Gyneko plus s.r.o.
Kochova 2/1227, Havířov

Praktický lékař gynekolog
Dolní 101, Ostrava

Umístění: Gyneko plus s.r.o. Jiný

Po tom co me v nemocnici v Havirove odbyli ze mi nic neni tak pan doktor na vse prisel hned. Vrele doporucuji :) a dekuji jemu i sestram!

Úžasná starostlivost a pečlivost snaha o pomoc a vstřícnost děkuji moc MUDr Rozkrojíme a jeho kolektivu

Y
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Chci poděkovat za vynikající péči Vám a všem i sestřičkám. Jsem velmi spokojená. Přeji zároveň hodně zdraví, úspěchů, štěstí do Nového roku 2021.

Umístění: Gyneko plus s.r.o. Jiný

Velká spokojenost. Navštívila jsem pana doktora z důvodu změnám na čípku. Nejdříve jsem podstoupila biopsii a poté zákrok konizaci děložního čípku. Vzhledem k tomu, že to byla moje první operace, měla jsem obrovský strach, ale pan doktor mi vše důkladně vysvětlil a ubezpečil mne, že budu v pořádku. Tímto děkuji panu doktorovi za lidský a vstřícný přístup a nadstandartní jednání. Mohu vřele doporučit, je to skutečný profesionál.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Zákrok v Ostravě

Mudr.Rozbroj je lékař na úrovni .V Ostravě jsem byla na zákroku kde me operoval pan Doktor Rozbroj. Vše proběhlo profesionálně Děkuji ,celému týmu a přeji hodně spokojených pacientek .Hana Havířov

Umístění: Praktický lékař gynekolog těhotenství

Mudr. Rozbroj mi byl doporučen v konečné fázi mého těhotenství s tím, že si mě převezme do péče, jakožto porodník Vítkovické nemocnice, ve které mám v plánu rodit.
Ve zkratce a bez vulgárních výrazů.
Pan doktor je jeden z nejarogantnějších osob, které jsem zatím měla možnost potkat. Povolání, které si zvolil vyžaduje empatii a něžnost, ani jedno z toho nemá.
Názor pacientky ho absolutně nezajímá a když už ho donutíte Vás vyslechnout, stejně si jede svou.
Zbytečně straší, a to hlavně smrtí dítěte, což opravdu není v pořádku. Pokud mi doktor, který mě ošetřoval 40 týdnů v úterý řekne, že je vše v pořádku, vč. množství plodové vody, a ve čtvrtek má p. Rozbroj názor, že udělat císařský řez nejlépe ihned na jeho pracovním stole jinak miminko umře, je opravdu zcestný.
Navíc, pokud už je po vyšetření (které bylo rovněž nepříjemné), myslím si, že by měl pacientce umožnit jít se obléknout, přeci jen s holým zadkem a nějak na konverzaci nedokážu soustředit.
Na konci návštěvy jsem slušně poděkovala a jeho návrhy na urychlení porodu (který není nutné zatím urychlovat, 5 dní před termínem) odmítla. Odpovědí byl jeho odchod z ordinace bez rozloučení.
Nikdy více.

MUDr. Marek Rozbroj

Vazene dame bych jen sdelil, ze zjevne nepochopila, co jsem ji celou dobu vysvetloval. Je snadne chlacholit klientku, ze je vse 40 tydnu v poradku a kdyz se objevi problem, je ohen na strese. Ja jen pri banalnim UZ vysetreni zjistil nedostatek plodove vody, coz je ve 40 tydnu gravidity varovny signal pro zvyseny dohled a dispenzarizaci pro donasenou graviditu. Nabizel jsem observaci v samotne porodnici a velmi dukladne jsem vysvetlil, co vsechno to obnasi a co vsechno se muze stat. Asi jsem nebyl pochopen a myslim si, ze pro klientku bude nejlepsi zustat pod dohledem sveho gynekologa a ten ji nejlepe vysvetli, co delat. S uctou Dr.Rozbroj.

Umístění: Gyneko plus s.r.o.

K panu doktorovi jsem chodila několik let. Arogance z něj čiší. Z prvního vyšetření v mém životě kvůli silné menstruaci (vaginálně při té silné menstrauci jako panna!) mám trauma dodnes. Roky jsme spolu bojovali, jakou antikoncepci mi napíše, i když jsem mu sdělila, že mi nedělají dobře (náladovost, tloustnutí). Pak mě alespoň začal strašit, že do roka určitě otěhotním. To už jsem byla po škole, pětadvacetiletá... trapné. Nechtěla jsem jeho průvodky, ale recept, a to byl vždycky problém. Vyvrcholilo to biopsií (z křečí v podbřišku jsem dvakrát u sestry na lehátku zvracela). Následovalo strašení prekancerózním stavem, přičemž dva další gynekologové se k mému stavu vyjádřili mnohem mírněji a doporučili mi UTZ sledování 1x ročně. Gynekologa jsem změnila. Lituji, že jsem mu ze začátku věřila a neodešla dříve. Výpis z dokumentace mému novému ošetřujícímu lékaři nikdy nedošel. U nového gynekologa mě ale naštěstí jako zázrakem nic netrápí, vše mi mile vysvětlí, ničím mě zbytečně nestraší a má zlaté ruce. Jsem ráda, že své první těhotenství prožívám v péči profesionála. Naopak - MUDr. Rozbroje velmi NEDOPORUČUJI.

Umístění: Gyneko plus s.r.o. péče o těhotné

Velmi neempatický a arogantní lékař, měla jsem 3x možnost se s ním setkat, když ordinoval namísto mého lékaře. Vždy jsem byla velmi nespokojená. Pan doktor je možná specialista, ale rozhodně si neuvědomuje, že pracuje s ženami, které jsou citlivé a navíc v intimních partiích. Výsledek vyšetření sděluje velmi neprofesionálně, zbytečně ženy straší, diagnózu a výsledek vyšetření sděluje neadekvátním způsobem, tzn. z pohledu pacienta jsem nerozuměla, proč musím podstoupit vyšetření znovu a co nebylo v pořádku ( u jiného specialisty se tot následně nepotvrdilo - v pořádku bylo všechno). U vyšetření ECHO srdce miminka, bylo vyšetření bolestivé a nepřijemné jak pro mě, tak pro miminko. Při vyšetření čípku později mě dokonce škrábl nebo natrhl.
Píše léky, které nejsou potřeba (např. na bakteriální infekci, když se jedná pravděpodobně o kvasinkový zánět a nejsou ještě k dispozici výsledky z mikrobiologického rozboru).
Rozhodně lékaře nedoporučuji!

S panem doktorem Rozbrojem, jsem velmi spokojená. Přešla jsem k němu, protože jsem měla problémy s nejmenovanou předchozí gynekoložkou a jsem ráda, že jsem to udělala. Lepšího gynekologa bych už asi nenašla. :)

Jsem po operaci u pana doktora Rozbroje ve Vitkovické nemocnici. Jsem velice spokojená, chci touto cestou moc poděkovat, panu dorkorovi za profesionální i lidský přístup.Stejně i celému personálu ve Vitkovické nemocnici.