Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Hotovost

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Jaydess, Mirena, Levosert, Kyleena • od 5 000 kč

Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska Cu, Ag, Au • od 2 000 kč

Antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS +12 Více

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 ...

• Močová inkontinence
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

Ukončené školy

• 1999 – úspěšné ukončení studia medicíny JLF UK Martin - obor: všeobecné lékařství
  • 2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2006 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

Operace dělohy

Očkování proti hpv

Preventivní prohlídky

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Ambulancí dětské gynekologie GPK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Centrem onkogynekologické prevence GPK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Rekonstrukční operace pro sestup rodidel

Urodynamické vyšetření

Urogynekologie

Vedení těhotenství

Vyšetření okultního krvácení

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. operace dělohy

Pan doktor je velký profesionál a velmi milý a empatický člověk, který má zájem pacientkám pomoci vyřešit jejich zdravotní problém. Koncem měsíce července 2020 jsem u něj podstoupila operaci - LAVH s přední poševní plastikou a s výsledkem jsem maximálně spokojena. Lepšího lékaře – operatéra jsem si nemohla přát. Všem ženám, které mají urogynekologické obtíže vřele pana doktora doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Velmi příjemný jako člověk, jako lékař - odborník na svém místě, ví jak pozitivně působit na pacientky

Š
Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS

Velmi dobrý a ochotný lékař.Važim si jeho pomocí s mou inkonkontinenci.Sám mi zařídil i vykonal operační vsazení tot pásky,a jsem mu za všechno opravdu vděčná.Konecne jsem se těchto problémů zbavila.Pan doktor pro mně opravdu hodně udělal.A patří mu můj velký dík.Děkuji Vám pane doktore.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Velice sympatický pan doktor, všechno vysvětlil, popisoval každý svůj krok. Jsem ráda, že je mým gynekologem a doporučila bych ho všem ženám

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. urogynekologie

Příjemný, empatický, velice sympatický a ochotný lékař i sestřička. Profesionální přístup. Maximální spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Jaydess, Mirena, Levosert, Kyleena

Pan doktor i sestřička úžasní.Naprosto profesionální práce. Jsem pacientkou již 6 let a nikdy bych neměnila. Škoda, že jsem tuhle ordinaci neobjevila dříve!

Skvělý a pečlivý lékař, příjemný muž. Pokud je problém, vše podrobně a klidně vysvětlí, popíše, co a jak se bude dít, a to i během vyšetření. Je to lékařská kapacita, a navíc je milý a lidský. Chodím k němu léta a jinam ani náhodou. Děkuji,pane doktore.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Maximální spokojenost. Pan doktor příjemný, vždy ochotně poradí, vysvětlí. Za sebe doporučuji. Také sestřička velmi milá a usměvavá.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Super jednání, vstřícní, doporučuji. Dlouhodobý zdravotní problém snad bude konečně odstraněn, věřím, že jsme na dobré cestě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor byl velmi trpělivý. Vyslechl mé dotazy, vše zodpověděl a náležitě vysvětlil. Ordinace je pro pacientky příjemně a pohodlně zařízená. Profesionalní jednání a skvělý přístup k pacientovi. Vřele doporučuji.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
    A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

• Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
    Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner

Fotografie

Znalost jazyků

Slovenština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ocenění

• 2012 Cena Urogynekologické společnosti České republiky za nejlepší kongresovou prezentaci

Publikace a články

Publikace (9)