imagedent - studio dentální estetiky

Dentální hygiena

(31 názorů)

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto ... Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Marcel Dostál

Petra Melounová

Ilona Folprechtová

Nejbližší zařízení

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto se v poslední době velice rychle rozšiřuje pozornost na relativně nový obor, kterým je dentální hygiena. Jednou z částí, kterými se zabývá dentální hygiena Praha je v dnešní době velice hojně vyhledávanou – bělení zubů. V naší stomatologické ordinaci nabízíme nejnovější a světově nejuznávanější metodu bělení zubů, kterou je technologie Beyond™ POLUS™.

Naše vybavení

• Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů pomocí technologií BEYOND Polus.

Zákroky

198 00, Praha, hl. město Praha

Babákova 2150/2, Praha 11

14800, Praha, středočeský

• Petra Melounová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• A

Ošetření bylo velice pečlivé a bezbolestné. Slečna hygienistka vše důkladně vysvětluje a motivuje i k pravidelnému používání mezizubních kartáčků doma. Důraz byl kladen na zdravotní stránku, ale pigmentové skvrny od čaje po ošetření přesto zmizely. Mojí důvěru zvýšil fakt, že mi nikdo nenutil bělení zubů, což se mi jinde už stalo.

• Z

Profesionální, pečlivá práce. Citlivý lidský přístup, ráda se vracím a s klidným srdcem mohu paní Melounovou doporučit i ostatním.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marcel Dostál

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• P
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Kompletní dentální hygiena

Dobrý deň, u pána Dostála som bola včera na dentálnej hygiene, ešte nikdy som sa ale nestretla s takým nešetrným prístupom. S dentálnou hygienou mám dlhoročné skúsenosti, no ešte sa mi nestalo, že by prebiehala tak bolestivo a aby som ešte aj deň po hygiene mala silné bolesti zubov - s bolesťou zubov som pritom nikdy nemala problém. Nezvyknem negatívne reagovať, ale žial, toto mi nedalo sem nenapísať.

• K
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: ošetření chrupu s rovnátky

Extrémně milý dentální hygienista a odborník s několikaletou praxí. Ošetření chrupu je rychlé, efektivní, bezbolestné a cenově příznivé. Výhodou je krátká objednací lhůta a více poboček (nejen) po Praze.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře