Nejčastěji hledané služby

Brno Bystrc

Nabízím individuální terapii, párovou či rodinnou. Pracuji s dospělými i dětmi (od 13 let).
Narodila jsem v roce 1988 a o 25 let později vystud...

• psychoterapie
  • rodinná terapie

Umístění: Brno Bystrc Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Ševčíková je bytostí na pravém místě. Vyslechne, doporučí řešení, podpoří, dodá člověku sebevědomí. Je empatická, milá, vždy z ní číší dobrá nálada. Moc si vážím její pomoci a děkuji za ni :).

Děkuji Vám:-).

Umístění: Brno Bystrc Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní psycholožka velice vstřícná, laskavá, nápomocná. Když si dcera spletla čas terapie, paní psychoterapeutka nabídla náhradní online termín konzultace ve svém volném čase o víkendu. Viděli jsme zlepšení stavu dcery již po první návštěvě. Vřele doporučujeme, terapie s s paní Magdalenou Ševčíkovou je velmi užitečná pro celou rodinu.

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji, Vaše dcera mě také nabíjí pozitivní náladou. M.

Magdu jsem poznala v rámci rodičovských skupin pro rodiče a pečující o děti s autismem. Vždy byla velmi milá, vstřícná, chápající, dokázala reagovat na všechny dotazy. Byla vždy pozitivně naladěná, naslouchala všem rodičům a dala dostatek prostoru každému. Je přesně ten typ psychologa, na kterého se těšíte, se kterým rádi sdílíte jak dobré, tak špatné příběhy a zážitky. Magda dodává sílu, odvahu, vyslechne a nesoudí. Děkuji a s klidným svědomím moc DOPORUČUJI!

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji, doufám, že se časem ke skupinám, alespoň online formou vrátím:-). Magda

Umístění: Brno Bystrc konzultace pro páry

Magda je vnímavá, zkušená a dokáže poskytnout zajímavé vhledy do problematiky vztahu. Umí skvěle pracovat s páry.

Mgr. Magdaléna Ševčíková

Děkuji Vám, myslím na Vás!

Umístění: Brno Bystrc psychologické poradenství

Velmi příjemná a empatická paní psycholožka, která nabídne svůj pohled na daný problém. Vždy se s ní rád setkám a zhodotím danou situaci, ve které se nacházím. Vřele doporučuji.

Radku, velice děkuji.

Milá a velice empatická, naslouchá Vám a Vy máte pocit porozumění. Sezení mi pomáhají najít vnitřní klid, vyrovnanost a podporu. Je to člověk, který Vám čte myšlenky, protože díky své praxi Vám opravdu rozumí a dokáže pomoci. Vřele doporučuji.

Děkuji Vám Báro.