(34 názorů)

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto ... Více

Zborovská 716/27, Praha 5

150 00, Praha, hl. město Praha

Kapitána Stránského 999/5

198 00, Praha, hl. město Praha

Babákova 2150/2, Praha 11

14800, Praha, středočeský

DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA A ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Jsme hrdí, že našim zákazníkům může Dentální hygiena Praha nabídnout komplexní péči o jejich dutinu ústní, protože každý se nechce bát usmát. Proto se v poslední době velice rychle rozšiřuje pozornost na relativně nový obor, kterým je dentální hygiena. Jednou z částí, kterými se zabývá dentální hygiena Praha je v dnešní době velice hojně vyhledávanou – bělení zubů. V naší stomatologické ordinaci nabízíme nejnovější a světově nejuznávanější metodu bělení zubů, kterou je technologie Beyond™ POLUS™.

Naše nabídka

DÁRKOVÝ POUKAZ | DENTÁLNÍ HYGIENA PRAHA

Darujte úsměv – dárkové poukazy na bělení zubů

Dopřejte i Vašim blízkým krásný úsměv.
Dárkové poukazy na bělení zubů lze zakoupit v naší zubní ordinaci kdykoli od pondělí do čtvrtka, případně Vám zašleme dárkový poukaz na dobírku (poštovné je zdarma), stačí nám zaslat Vaši adresu a za pár dní máte poukaz na Vaší poště. Prosím vyplňte formulář v níže uvedeném linku http:// (do textu uveďte prosím počet objednávaných poukazů a Vaši adresu) http://zubni-hygienista.cz/darkovy-poukaz-dentani-hygiena-praha/

Naše vybavení

• Zaměřujeme se na provádění odborné dentální hygieny a profesionálního bělení zubů pomocí technologií BEYOND Polus.

Zákroky

• bělení zubů

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékaři a specialisté na této klinice

Marcel Dostál

dentální hygienistka, hygienista
    100% pece a profesionalni pristup. Objednávka je jednoducha, dle moznosti potreb klienta, ktere si sam zvoli. Osetreni je bez čekání.
    Dostupný termín: čt 26 zář

Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Pece o dutinu ustni

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: imagedent - studio dentální estetikySlužby: Kompletní dentální hygiena

Na dentální hyg. jsem byla poprvé.Pan Dostál je velmi šikovný a milý.Změny si u mne všichni hned všimli.Určitě tuto ordinaci opět navštívím.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Petra Melounová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• A

Ošetření bylo velice pečlivé a bezbolestné. Slečna hygienistka vše důkladně vysvětluje a motivuje i k pravidelnému používání mezizubních kartáčků doma. Důraz byl kladen na zdravotní stránku, ale pigmentové skvrny od čaje po ošetření přesto zmizely. Mojí důvěru zvýšil fakt, že mi nikdo nenutil bělení zubů, což se mi jinde už stalo.

• Z

Profesionální, pečlivá práce. Citlivý lidský přístup, ráda se vracím a s klidným srdcem mohu paní Melounovou doporučit i ostatním.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře