Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je výborná, několik let jsem k ní chodila, bohužel díky špatné organizaci práce sestry se k doktorce ne a ne dostat. Ač objednaná, čekací doba 2 a více hodiny mi s dvěma malými dětmi znemožňuje se na prohlídku k paní doktorce dostat. Je to škoda, kazí to renomé doktorky, ač ta je výborná.

Nejlepší očařka co znám. Chodí k ní už dlouho manžel, já také už poměrně dlouho, poznala můj problém okamžitě, doporučila další vyšetření v nemocnici i když se jí fakticky cosi nezdálo a měla pravdu. Takže jen to nejlepší mohu říct o paní doktorce. A sestra? Naprosto nejvýkonnější sestra co znám. Ta je v jednom kole a je doslova pravá ruka paní doktorky Získalové.

S paní doktorkou a také se sestřičkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Obě jsou pečlivé a vždy velmi milé.

K paní doktorce jsem začala chodit před 10 lety a vždy mi připadala velmi pečlivá a hlavně k pacientům slušná, což se nedá říci o každém lékaři. Poslala mne i na vyšetření, které nebylo ani tak nutné, ale chtěla mít jistotu, což velmi oceňuji. Takže mne negativní reakce velmi překvapily. Já za sebe mohu Dr. Získalovou doporučit.

Paní doktorka mě málem připravila o zrak, když nepoznala odchlípenou sítnici v pokročilém stadiu. Chtěla bych tímto varovat ostatní pacieny, jsem přesvědčená o tom, že paní doktorka umí dobře změřit refrakci (dioptrie) a předepsat kapky na bolavé oko, ale to je tak vše. Jako profesionál mě naprosto zklamala už i tím, že mě "pro jistotu" neposlala ještě ke specialistovi, ale mávla rukou že to nic není. Na Karlák do nemocnice jsem se dostala sama svou tvrdohlavostí a za 3 dny jsem ležela na sále na akutní operaci, paní dotorka mě nechala s odchlípením sítnice 2 měsíce běhat po světě, závodně sportovat a jezdit jako profesionální řidič.

Nerada to říkám a vlastně poprové v životě, ale jak to vypadá, byla jsem v poslední dově u jiné paní doktorky a sestřičky, než ji hodnotí ostatní.
Já se setkala s naprostou neochotou a nezájmem - pokud nejste objednáni a přijdete s akutním problémem.
Uznávám, že pokud se do ordinace dostanete, tak se stav mírně zlepší.
Strávila jsem tam cca 3 hodiny, kdy jen na vstup do ordinace jsem čekala více než hodinu a přede mnou šli 4 objednaní, kterí přišli a rovnou šli na řadu.
Kdyby to bylo poprvé, pak to pochopím, ale byla jsem tam 3x a vždy to bylo stejné.
Nepřijde mi logické, že pokud přijdete s akutním problémem, musíte sedět a čekat až budou ošetřeni objednaní pacienti (předpokládám, že ne s aktutním problémem).
Kdybych tušila, že mně oko začně bolet, tak se samozřejmě ráda objednám :)

Jako dovětek doplňuji - po těchto 3 hodinách jsem byla odeslána do nemocnice, protože můj stav se po 10ti denním léčení u paní doktorky nezlepšil.
Zde jsem byla už jen hodinu (plus cesta) a sdělili mi, že medikace byla mylná a že mi je něco jiného.
Mám další kapky, které hned po první aplikaci očím výrazně ulevily.
Má smysl zmiňovat zaplacení poplatku u paní dokrotky, placení parkovného a následně to samé pak v nemocnici ?

Omlouvám se tedy za svou "stížnost", ale tato zkušenost už na mne byla moc.
Navíc, nevím, jak je to u Vás v práci, ale mně se velmi špatně vysvětluje, jak je možné být na oční kontrole od 8 - 13 hod, když mi nic tak zjevně závažného není ....

Příjemná a profesionální paní doktorka, milá k dětem, i když zrovna ne zcela perfektně spolupracují. Jednoznačně doporučuji.

Paní doktorka je velice milá a ve svém oboru určitě schopná. Vždy vše podrobně vysvětlí a poradí. Sestřičku mohu také jen chválit. Myslím, že je tou "pravou rukou" paní doktorky.

Milá, vstřicná a ochotná doktorka, odbornost moc neposoudím ale lidský přístup určitě ocenují

profesionální, odborná péče