Marie Filipová, neurolog Praha

Doc. MUDr. Marie Filipová

Uložit

Neurolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žufanova 1/1114, Praha
NEURO - EEG s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: NEURO - EEG s.r.o. Jiný

Přístup paní doktorky velmi dobrý, je vstřícná, vlídná,nabídla mi různé varianty doplňkové léčby,vhodné léky,ale zároveň mi nic nevnucovala. Na vyšetření jsem přišla včas,ale čekala jsem další půl hodinu. Hodnocení by bylo lepší nebýt přístupu současné sestry,která s lidmi neochotně komunikuje.

A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní docentka je žena vysokých kvalit. Léčí me od roku 2012. Mám veliké štěští, že jsem v její péči, za to ji patří velké poděkování.

N
Ověřeny pacient

Po 20-ti letech neznám lepší neuroložku co se týče odbornosti a lidského přístupu (včetně její sestry). Kdyby takových bylo víc....

Ověřeny pacient

Vynikající chování jak sestry tak paní Dr.Horáčkové. Dr. mi vše dopodrobna vysvětlila a poradila jak postupovat dál s léčbou i prevencí. Byl jsem velmi spokojen. Medřický

Ověřeny pacient

Nezodpovědná.Jinak to napsat nejde.Do své ordinace pustí MUDr.Horáčkovou, která je jako lékařka naprosto neschopná.Dnes mi jiný lékař řekl, že maminku měla Horáčková poslat do nemocnice již před třemi týdny, když ji viděla v ordinaci.Maminka má vyhřezlou ploténku,koxartrósu a téměř nechodí.Diagnoza Horáčkové zněla:Nález (včetně RTG) odpovídá stáří. A "důvěrně" mi sdělila,že podle ní je maminka simulantka.V té době už z normálně chodící maminky byla žena těžko chodící o dvou francouzských holí. A tak jsme s obvodní lékařkou řešily,co dál.Nakonec jsme se dohodly, že maminku pošle ještě k jiné lékařce.Ta se zděsila, když maminku viděla, vyšetřila ji, přečetla si nález z RTG(ten samý, co viděla Horáčková),zkonzultovala to s dalším lékařem. Výsledek byl jasný. Maminku odeslala do vojenské nemocnice, zítra jde maminka na CT vyšetření. Tři týdny zbytečné bolesti. Kdyby doc. Filipová někde měla napsáno, že se sice objednáte do její ordinace, ale můžete tam narazit na jiného lékaře,navíc neschopného, tak jsem maminku vzala jinam.Doc. Filipová může být sebelepší odborník, ale v okamžiku, kdy ve své ordinaci vystaví pacienty léčbě neschopným lékařem, ztrácím k ní důvěru jako k člověku a tím i jako k lékaři ochotnému pomáhat pacientům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Docentka Filipová výborná lékařka ,lékařka na svém místě , lékařka která velmi slušně jedná s pacienty ,věnuje se jim.Musím pochválit i její sestřičku která je též ochotná a vlídná. dobře pečují o mého manžela . děkuji .Malá Eva Řepy

J

Ještě jsem se v životě nesetkal (a je mi už 70) s tak odborně erudovanou lékařskou a s tak lidským přístupem k pacientům. Mohu ji jen vřele doporučit.

P

Docentka Filipová je výborná neuroložka, je velmi pečlivá, zkušená a navíc velmi hezky jedná s pacienty. I její zdravotní sestra jedná profesionálně a na úrovni.Plně doporučuji do její péče.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti