(36 názorů)

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto ... Více

Zborovská 716/27, Praha 5

150 00, Praha, hl. město Praha

Kapitána Stránského 999/5

198 00, Praha, hl. město Praha

Babákova 2150/2, Praha 11

14800, Praha, středočeský

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto se v poslední době velice rychle rozšiřuje pozornost na relativně nový obor, kterým je dentální hygiena. Jednou z částí, kterými se zabývá dentální hygiena Praha je v dnešní době velice hojně vyhledávanou – bělení zubů. V naší stomatologické ordinaci nabízíme nejnovější a světově nejuznávanější metodu bělení zubů, kterou je technologie Beyond™ POLUS™.

Naše nabídka

DÁRKOVÝ POUKAZ | DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA

Darujte úsměv – dárkové poukazy na bělení zubů

Dopřejte i Vašim blízkým krásný úsměv.
Dárkové poukazy na bělení zubů lze zakoupit v naší zubní ordinaci kdykoli od pondělí do čtvrtka, případně Vám zašleme dárkový poukaz na dobírku (poštovné je zdarma), stačí nám zaslat Vaši adresu a za pár dní máte poukaz na Vaší poště. Prosím vyplňte formulář v níže uvedeném linku http:// (do textu uveďte prosím počet objednávaných poukazů a Vaši adresu) http://zubni-hygienista.cz/darkovy-poukaz-dentani-hygiena-praha/

Naše vybavení

• Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů pomocí technologií BEYOND Polus.

Zákroky

• Marcel Dostál

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• E
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Jiný

Objedanala jsem se na pískování v ceně vstupního balíčku. Kvůli krvácení pískování nešlo provést - v pořádku. Abych tedy podstoupila pískování (o které jsem si výslovně řekla hned při prvním objednání), tak jsem se znovu objednala za měsíc. Bylo mi řečeno, že bych musela platit další peníze, i když jsem si to pískování zaplatila v původním balíčku. Nepřišlo mi to fér, když už jsem to jednou zaplatila. Jinak hygiena trvala 25 minut, paní mi odstranila pigment, i když někde ještě zůstal. Dobrá dostupnost ordinace. Nemusela jsem čekat.

• P
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: dentalni hygiena

Dobry den, kvalitne odvedena hygiena chrupu. Zazila som vsak tento postup. Objednala som si online 30 min dentalnu hygienu za 790CZK podla cennika a online formulara. (Bola to moja druha navsteva po uvodnej dentalnej hygiene). Nikde na webe ani v cenniku ani pri objednavani som nenasla nic o tom, ze pieskovanie, nie je zahrnute v sume 790CZK. (Pricom v uvodnej navsteve za 1350CZK pieskovanie bolo obsiahnute v cene). Bolo mi automaticky bez upozornenia prevedene pieskovanie v ramci tych 30 min a na konci nauctovanych dalsich 190CZK k objednanemu vykonu. Povazujem to za netransparetny sposob poskytovania sluzieb. V snahe o vysvetlenie pisomnou formou (emailom) som ziadnu odpoved neobdrzala.

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Petra Melounová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• A

Ošetření bylo velice pečlivé a bezbolestné. Slečna hygienistka vše důkladně vysvětluje a motivuje i k pravidelnému používání mezizubních kartáčků doma. Důraz byl kladen na zdravotní stránku, ale pigmentové skvrny od čaje po ošetření přesto zmizely. Mojí důvěru zvýšil fakt, že mi nikdo nenutil bělení zubů, což se mi jinde už stalo.

• Z

Profesionální, pečlivá práce. Citlivý lidský přístup, ráda se vracím a s klidným srdcem mohu paní Melounovou doporučit i ostatním.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře