FN Brno, Praktický lékař
Černopolní 9, Brno

Paní Dr.(nyní již) Kadlecová: ochotná, pečlivá, vyslechne. Nově ordinuje v Kohoutovicích. Dnes první návštěva s maminkou. A má šikovnou sestřičku!

K MUDr. Pazourkové teď již Kadlecové (vdala se) chodím již několik let a mohu směle říct, že je to jedna s nejlepších doktorek, které jsem měla. Je pečlivá, lidská a velmi milá a starostlivá. Věřím, že tohle je lékař, který opravdu nic nezanedbá!! Je pravda, že si člověk občas chvilku počká a to hlavně proto, že je to závodní lékařka dětské fakultní nemocnice, ale za ten výsledek to opravdu stojí. Sestřička pí. Fousková je taky příjemná a ochotná. Za sebe hodnotím na výbornou.

Připojuji se k ostatním pozitivním komentářům. Paní doktorka má vysokou odbornou úroveň a citlivé jednání s pacienty. Individuální přístup je též podstatný, vždy mi správně diagnostikovala onemocnění a nasadila vhodnou léčbu.
Sice si také někdy opravdu déle posedím v čekárně (a to i přesto, že jsem zaměstnancem nemocnice, kde paní doktorka působí), ale stojí mi za to vyčkat.
Vřele doporučuji.

Děkuji paní doktorce za radu a pomoc při léčbě mojí maminky.

Doporučuji - ochotná, nezlehčuje problémy, milá. A milá mi přišla i sestřička :o)

Vynikající odborník se profesionálním přístupem k pacientovy

Dnes jsem byla na vysetreni, bohuzel jsem hodinu sedela v cekarne a sestra se vybavovala s kamaradkou v ordinaci - celou dobu. Neskutecne. Po zaklepani, zda mi muze odebrat krev, jelikoz specham do prace, mi rekla,ze mam cekat,ale nedockala jsem se a odesla jsem. Muze mi nekdo vysvetlit, jak je to mozne? K pani doktorce jsem se nedostala,ale verim,ze muze byt dobra. Kazdopadne sestru by meli vyhodit.

Velice profesionální přístup,milá a vstřícná k pacientovi.Ochotná vždy pomoci.
Paní doktorku mohu jen doporučit.

Vysoká profesionalita odborná uroven, znalost mezioborových souvislostí, schopnost integrace, zodpovědnost, a citlivý individuální přístup. Jsme u ní v péči celá rodina.
Zachránila nás nekolikrát ze zdravotních problémů a z komplikací. Doporučuji

Velice ochotná a hodná paní doktorka která se vám věnuje.