(39 názorů)

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto ... Více

Zborovská 716/27

150 00 , Praha , hl. město Praha

Kapitána Stránského 999/5

198 00 , Praha , hl. město Praha

Babákova 2150/2

14800 , Praha , středočeský

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto se v poslední době velice rychle rozšiřuje pozornost na relativně nový obor, kterým je dentální hygiena. Jednou z částí, kterými se zabývá dentální hygiena Praha je v dnešní době velice hojně vyhledávanou – bělení zubů. V naší stomatologické ordinaci nabízíme nejnovější a světově nejuznávanější metodu bělení zubů, kterou je technologie Beyond™ POLUS™.

Naše nabídka

DÁRKOVÝ POUKAZ | DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA

Darujte úsměv – dárkové poukazy na bělení zubů

Dopřejte i Vašim blízkým krásný úsměv.
Dárkové poukazy na bělení zubů lze zakoupit v naší zubní ordinaci kdykoli od pondělí do čtvrtka, případně Vám zašleme dárkový poukaz na dobírku (poštovné je zdarma), stačí nám zaslat Vaši adresu a za pár dní máte poukaz na Vaší poště. Prosím vyplňte formulář v níže uvedeném linku http:// (do textu uveďte prosím počet objednávaných poukazů a Vaši adresu) http://zubni-hygienista.cz/darkovy-poukaz-dentani-hygiena-praha/

Naše vybavení

• Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů pomocí technologií BEYOND Polus.

Zákroky

Fotografie

• Marcel Dostál

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• M
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Kompletní dentální hygiena

Velmi mily, ochotny pristup. Skvela pece. Pan Dostal je profesional a s jeho peci jsem na 100% spokojena.

• V
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: odstranění zubního kamene - recall

Velmi milý přístup, komunikace, příjem vždy včas. Bolest při ošetření souvisí s aktuálním stavem chrupu, to se zcela ovlivnit nedá, ale přesto snaha o zmírnění, alespoň empatii. Výsledek skvělý. Můžu jen doporučit, jsem vždy spokojená.

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Petra Melounová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• A

Ošetření bylo velice pečlivé a bezbolestné. Slečna hygienistka vše důkladně vysvětluje a motivuje i k pravidelnému používání mezizubních kartáčků doma. Důraz byl kladen na zdravotní stránku, ale pigmentové skvrny od čaje po ošetření přesto zmizely. Mojí důvěru zvýšil fakt, že mi nikdo nenutil bělení zubů, což se mi jinde už stalo.

• Z

Profesionální, pečlivá práce. Citlivý lidský přístup, ráda se vracím a s klidným srdcem mohu paní Melounovou doporučit i ostatním.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře