Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka byla velmi příjemná, v klidu mě vyslechla, nic neopomenula a nad ničím nemávla rukou. Vše mi potom srozumitelně vysvětlila, velmi dobře mi poradila, doporučení pomohla, napsaný preparát také. Nemám co bych vytknul, opravdu jsem byl velmi mile překvapen její chováním, potěšen jejím klidným přístupem a problém byl zdárně vyřešen.

strasny. pani doktorce je asi 80, coz se na ni uz prirozene projevuje. nepoznala ani bradavici na noze, rozbory, co mi delala, mi neni schopna poslat mailem, ale ani postou na ceskou adresu, aby mi je nekdo preposlal (neziji v CR takze je to pro mne opravdu problem). proste neochotna a profesne uz ji to nemysli.

verim, ze byla dobrou lekarkou (viz hodnoceni), ale v roce 2016 uz ji proste neni :(

Starší, zkušená doktorka, která toho už v životě hodně viděla a zažila. Velmi odborně poradí a poskytne rady, jak se k pokožce chovat. Mohu jen doporučit. Jelikož je to jediný lékař na kožním na poliklinice Na Marjánce na Praze 6, jsou již u ní od 6:30 fronty a člověk dlouho čeká....ale stojí to za to.

Bohužel musím napsat špatné hodnocení, paní doktorka je zřejmě profesionálně velmi dobrá, ale neskutečně pomalá. Kolikrát jeden pacient před vámi znamená hodinové čekání, tj. tři důchodci od rána do oběda... Opravdu jsem tak dlouhé čekání nikde jinde nezažila, a to pokaždé, když jsem k ní přišla. Většinou jsem to po dvou hodinách vzdala, jsem maminka tří malých dětí a nemohu si dovolit strávit celý den na kožním.

ANO,JE SKVĚLÁ DOKTORKA A JEJÍ PŘÍSTUP K PACIENTŮM VELMI LIDSKÝ!!!

K paní doktorce chodíme celá rozšířená rodina a nedáme na ni dopustit. Je skvělá diagnostička, skutečná lékařka, která léčí. V klidu a přitom ne zdlouhavě, Vás vyšetří. Od všech neduhů, týkajích se jejího oboru nám vždy pomohla, ochotně vše vysvětlí, předepíše účinné medikamenty, u znamének okomentuje, které je lépe sledovat a které jsou nepodstatné. Manželovi léčila praktická lékařka 6 týdnů nohu jako bércový vřed, když se mu to horšilo, zašel za paní doktorkou Chmelovou, ta mu dala mast a léky na infekci. Od dalšího dne se mu to začlo hojit. Do měsíce nebyla po ráně ani památka. Nejen přístup a odborná způsobilost, ale navíc i okamžitá pomoc je u paní doktorky jedinečnou výhodou. Paní doktorka má vše výborně zorganizované. Pracuje bez sestry a přestože má hodně pacientů, nenechá Vás s Vaším problémem čekat na objednací termín, ale vezme Vás bez objednání, v pořadí, jak kdo přišel. Tím léči i psychicky, protože čekání, až mi lékař pomůže nebo až mi sdělí, co to vlastně je, zdraví nepřidá. Přeji všem, aby paní doktorka ještě hodně dlouho provozovala praxi.

Paní doktorka je opravdu výjimečná a velmi zkušená,během chvilky mi určila správnou diagnózu a předepsala léky - do 5 dnů jsem měla vyřešený problém,který mě trápil několik měsíců. S důvěrou se na ni vždy znovu obrátím a všem ji mohu jen doporučit.

Predchozi prispevky opravdu hovori o vsem. Pani doktorka je bajecna, nikdy se mi nestalo,ze by mi jeji lecba nepomohla. O pacienta se opravdu zajima ze vsech stran a vsechno rada vysvetli. Mela jsem zkusenosti i s jinym dermatologem ( a to ze znamosti) a bohuzel jeho lecba byla naprosto neuspesna, tak jsem opet navstivila pani doktorku Chmelovou a problem byl razem vyresen. Jeste jednou moc doporucuji.

=) Super doktorka...=)

skvěle vyléčila mojí dlouhotrvající plíseň na noze