(3 názory)

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto ... Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Zborovská 716/27

150 00 , Praha , hl. město Praha

Babákova 2150/2

14800 , Praha , středočeský

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto se v poslední době velice rychle rozšiřuje pozornost na relativně nový obor, kterým je dentální hygiena. Jednou z částí, kterými se zabývá dentální hygiena Praha je v dnešní době velice hojně vyhledávanou – bělení zubů. V naší stomatologické ordinaci nabízíme nejnovější a světově nejuznávanější metodu bělení zubů, kterou je technologie Beyond™ POLUS™.

Zákroky

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Marcel Dostál

Má první dentální hygiena. Byly mi odstraněny pigmentové skvrny a vše řádně provedeno. Hygienista byl precizní a zajímal se zdá ke vše v pořádku. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Marcel Dostál

Velmi milý přístup, komunikace, příjem vždy včas. Bolest při ošetření souvisí s aktuálním stavem chrupu, to se zcela ovlivnit nedá, ale přesto snaha o zmírnění, alespoň empatii. Výsledek skvělý. Můžu jen doporučit, jsem vždy spokojená.

Lékař: Marcel Dostál Jiný

Objedanala jsem se na pískování v ceně vstupního balíčku. Kvůli krvácení pískování nešlo provést - v pořádku. Abych tedy podstoupila pískování (o které jsem si výslovně řekla hned při prvním objednání), tak jsem se znovu objednala za měsíc. Bylo mi řečeno, že bych musela platit další peníze, i když jsem si to pískování zaplatila v původním balíčku. Nepřišlo mi to fér, když už jsem to jednou zaplatila. Jinak hygiena trvala 25 minut, paní mi odstranila pigment, i když někde ještě zůstal. Dobrá dostupnost ordinace. Nemusela jsem čekat.