(2 názory)

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto ... Více

Zborovská 716/27

150 00 , Praha , hl. město Praha

Kapitána Stránského 999/5

198 00 , Praha , hl. město Praha

Babákova 2150/2

14800 , Praha , středočeský

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto se v poslední době velice rychle rozšiřuje pozornost na relativně nový obor, kterým je dentální hygiena. Jednou z částí, kterými se zabývá dentální hygiena Praha je v dnešní době velice hojně vyhledávanou – bělení zubů. V naší stomatologické ordinaci nabízíme nejnovější a světově nejuznávanější metodu bělení zubů, kterou je technologie Beyond™ POLUS™.

Naše nabídka

DÁRKOVÝ POUKAZ | DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA

Darujte úsměv – dárkové poukazy na bělení zubů

Dopřejte i Vašim blízkým krásný úsměv.
Dárkové poukazy na bělení zubů lze zakoupit v naší zubní ordinaci kdykoli od pondělí do čtvrtka, případně Vám zašleme dárkový poukaz na dobírku (poštovné je zdarma), stačí nám zaslat Vaši adresu a za pár dní máte poukaz na Vaší poště. Prosím vyplňte formulář v níže uvedeném linku http:// (do textu uveďte prosím počet objednávaných poukazů a Vaši adresu) http://zubni-hygienista.cz/darkovy-poukaz-dentani-hygiena-praha/

Naše vybavení

• Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů pomocí technologií BEYOND Polus.

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Marcel Dostál odstranění zubního kamene - recall

Velmi milý přístup, komunikace, příjem vždy včas. Bolest při ošetření souvisí s aktuálním stavem chrupu, to se zcela ovlivnit nedá, ale přesto snaha o zmírnění, alespoň empatii. Výsledek skvělý. Můžu jen doporučit, jsem vždy spokojená.

• E
    Lékař: Marcel Dostál Jiný

Objedanala jsem se na pískování v ceně vstupního balíčku. Kvůli krvácení pískování nešlo provést - v pořádku. Abych tedy podstoupila pískování (o které jsem si výslovně řekla hned při prvním objednání), tak jsem se znovu objednala za měsíc. Bylo mi řečeno, že bych musela platit další peníze, i když jsem si to pískování zaplatila v původním balíčku. Nepřišlo mi to fér, když už jsem to jednou zaplatila. Jinak hygiena trvala 25 minut, paní mi odstranila pigment, i když někde ještě zůstal. Dobrá dostupnost ordinace. Nemusela jsem čekat.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu