Elišky Přemyslovny 1325, Praha-Zbraslav , Praha
MUDr. Markéta Sokolová Endokrinologie

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 3 Více

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

• nemoci štítné žlázy, příštítných tělísek, nadledvin, hypofýzy...
  • zvýšené ochlupení u žen, zvětšení prsů u mužů
  • poruchy menstruačního cyklu, reprodukce

Paní doktorka je velmi pečlivá a zároveň rozumná, sestřička milá, prostředí ordinace je příjemné. Profesionalita a lidský přístup.

má druhá endokrinoložka a naprostá spokojenost... Člověku vyjde vstříc a především jej vyslechne a snaží se najít řešení.... plus naprostá vybavenost ordinace a příznivá ordinační doba

Co rici k doktorce Sokolove?Prosim naklonujte ji!!!!!!Je to zatim nejlepsi doktorka kterou jsem kdy mela.Je empaticka,po odborne strance vyborna.Me pomohla i v takove oblasti ve ktere nemusela.Proste po vsech strankach vyborna.Jedu pres celou Prahu,ale absolutne toho nelituji.S pozdravem,M.Pukova

Paní doktorka je sice trochu mimo centrum Praha, ale každopádně stojí za to ji navštěvovat, jsem u ní druhým rokem a nemohu si stěžovat.

Je to velmi vzácný člověk - takových lékařů je velmi málo. Vím o čem mluvím, již jsem se ve svém životě setkala s mnoha nejlepšími odborníky, a to z různých lékařských oborů. Paní doktorku znám přes dva roky. Ve své odbornosti se vyzná, můžete s ní lidsky mluvit - vždy ochotně vše vysvětlí. Ohledně náštěvy u ní vám vyjde vždy vstříc. Musím jet více než 60 km a ještě přes celou Prahu, za její přístup k pacientům, mně to však stojí.

Dobry den,
take mohu pani doktorku pouze doporucit. Je velice prijemna a ochotna, vse vysvetli a navic ma skvele ordinacni hodiny.

K paní doktorce chodím více než rok a jsem velmi spokojená. Je to můj třetí endokrionolog, tak snad si mohu dovolit srovnání. Oceňuji její vstřícnost, snahu vše normálně vysvětlit a odpovědět na otázky. Určitě doporučuji i pro ty, co neradi čekají - u paní doktorky jsem nikdy zbytečně nečekala - což je v Praze skoro vyjímka.

vstřícná, fundovaná...zkrátka velmi dobrá

Z paní doktorky mám velice dobrý pocit.Byla jsem u ní jenom jednou ,ale moc se mi líbil její přístup.Je velice hodná a obětavá.Vřele doporučuji !

Paní doktorku mohu jen chválit!! Velmi ochotná a vstřícná, jako odborník si myslím že je na svém místě. Velmi mi pomohla a jsem velice spokojená.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, paní doktorko,

chtěla bych se Vás zeptat jestli nabíráte nové pacienty? Endokrinologa navštěvuji během posledních 6 let. Momentálně jsem v 19. týdnu těhotenství a chodím na pravidelné kontroly k endokrinologu v Praze. Již dlouhou dobu hledám specialistu v oboru endokrinologie. Dostala jsem na Vás skvělé reference, proto ráda bych Vás požádala o možnost se zaregistrovat u Vás. Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem,

Dobrý den, v současné době máme s personálních důvodů při´íjem nových pacientů pozastaven. Hezký den. Dr. SOkolová

MUDr. Markéta Sokolová

• nemoci štítné žlázy, příštítných tělísek, nadledvin, hypofýzy...
  • zvýšené ochlupení u žen, zvětšení prsů u mužů
  • poruchy menstruačního cyklu, reprodukce