě a čekala už 2,5 hodiny (většina ostatních pacientek šla na prevenci).

V ordinaci mi řekl, že těhotná nejsem, že nemůžu věřit papírku za 15 korun (který mi předtím "naordinoval" už v čekárně). Že mám poruchu ovulace způsobenou nejspíš zánětem anebo špatným partnerem - že bych třeba mohla změnit chlapa a pak měl nevhodné návrhy, že by mě někam pozval...

Předepsal mi léky na léčbu zánětu (Polygynax a ještě jedny) a řekl, ať přijdu na kontrolu, až tam bude moje paní doktorka.

Po 14 dnech jsem šla na kontrolu k paní doktorce, která mi potvrdila 6. týden těhotenství a byla velice rozčilená, že mi pan doktor předepsal ty léky, aniž by udělal jakékoli vyšetření. Paní doktorka mi udělala kultivaci, která mimochodem vyšla naprosto v pořádku. A ukázalo se, že bolesti způsobila nesnášenlivost na laktózu ve spojení s hormonálními změnami na začátku těhotenství.

Pan doktor je úžasný vše vysvetlil a pomohl mi. Postupoval tak jak měl a zachránil me moc mu Děkuji v Podolí kam me pan doktor Bak poslal na operaci mi řekli že ještě že jeho léčba byla takova jaka byla zachranil me Dekuji

Umístění: jiné místo

Ze začátku super Dr,ale když jsem postupně zjistila,že v ve více nemocnicích se ho rádi zbavili,kde pracoval jsem nechápala proč...no teď už asi vím. Jsem ve 35tt a šla jsem k němu,aby se na mě podíval a zkontroloval mimco...pracovní dobu měl od 13-18 byla jsem tam ve 13,40 a pan doktor mě odmítl vyšetřit se slovy ,,no a co já tu s vámi? Sestra tu není a musel bych vám změřit tlak,atd....no konsternována jsem odešla...přítel čekal dole a když jsem mu to řekla,tak na něj vylitnes,co si to dovoluje....každopádně jen pro sebe si toto nenechám a hodláme si na pana doktora stezovat...kdyby se jednalo o preventivní prohlídku ...ale ve vysokém stupni těhotenství...no to asi mluví za vše

Umístění: jiné místo

Byla jsem. Také pacientkou pana doktora Beka přišla jsem s prozbou ze mi to pýcha a reze pri čuráni. Místo toho aby me vysetril psal mi prasky od stolu až když bylo hodne zle udelal mi citologii tam poznal ze je spatna a rychle me objednal do nemocnice v podoli nebyt nemocnice nevim jak bych skoncila

K panu doktorovi chodím krátce, ale zatím jsem opravdu spokojená. Minulá paní doktorka mě nejen téměř nic nevysvětlila, ale rovněž můj problém nebyla s to vyřešit a ordinovala stále pro mě nefunkční léčbu. Nyní jsem konečně bez obtíží. Pan doktor mi při vyšetření vše podrobně vysvětlil. Chválím též velmi milou a ochotnou sestřičku. Do této ordinace je příjemné chodit.

Bohužel jsem s panem doktorem nebyla spokojena. Ačkoliv působí velmi mile a příjemně, tak u mě jako lékař bohužel úplně selhal. Ze začátku jsem si myslela, jakého jsem si nenašla fajn pana gynekologa, který mi vše vysvětlí, ukáže, prodiskutuje atd. Nicméně, jakmile nastal problém, tak tento problém nebyl schopný vyléčit. Léčil druhotný problém, ale ne jádro tohoto problému. Po asi 5 měsících neustálých problémů jsem navštívila jiného gynekologa a bylo mi řečeno, že mám akutní zanedbaný neléčený zánět vejcovodu. To je má zkušenost.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jak se účinně zbavit vaginálního výtoku? Někdy v květnu jsem měla zánět (pálení, svědění, hustý výtok). Gynekoložka mi předepsala Macmiror, který mi zabral jen na pár dní. Kultivace se tehdy neprovedla. Pak se mi výtok objevil znovu, ale bez dalších známek zánětu. Na to jsem použila Gyno-pevaryl, který výtok zmírnil, ale neodstranil. Na další návštěvě gynekoložky mi bylo bez kultivace oznámeno, že se pravděpodobně jedná o fyziologický výtok. Mně se však výtok zdá bílý a na sliznici vidím bílé ostrůvky. Omezuje mě to v osobním i intimním životě. Co víc pro to můžu udělat kromě vyhýbání se sladkému?

Doporučuji systémovou léčbu typu diflucan 150 mg jedna tableta včetně vašeho partnera za tři týdny léčbu opakovat Jedná se o vulvovaginitidy mykotického typu Kde je vhodné doplnit i kultivace z pochvy.

MUDr. Martin Bak