Marcel Dostál

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

27 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 140 návštěv profilu během posledních 30 dní

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-) V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• D
    Umístění: imagedent - studio dentální estetiky

Na zubní hygienu do této ordinace jsem se objednala přes skvělé zdejší hodnocení. Nicméně tak spokojená nejsem. Konečný výsledek hygieny považuji za velmi dobrý, zkrátka práce je dle mě odvedena dobře a pečlivě. Avšak po lidské stránce jsem se v ordinaci necítila vůbec příjemně (vybavení OK, televize naproti lehátku bonus, komunikace s pacientem nic moc). Chápu, že pan nemusel mít svůj den, ale i tak by taková atmosféra v práci být neměla (navíc u zubařů/hygienistů dvakrát tak). Nejprve mě zklamal první dojem, kdy si pan pro mě přišel do čekárny a ani se nezastavil pro podání ruky. Jsem zvyklá se takto prvně vítat a představit se. Když už hledám hygienistu (ráda bych docházela 2x ročně), tak si myslím, že vztah pacienta a hygienisty měl být vstřícnější. Nemůžu říct, že bych byla spokojená i s další komunikací přímo v ordinaci. Stručně mi řekl co se bude dít a v průběhu čištění nic neříkal. Neptal se jestli to bolí, nebo je vše v pořádku (ani mi nebyl nabídnut nějaký sprej proti bolesti, jestli existuje). Nicméně to chvílemi bolelo jak čert - i když ke stavu mého chrupu to tak možná bývá, ale tím si nejsem jistá. A pak mě také zarazilo, když pan hygienista odešel z ordinace a nic neřekl, nebo se neomluvil, že mu zvoní telefon. A jelikož jsem byla v minulosti už na dvou hygienách v jiných ordinacích v Brně, vždy jsem ocenila přátelskou atmosféru. Navíc jsem byla ke konci návštěv zvyklá na nějaké rady, nebo i názornou ukázku čištění + místa, kde bych se mohla v čištění zlepšit aj. Tady jsem se ani nedočkala otázky, jestli používám mezizubní kartáčky, jejichž velikost by mi mohl změřit a doporučit. Což by měl být dle mého názoru a návštěv mých blízkých v jiných ordinacích standard. Dávám plusové body za dobrou práci, ale bohužel kvůli atmosféře se mi už do ordinace nechce a nemohu ani doporučit. Přeji hezký den.

• P

Dobrý deň, u pána Dostála som bola včera na dentálnej hygiene, ešte nikdy som sa ale nestretla s takým nešetrným prístupom. S dentálnou hygienou mám dlhoročné skúsenosti, no ešte sa mi nestalo, že by prebiehala tak bolestivo a aby som ešte aj deň po hygiene mala silné bolesti zubov - s bolesťou zubov som pritom nikdy nemala problém. Nezvyknem negatívne reagovať, ale žial, toto mi nedalo sem nenapísať.

• K
    Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: ošetření chrupu s rovnátky

Extrémně milý dentální hygienista a odborník s několikaletou praxí. Ošetření chrupu je rychlé, efektivní, bezbolestné a cenově příznivé. Výhodou je krátká objednací lhůta a více poboček (nejen) po Praze.

• F
    Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Kompletni dentalni hygiena

Byl jsem na dentální hygieně dnes poprve. Rozhodl jsem se kvuli komentarum na webu znamylekar. Prekvapil me mily a velmi profesionalni pristup, zajem o zjisteni situace (co me privadi, jestli jsem jiz na dentalni hygiene byl apod.) Po naslednem vycisteni, ukazka, jak si zuby spravne cistit. Za me proste TOP! ;-) Doporucuji!

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: bělení zubů

Profesionální přístup na nejvyšší úrovni, pečlivá práce, příjemný a komfortní zážitek. Ve srovnání s bělením zubů a dentální hygienou jinde mohu říci, že již nebudu chodit jinam, jelikož takovou pečlivost a "bezbolestnost" (resp. citlivosti zubů po bělení) jsem jinde nezažila.
    Děkuji a velice doporučuji!:)

• Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Kompletní dentální hygiena

Velmi příjemná návštěva a kvalitní dentální hygiena. Mám v plánu pana Dostála navštěvovat do budoucna a doporučuji ostatním :)

Byla jsem poprvé v životě na dentální hygieně, pan doktor byl milý, veškeré úkony mi popsal, pracoval pečlivě a jemně. Děkuji za znecitlivění sprejem. :-) Shrnutí: Vše ok, doporučuji, úsměv jako perličky.

• B

Vždy skvělý přístup, bez čekání v čekárně a příjemný prostor ordinace. Objednání bez dlouhého čekání na termín. Děkuji

• Rozhodla jsem se pro bělení zubů a našla jsem si na webu pana Dostála, udělala jsem dobře :-) maximální spokojenost, měla jsem to i s dentální hygienou v ceně, kterou jsem do tohoto dne ještě nezkusila a byl to zážitek-v tom smyslu že mám zuby jako nové. Žádná bolest, profesionální a lidský přístup. Určitě se objednám na dentalní hygienu pravidelně jelikož za tak čistý a hezký úsměv mi to stojí :-) Ústí nad Orlicí

• H

Dnes jsem byla u pana Dostála na den.hygieně. Byla jsem velice mile překvapená, že mi dokonce čistil i zadní stoličky ze všech stran. To se mi u dřívějších den.hygienistů nestalo. Zuby mám krásně čisté a už jsem si dohodla další návštěvu :-)

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-)

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv, objednejte se k nám ještě dnes.

Čeho chceme dosáhnout?

Rádi bychom poskytli klientům profesionální a zároveň dostupnou péči pro zářivý úsměv.
    Co proto děláme?

Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o., Praha 2
  • Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Certifikáty

• Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista - Certifikáty
  • Marcel Dostál, Praha - Certifikáty
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Odborná kvalifikace
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista - Odborná kvalifikace

Nemoci

• zánět dásní
  • zápach z úst
  • bělení zubů
  • parodontóza
  • parodontologie
  • odstraňování měkkých povlaků a zubního kamene
  • depurace - leštění zubů
  • lokální fluoridace
  • esteticka stomatologie
  • bruxismus - skřípání zubů
  • léčba citlivých zubů
  • fluoridace zubů
  • krvácení dásní
  • možnost ošetření v lokální anestézii

Fotografie