Marie Mečkovská, praktický lékař Brno

MUDr. Marie Mečkovská

Praktický lékař

Jugoslávská 11, Brno
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

G
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Výborná paní doktorka, vždy ochotná , vstřícná a důsledná. Pokud je třeba vyšetření specialisty, neváhá. Jsem s její péči nadmíru spokojený.
Milan Gábor

Nejlepsi a nejhodnejsi pani doktorka. Take je velmi vstricna a pacientum poskytuje nadstandartni peci!

Vyborna doktorka , vždy pomohla .

nejlepší paní doktorka,co znám.velmi ochotná,zodpovědná,pokud se jí něco nezdá nechá udělat další vyšetření u specialistů.Vřele doporučuji.

X

Pečlivá, starostlivá, ochotná, profesionální... Déletrvající čekací doba je bohužel nutností, ale zároveň odrazem kvalitního přístupu a profesionality ve smyslu: "jsem tu pro všechny potřebné, nevybírám si pacienty podle svých kritérií."

U

Paní doktorka je ochotná,příjemná,zodpovědná a to,že někdy se pacient zdrží delší dobu v ordinaci,určitě svědčí o tom,že nepatří k těm lékařům,kteří ordinují ode dveří a určují diagnozy,ale o zodpovědnosti téhle lékařky.
A myslím si pokud jde člověk k lékaři,tak k tomu má určitý důvod a chvilka čekání určitě nikomu neublíží.
Tak se zamýšlím a říkám si kolikrát,kam všichni tak spěchají?Měli bychom se vžít do situace nejen paní doktorky,ale i sestry,která tam jen tak nesedí,ale má svou práci a když tam stále někdo buší na dveře,stále musí odbíhat a tak je rušena při své práci,do toho spoustu telefonátů atd.Každý by si měl položit ruku na srdce a uvědomit si o jakou psych.náročnou a zodpovědnou práci se jedná.A přitom všem je stále milá,příjemná a jedná s lidským přístupem.Držím Vám palce a nad nepříjemné pacienty se povzneste.Jste ta nejlepší lékařka ,kterou jsem poznala,se srdcem na tom správném místě.

Léčí celou naši rodinu.Naprostá spokojenost,100% důvěra!

Když jí řeknete, co potřebujete, tak vám to napíše. Čekací doba okolo 1h+ (a to i když přijdete "první") v malinkaté čekárně. Sestra se naprosto nestará o to, v jakém stavu lidi v čekárně jsou, takže věřím, že kdyby tam někdo odpadl, tak by se na to přišlo, až by na něj přišla řada. Nelze se objednat. Až na jeden den ordinuje pouze dopoledne. Jediná výhoda že na stejné adrese sídlí odborníci, takže většinou nemusíte nikam daleko cestovat. Neupozorní, že by by bylo vhodné provést preventivní prohlídku. Má velkou klientelu a podle toho vypadá i její starání se o pacienty.

Prijemna, odborna, lidska, vyslechne pacienta a nejsou tam dlouhe cekaci fronty, doporucuji.

Velmi dobra lekarka.