Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční klinika Horní Počernice

Při mé návštěvě dopadlo vše dobře. Příjemný přístup jak sestry tak dr. než jsme šli na nějaké vyšetření, tak mě se vším obeznámili. Za sebe musím říct, že dobrý, žádný tlak, vše v pohodě.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice

Nebyl jsem spokojeny s návštěvou paní doktorky, takový pocit, že v této klinice se snaží odbavit co nejvíc pacientů, absolutně nulová empatie a žádné vysvětlení toho co se děje s pacientem. Chápu, že paní doktorka tomu rozumí ale je tam od toho aby to vysvětlila pacientovi a trochu se mu věnovala. Věřím, že mnoha z nich to taky dokažou pochopit. Vůbec doktorku nezajímalo když jsem ji povidal co se děje a v čem je problém. Dobrý pocit po návštěvě jsem vůbec neměl.

milá ochotná vše vysvětluje a má trpělivoist s námi starými moc ji děkuji a vřele doporučuji všem.zdena nunová

Š

Paní doktorka je příjemná, trpělivá, ochotná a snaží se opravdu vyřešit problém místo ucpávání díry slámou. Má i empatii. Jednou, když měla opravdu plnou čekárnu, měla tendenci spěchat a jen mi dát medikament, musela jsem se sama doptat na domnívanou diagnózu, abych věděla, co s těmi kapkami vůbec řeším. Ale když se zeptáte, slušně odpoví. V čekárně sice bývá někdy dost lidí, ale dobře jim to odsýpá.