Praktická lékařka
Obřanská 169, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nejlepší paní doktorka co znám.Vždy se ke mě hezky chová a je pečlivá.Jsem velmi spokojená s paní doktorkou a můžu jen doporučit.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka mi vždy se vším pomohla. Při určování diagnózy udělá I testy nad rámec.

Velice
neprofesionální nelidské jednání řve po pacientech bezcitná zlá osoba

Umístění: Praktická lékařka

Pokud hledáte praktického lékaře v Obřanech, doporučuji se paní Suché obloukem vyhnout. Zmatená, labilní, duchem jakoby úplně mimo. Zeptá se na otázku a při odpovědi už vás neposlouchá a ptá se sestry na nesouvisející věci.

Při naznačení nesouhlasu s Vám přestane úplně spolupracovat.

Manželce odmítala říct výsledky testů bez objednání, přičemž v ordinaci ani v čekárně při běžné ordinační době nikdo nebyl.

Nespolupracuje, v mém případě trvalo tři měsíce než poslala lékařskou kartu novému praktickému lékaři, byť na to má ze zákona 30 dní. Poté poslala dokumentaci neúplnou bez zásadních dat očkování.

Raději skočte z blízkého mostu do řeky než navštívit tuto praktickou lékařku, bude to příjemnější.

Hodnocení "velmi slabý" je pro ni ještě velmi lichotivé, je to ostuda všech lidí s lékařským diplomem.

Umístění: Praktická lékařka

Nejlepší diagnostik a lékař, ke kterému jsem se kdy dostala. Před léty mně zachránila život a běhala se mnou ve svém volném čase po ostatních lékařích a vyšetřeních. Kdykoli se dostavím, má zájem o pacienta a opravdu vše rychle řešit bez toho aby se něco podcenilo. Paní doktorko, děkuji, že jste taková, jaká jste. Renata Jíšová

Umístění: Praktická lékařka Nemoc

Jsem u p. Suché několik let... A už toho mám plné zuby. Ano - několikrát mi pomohla vyléčit angínu apod., ale když už za ní jedete s nějakým problémem, musíte se pomalu modlit, aby zrovna ordinovala. Když už řekne ,,dojděte příští týden na odběr krve", vy tam opravdu dojdete, tak se může stát i taková situace jako mě... V úterý tam nebyla, a ve čtvrtek už podle ní odběr neměl cenu.
Poslední zkušenost vypadá tak, že měsíc jsem na nemocenské, a ona pořád neví, co mi je! Jak by to taky bez věštecké koule mohla vědět, když mi jen dvakrát sáhla na břicho, a hned šla psát recept? Při 4. Kontrole se divila, že mám pořád potíže, napsala další léky s větou ,,pokud to nepomůže, tak je to prostě něco jinýho" a netaktně mi sdělila, že si dělám takto měsíční dovolenou, protože jsem nedošla minulý týden na kontrolu (nebyla jsem ani ve stavu vstát z postele, několikrát jsem jí volala, abych se domluvila jinak - to by musela brát telefony, když tam voláte!)
Takže ano, p. Suchá je dobrý diagnostik, když má náladu !!! S chřipkou apod. za ní už ani nechodím, protože vždy napíše úplně ta samá ATB.
Tak mě napadá otázka - chcete se spoléhat na lékaře, co nemá v 21. Století schopnost zvednout telefon? Který věčně má v ordinaci kdejaké návštěvy, co u vaší ,,prohlídky" nemají co dělat? Lékaře, u kterého se většinou pozastavujete nad jeho taktním přístupem k pacientům? ... Ano, má v čekárně kameru, která však neslouží k tomu, aby se podívala, kolik pacientů čeká, ale kolik jich zase otravuje (cituji: ,, co ta zase chce?").
Nemyslím, že bych byla nějaká citlivka, ale očekávám od lékaře trochu profesionality, a ne, aby si náladu vybíjel na pacientech

Chodim k Mudr Suche u hodne let ,a je to vinikajici profesional,,i jako clovek je vynikajici,nenecham na ni dopustit,A hlavne je to uprimnej clovek,A to dnes nefrčí,

Po zkušenosti, kdy má předchozí paní doktorka po silnější viróze se zánětem sedacího nervu a pak dále přetrvávajích potížích v podobě bolestí kloubů a noh n e v ě d ě l a a prostě zkoušela jedny nebo druhá antibiotika, jsem odešla a přešla k paní doktorce Suché v místě bydliště. Ta ihned provedla veškeré odběry a základní vyšetření, o kterých se mi ani nezdálo. Našlo se též pár restů jako přechozené angíny....Už jen ten zájem a poctivost při vyšetřování mi ulevili. Problémy se pomalu řeší a já se začínám cítit zdravěji jako dříve. Děkuji.Naďa Pijáková

Dnes jsem byla po dlouhé době u paní doktorky Suché. Po dlouhé době proto, že díky ní jsem opět zdravá. Děkuji.
Předtím jsem byla u té paní doktorky, která ji podle některých odvážných anonymů, zastupuje 150 dní v roce..Díky MUDr. Pavlíkové jsem měla tři roky nedoléčený černý kašel, docela dobře rozjetou boreliózu a plicní chlamydie. A zrovna po týdnu její léčby, která byla bez efektu, ale byla jsem dle jejího názoru už zdravá a schopná práce, jsem šla k zastupující! paní doktorce Suché. Byla příjemná, hned věděla, že příznaky které ji popisuji, vedou k diagnózám, které ji potvrdily krevní testy. To bylo poprvé, co mi je lékař dělal (pozn. u paní doktorky Pavlíkové jsem byla registrovaná 15 let).
Dnes mě paní doktorka opět nezklamala, byla milá, mé problémy ihned diagnostikovala, objednala mě k odborníkovi (svým telefonem!) a vím, že její diagnóza je správná.
Chtěla bych jí velmi poděkovat a pokud máte objektivní obtíže a čekáte od lékaře správnou diagnózu a předání erudovaným odborníkům do další péče, neváhejte, paní doktorku doporučuji. Je skvělý diagnostik. Nebude Vám mazat med kolem huby a řekne Vám vše jasně a přímo. Pokud jste ale přecitlivělí ignoranti a hypochondři, raději si najděte lékaře Vám podobného.

pani doktorka je pravda drobet naladova (inu zenska) a sem tam ji uleti nejake to slovicko (inu clovek), ale o to tu prece nejde. jako diagnostik je velmi dobra (jeji zpravy maji pro lekare vojenske nemocnice znatelne vahu - osobni zkusenost), tupost, aroganci a bagatelizaci chorob jsem videl jen od pacientu, jeji soukromi je jeji soukromi (zdravim prejiciho souseda), a pokud tu nekdo hovori o moralne nekvalitnim cloveku, moc o pani doktorce nevi.
dvema lidem z meho okoli diagnostikovala jejich vinou ci vinou predchazejicich lekaru (prechazeni, bagatelizace, 'nemam cas', spatna diagnoza, atd.) zavazna onemocneni, okamzite rozjela odbery, po nich specialiste, podle me perfektni prace 'obvodaka', chce to jen spolupracovat. jsem jejim pacientem cca 8 let, pritelkyni jsem k ni poslal, kdyz ostatni nevedeli - ejhle prechozena borrellioza - pritelkyni dokonce nekdo moudry zavrel na chvili do cernovic, ze pry nechodi skrz hlavu! - , pani doktorka ji po rozborech nahnala na infuze a ta tam ted vodi kamarady, co kaslali na zdravi a doktory. nevidim duvod cokoli menit, az to bude treba, tak vim, ze jsem v dobrych rukou a ze bude vedet, kam dal

s pozdravem martin k.