Ohradní 24, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

S paní lékařkou jsem byla vždycky spokojená, zejména oceňuji lidský způsob komunikace, její přímost, hledání možných alternativ, snaží se vysvětlit a vyjít vstříc. Lékařka pracuje rychle a efektivně.
Zejména oceňuji toto vše poté, co jsem se odstěhovala z Prahy a byla jsem tímto nucena ke změně.

Umístění: Ordinace Jiný

Jako praktický lékař mi byla doporučena jednou mojí kamarádkou, která ji navštěvuje již několik let. Uznávám, že jsem byl hloupý a nepodíval jsem se na recenze této lékařky, která je absolutně nekompetentní.
Hned při prvních návštěvách jsem zaregistroval, že paní doktorka přistupuje k pacientům podle sympatií. Můžete se k ní chovat slušně a mile jak chcete - pokud se jí nezalíbíte, tak se k vám ona slušně chovat nebude (což je taky důvod, proč zde můžete vidět kladné i záporné recenze, kde jedna vyvrací druhou).
Její neprofesionální přístup je otřesný. Paní doktorka se chová arogantně, povýšenecky a mám pocit, že při rozdávání empatie se na ní nedostalo.
Paní doktorka mě není schopna ani pozdravit nazpět, kouká na mě už v čekárně jako na vraha a při rozhovoru s ní se musí moje neslušnost držet hodně na uzdě, aby mi neujely nervy a neřekl ji od plic, co si myslím.
Co se týče její organizace objednávání pacientů, lze to shrnout jedním slovem - hrůza. Když se objednávám, řekne mi, že má na celý den objednáno hromadu lidí a že tam pro mě bude těžko shánět místo. Nakonec, když už přijde na to, že tam pro mě přeci jen místo najde, nezapomene dodat, jak tam bude mít tolik pacientů, že nemám počítat s dlouhou návštěvou. Po mém příchodu do čekárny jsem si nevšiml během hodiny jediného pacienta, který by čekal nebo pacienta vycházejícího z čekárny. Toto se mi nestalo pouze jednou.
Když jsem přišel k paní doktorce s bolestí břicha, její vyšetření probíhalo tím stylem, že si mě položila na lehátko, udělala tři základní pohmaty při vyšetření břicha, aby se neřeklo, a tím se mnou byla hotová.
Opravdu by mi vesměs nevadilo, že se k lidem chová podle sympatií, ale pokud tak i rozhoduje o tom koho vyšetřuje pečlivě a koho ne, tak bych o její profesionalitě vysoce pochyboval. O lékařském vybavení, které se snad používalo ještě za Rakouska-Uherska a dodržování intimity pacienta raději ani nemluvím.
Abych nějak shrnul svou recenzi:
- Neprofesionální přístup (arogance, nemístné poznámky a dotazy, povýšenost)
- Dlouhé čekání i přes to, že jsou ordinace i čekárna prázdné
- Nepečlivost při vyšetřeních = neochota

Umístění: Ordinace

Asi tu jsou názory na jinou lékařku, než ke které chodíme roky celá rodina, tj. čtyři lidé. Paní doktorka Zsigmondová je odbornice na svém místě, vždy jsme byli spokojení. Jako rodinná lékařka nám vyhovuje empatií i erudicí, málokdo má atestaci praktika pro děti i dospělé. Nepředepisuje antibiotika jak na běžícím páse, dělá CRP, aby zjistila, jsou-li nutná. Poradí, doporučí příslušné odborníky... Všimla jsem si, že její pacienti, které má v péči od dětství, k ní v dopělosti nosí/ vodí své děti, což je důkaz největší důvěry.

Umístění: Ordinace Kašel

Nejhorší paní doktorka, jakou jsem poznala. Hrozné chování, arogance, neslušnost, neochotná. Žádné vyšetření, žádný RTG, nic. Musela jsem k odborníkovi, aby mi udělali vyšetření a zjistili, že je to zápal plic. Doktorka na nic nepřišla. NEDOPORUČUJI. Nechodíme k ní, už. Renáta Zadražilová

Paní doktorka se sestřičkou jsou obě velmi milé, ochotné a poradí. Jsme moc spokojeni a budeme chodit i nadále. Můj tříletý syn ji má rád a už si na ni zvykl a navíc to máme blízko. Nikam jinam nepůjdu, není důvod.

velmi dobrá, mohu důvěřovat ji,vždy najít správné řešení jako lékařka,a sestrčka je taky vzdycky milá.Michalská.

na to ze ma pani doktorka pri vstupu do ordinace napis 'prijimame nove pacienty' byla moje zkusenost naprosto tristni. naprosto arogantni jednani a po 2 minutovem 'vysetreni', mi bez jakehokoli dalsiho rozboru na prudusky predepsala silna antibiotika. takze diky a nikdy vice. doporucuji se teto 'pani doktorce' vyhnout obloukem.

C

Sotva se plazíte s bolestmi, je Vám zle a slyšíte "ještě 30Kč" a nebo poprosíte po 3 hodinách v čekárně o vodu, chcete si natočit druhý pohár "ne vodu tady v ordinaci nepijde, je 12:05 my ve 12h končíme, jděte si natočit vodu na záchod, potřebujeme ošetřit dalšího"... :(( ten záchod je neustále cítit močí... Začala jsem chřipkou 28.3., ležela doma. 2.4. mi Mudr Zsigmondová napsala ATB, zůstal mi příšerný kašel, napsala mi pak druhý atb a po dobrání RTG. Nenechala mi udělat žádné krevní testy, jen RTG. Té doby jsem se skutečně plazila s bolestmi na hrudi, vykašlávala hrozný věci. Plíce se mi samy třásly ze záchvatů kašle. Na teploty ale netrpím, nikdy. Na takto vylíčený stav mi byl napsán Summamed na 3 dny. To mě dopálilo a vyhledala jsem plicní specialistku. Léčím se s atypickým zápalem plic ještě nyní v polovině května. Odmarodila jsem ještě další s přestávkami 3 týdny doma, jaro v háji, v práci to neni uplně nejlepší, finanční stránku při nemocenské ani nerozepisuji :( :( Mudr Zsigmondová mě 12.4. poslouchala stetoskopem. Asi ho měla napojený na walkman, protože ještě minulý týden (15.květen) mám v nálezu na plicním "pískoty a vrzoty", ale možná to skutečně tenkrát lehce zaléčila a třeba hůř slyší a jemné pískoty a vrzory neslyšela :( Taky ale ani nešlyšela co říkám a neviděla jak moc mě to bolelo. Když jsme porovnávali na plicním RTG ze dneška 20.5. a z 11.4., tak na tom RTG z 11.4. je zápal plic vidět :((( (bohužel popis RTG dělal nějaký mamlas, který zápal plic neviděl a popsal ho jako měkké tkáně/prsa. Prakt. lékař RTG nerozumí, jak jsem pochopila). Takže bolesti, který byly opravdu příšerný byly od zápalu plic a taky se mi k tomu přidal zánět pohrudnice a to bylo opravdu příšerné, jako by Vás někdo zkopal, nešlo se ani hýbat, řadit v autě bylo utrpení. Myslela jsem, že to je žlučník a skončila jsem na chirurgii, kde žlučník vyloučili. Vše bylo od plic. K omluvě Dr Zisgmondové patří to, že zápal plic neidentifikovala ani první plicní lékařka a ani ona mi nedělal krevní test, jen sputum. (Pak pokračovala interna pro bolesti a divné pocity a chirugie a doporučení druhé plicní.) Zápal plic mám skutečně atypický, ale RTG z 12.4. mluví za vše. Summamed by mi prý byl pomohl, ale ne na 3 dny ale tak na14 dní nejmíň. Ordinaci opouštim, atypických nemocí a křížení virů přibývá. Zde chybí pečlivost (ihned krev, ihned přesměrovat dál a hlavně poslouchat co člověk řiká) a prevence a převládá předepisování ATB v duchu střílení od oka... Smutné, kam zdravotnictví lékaře vede.

Nejlepsi doktorka, jakou jsem kdy mela, uz u ni doufam budu moci zustat. Jeji pristup je velmi lidsky, chodime k ni oba s manzelem, ktery obvykle doktory nesnasi, ale sem chodi snad i rad. Vsechny, kteri sem pripojili negativni komentare vubec nechapeme, ale bylo by skvele, kdyby v tom pripade odesli, alespon se dostane na lidi, kteri jsou vdecni, ze se u nas najde takovy pristup. My jsme naprosto spokojeni a vsem doporucujeme.

K pani doktorce chodil i muj manžel a ted tam chodím s dcerkou.Jsem s ní velice spokojená,je hrozně příjemná a ochotná najít nějaké řešení.Nikdy se netváří otráveně a vždy mi odpoví na všechny mé otázky(prvorodička:))Když malá měla rýmu tak jí nebylo zatěžko dělat pořád výtěry a sledovat ji.Jakýkoliv problém jsem s ní mohla probrat i po telefonu.Je prostě užasná a hrozně lidská.Je Super všem doporučuji