Marcel Dostál , DiS.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

Objednat se 178 návštěv profilu během posledních 30 dní

Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-) V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

• Objednejte se online na našem webu www.imagedent.cz :-)

V dnešní době je kladen stále větší důraz na estetický vzhled, neméně to platí i o úsměvu, respektive o zubech. Dopřejte si krásný úsměv, objednejte se k nám ještě dnes.

Čeho chceme dosáhnout?

Rádi bychom poskytli klientům profesionální a zároveň dostupnou péči pro zářivý úsměv.
    Co proto děláme?

Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů pomocí technologií BEYOND Polus. Současně jsme provozovateli eshopu www.chcikartacek.cz, nabízející kvalitní a vyzkoušené produkty doporučené odborníky.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• Soukromá vyšší odborná škola zdravotnická pro dentální hygienistky, s.r.o., Praha 2
  • Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Certifikáty

• Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Certifikáty
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista - Certifikáty
  • Marcel Dostál, Praha - Certifikáty
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista ve městě Praha - Odborná kvalifikace
  • Marcel Dostál, dentální hygienistka, hygienista - Odborná kvalifikace

Nemoci

• zánět dásní
  • zápach z úst
  • bělení zubů
  • parodontóza
  • parodontologie
  • odstraňování měkkých povlaků a zubního kamene
  • depurace - leštění zubů
  • lokální fluoridace
  • esteticka stomatologie
  • bruxismus - skřípání zubů
  • léčba citlivých zubů
  • fluoridace zubů
  • krvácení dásní
  • možnost ošetření v lokální anestézii

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Kompletní dentální hygiena

Vždy skvělý přístup, bez čekání v čekárně a příjemný prostor ordinace. Objednání bez dlouhého čekání na termín. Děkuji

• Rozhodla jsem se pro bělení zubů a našla jsem si na webu pana Dostála, udělala jsem dobře :-) maximální spokojenost, měla jsem to i s dentální hygienou v ceně, kterou jsem do tohoto dne ještě nezkusila a byl to zážitek-v tom smyslu že mám zuby jako nové. Žádná bolest, profesionální a lidský přístup. Určitě se objednám na dentalní hygienu pravidelně jelikož za tak čistý a hezký úsměv mi to stojí :-) Ústí nad Orlicí

• Dnes jsem byla u pana Dostála na den.hygieně. Byla jsem velice mile překvapená, že mi dokonce čistil i zadní stoličky ze všech stran. To se mi u dřívějších den.hygienistů nestalo. Zuby mám krásně čisté a už jsem si dohodla další návštěvu :-)

• Super doktor, jsem moc spokojena, doporučuji všem. Děla to pečlive a důkladne, je moc příjemný. Díky

• Všechno proběhlo naprosto v pořádku. Profesionální přístup, příjemné jednání, moderní ordinace. Zuby hezky vyčištěné, skvělý pocit. Příště pouze k pánu Dostálovi. Rozhodně doporučuji.

• Pan Dostal je profesionalni a moc prijemny. Navic vysledek dentalni hygieny je viditelne lepsi nez u me predchozi doktorky. Mohu jen doporucit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolvovala som dentálni hygienu pri p. Lucii - maximálna spokojnosť. Všetko zrozumitelne a starostlivo vysvetlila, perfekntná práca a prístup k pacientovi. Doporučuji!

Marcel Dostál2014-11-27

Velmi děkujeme a vážíme si takového hodnocení. :-)

• Už celkem třikrát jsem byla u pana Dostála na dentální hygieně a určitě se objednám znovu. Profesionální přístup, milé vystupování, příznivá cena a navíc v centru Prahy. Všem rozhodně doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojny a nadseny ako vzdy. Znovu mnozstvo novych informacii na kazdu z otazok, ktoru som polozil. Samotny vysledok prace uzasny -> nemam najmensi dovod menit (ba ani len uvazovat o zmene)!

• Musím vřele doporučit :) Dříve jsem netušila jak se o zoubky starat, ale hned při první návštěve mi pan Dostál vše vysvětlil, názorně ukázal a dozvěděla jsem se zajímavé a užitečné věci jak se o ně lépe starat. Díky jeho profesionalitě jsou vyšetření vždy bezbolestná a jsem velmi spokojena. Jeho přátelský a milý přístup k lidem mě přesvědčil k tomu, že se na každou další návštěvu vždy těším :)