Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jugoslávská 11, Brno
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Výborná paní doktorka, vždy ochotná , vstřícná a důsledná. Pokud je třeba vyšetření specialisty, neváhá. Jsem s její péči nadmíru spokojený.
Milan Gábor

I
Ověřeny pacient

Nejlepsi a nejhodnejsi pani doktorka. Take je velmi vstricna a pacientum poskytuje nadstandartni peci!

L
Ověřeny pacient

Vyborna doktorka , vždy pomohla .

D
Ověřeny pacient

nejlepší paní doktorka,co znám.velmi ochotná,zodpovědná,pokud se jí něco nezdá nechá udělat další vyšetření u specialistů.Vřele doporučuji.

X
Ověřeny pacient

Pečlivá, starostlivá, ochotná, profesionální... Déletrvající čekací doba je bohužel nutností, ale zároveň odrazem kvalitního přístupu a profesionality ve smyslu: "jsem tu pro všechny potřebné, nevybírám si pacienty podle svých kritérií."

U
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ochotná,příjemná,zodpovědná a to,že někdy se pacient zdrží delší dobu v ordinaci,určitě svědčí o tom,že nepatří k těm lékařům,kteří ordinují ode dveří a určují diagnozy,ale o zodpovědnosti téhle lékařky.
A myslím si pokud jde člověk k lékaři,tak k tomu má určitý důvod a chvilka čekání určitě nikomu neublíží.
Tak se zamýšlím a říkám si kolikrát,kam všichni tak spěchají?Měli bychom se vžít do situace nejen paní doktorky,ale i sestry,která tam jen tak nesedí,ale má svou práci a když tam stále někdo buší na dveře,stále musí odbíhat a tak je rušena při své práci,do toho spoustu telefonátů atd.Každý by si měl položit ruku na srdce a uvědomit si o jakou psych.náročnou a zodpovědnou práci se jedná.A přitom všem je stále milá,příjemná a jedná s lidským přístupem.Držím Vám palce a nad nepříjemné pacienty se povzneste.Jste ta nejlepší lékařka ,kterou jsem poznala,se srdcem na tom správném místě.

P
Ověřeny pacient

Léčí celou naši rodinu.Naprostá spokojenost,100% důvěra!

M
Ověřeny pacient

Když jí řeknete, co potřebujete, tak vám to napíše. Čekací doba okolo 1h+ (a to i když přijdete "první") v malinkaté čekárně. Sestra se naprosto nestará o to, v jakém stavu lidi v čekárně jsou, takže věřím, že kdyby tam někdo odpadl, tak by se na to přišlo, až by na něj přišla řada. Nelze se objednat. Až na jeden den ordinuje pouze dopoledne. Jediná výhoda že na stejné adrese sídlí odborníci, takže většinou nemusíte nikam daleko cestovat. Neupozorní, že by by bylo vhodné provést preventivní prohlídku. Má velkou klientelu a podle toho vypadá i její starání se o pacienty.

Prijemna, odborna, lidska, vyslechne pacienta a nejsou tam dlouhe cekaci fronty, doporucuji.

Velmi dobra lekarka.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti