imagedent - studio dentální estetiky

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygiena

(32 názorů)

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto ... Více

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto se v poslední době velice rychle rozšiřuje pozornost na relativně nový obor, kterým je dentální hygiena. Jednou z částí, kterými se zabývá dentální hygiena Praha je v dnešní době velice hojně vyhledávanou – bělení zubů. V naší stomatologické ordinaci nabízíme nejnovější a světově nejuznávanější metodu bělení zubů, kterou je technologie Beyond™ POLUS™.

Naše vybavení

• Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů pomocí technologií BEYOND Polus.

Zákroky

198 00, Praha, hl. město Praha

Babákova 2150/2, Praha 11

14800, Praha, středočeský

Kontaktní údaje +420 77...

Lékaři a specialisté na této klinice

Marcel Dostál

dentální hygienistka, hygienista
    Extrémně milý dentální hygienista a odborník s několikaletou praxí. Ošetření chrupu je rychlé, efektivní, bezbolestné a cenově příznivé. Výhodou je kr...

Petra Melounová

Ilona Folprechtová

Nejbližší zařízení

• Petra Melounová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• A

Ošetření bylo velice pečlivé a bezbolestné. Slečna hygienistka vše důkladně vysvětluje a motivuje i k pravidelnému používání mezizubních kartáčků doma. Důraz byl kladen na zdravotní stránku, ale pigmentové skvrny od čaje po ošetření přesto zmizely. Mojí důvěru zvýšil fakt, že mi nikdo nenutil bělení zubů, což se mi jinde už stalo.

• Z

Profesionální, pečlivá práce. Citlivý lidský přístup, ráda se vracím a s klidným srdcem mohu paní Melounovou doporučit i ostatním.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marcel Dostál

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• D
      Umístění: imagedent - studio dentální estetiky

Na zubní hygienu do této ordinace jsem se objednala přes skvělé zdejší hodnocení. Nicméně tak spokojená nejsem. Konečný výsledek hygieny považuji za velmi dobrý, zkrátka práce je dle mě odvedena dobře a pečlivě. Avšak po lidské stránce jsem se v ordinaci necítila vůbec příjemně (vybavení OK, televize naproti lehátku bonus, komunikace s pacientem nic moc). Chápu, že pan nemusel mít svůj den, ale i tak by taková atmosféra v práci být neměla (navíc u zubařů/hygienistů dvakrát tak). Nejprve mě zklamal první dojem, kdy si pan pro mě přišel do čekárny a ani se nezastavil pro podání ruky. Jsem zvyklá se takto prvně vítat a představit se. Když už hledám hygienistu (ráda bych docházela 2x ročně), tak si myslím, že vztah pacienta a hygienisty měl být vstřícnější. Nemůžu říct, že bych byla spokojená i s další komunikací přímo v ordinaci. Stručně mi řekl co se bude dít a v průběhu čištění nic neříkal. Neptal se jestli to bolí, nebo je vše v pořádku (ani mi nebyl nabídnut nějaký sprej proti bolesti, jestli existuje). Nicméně to chvílemi bolelo jak čert - i když ke stavu mého chrupu to tak možná bývá, ale tím si nejsem jistá. A pak mě také zarazilo, když pan hygienista odešel z ordinace a nic neřekl, nebo se neomluvil, že mu zvoní telefon. A jelikož jsem byla v minulosti už na dvou hygienách v jiných ordinacích v Brně, vždy jsem ocenila přátelskou atmosféru. Navíc jsem byla ke konci návštěv zvyklá na nějaké rady, nebo i názornou ukázku čištění + místa, kde bych se mohla v čištění zlepšit aj. Tady jsem se ani nedočkala otázky, jestli používám mezizubní kartáčky, jejichž velikost by mi mohl změřit a doporučit. Což by měl být dle mého názoru a návštěv mých blízkých v jiných ordinacích standard. Dávám plusové body za dobrou práci, ale bohužel kvůli atmosféře se mi už do ordinace nechce a nemohu ani doporučit. Přeji hezký den.

• P
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Kompletní dentální hygiena

Dobrý deň, u pána Dostála som bola včera na dentálnej hygiene, ešte nikdy som sa ale nestretla s takým nešetrným prístupom. S dentálnou hygienou mám dlhoročné skúsenosti, no ešte sa mi nestalo, že by prebiehala tak bolestivo a aby som ešte aj deň po hygiene mala silné bolesti zubov - s bolesťou zubov som pritom nikdy nemala problém. Nezvyknem negatívne reagovať, ale žial, toto mi nedalo sem nenapísať.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře