F

Velmi příjemná a dobrá lékařka. Moc mi pomohla. Její přístup k pacientovi je na požadované úrovni.

ÚSTECKÁ 789/36a, Praha
CÉVNÍ A INTERNÍ AMBULACE (mapa)

Umístění: CÉVNÍ A INTERNÍ AMBULACE

Lékařka,ač jsem ji žádal o vyšetření odborným pracoviště, příčiny náhlého zvýšení hodnot tlaku, nasadila mně léčbu pouze formou prášků. Jelikož jsem s touto formou nebyl spokojen , obrátil jsem se na odborné pracoviště, kde mi zjistili vážný stav ledviny a byla nutná okamžitá operace. Po operaci jsou hodnoty tlaku opět v normálu a v původní výši. Proto jsem ztratil v tuto lékařku důvěru.

Umístění: CÉVNÍ A INTERNÍ AMBULACE