Obchodní centrum MAX, Kubíčkova 6, Brno-Bystrc , Brno

Hotovost, Bankovní převod
725 45.....

Psychologické poradenství - česky nebo anglicky / 50min • 600 Kč

Psychologické poradenství pro páry v češtině i angličtině / 50min • 800 Kč

Psychologické poradenství pro studenty / 50min - denní studium bakalářské či magisterské a střední školy • 500 Kč +1 Více

V případě, že se Vám žádný nabízený termín nehodí, prosím, kontaktujte mě, jistě nalezneme vhodné řešení

e-mail: hana.gistlova@city-practice.com web: www.hanagistlova.cz nebo www.city-practice.com ...

• vztahová krize
  • stres
  • smutek, vyrovnávání se s následky prožitých trápení

Ukončené školy

• Bakalářské studium psychologie jsem započala na Masarykově univerzitě v Brně. Dále jsem pokračovala na britské The Open University, kde jsem studium dokončila jako bakalář.
  • Magisterské studium klinické psychologie a poradenství jsem absolvovala na americké univerzitě LaSalle University.
  • Vzdělání nostrifikováno Masarykovou univerzitou v Brně.

Znalost jazyků

800 Kč

500 Kč

Cena není uvedená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Oceňuji velice lidský přístup a snahu pomoci a poradit, ikdyž některé věci člověk slyšet nechce, časem se mi dostaly pod kůži.

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Evi, moc děkuji za hezkou zpětnou vazbu a držím palce, ať se Vám daří!
Zdraví, Hana Gistlová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na konzultaci jsem se odhodlala, když už jsem nevěděla kudy kam-selhání v partnerském vztahu plus obrovské zklamání, které nakonec vyústilo úzkostí a hlavně pochybnostmi, zda do dalšího vztahu ještě někdy vůbec jít. Společná sezení s paní psycholožkou mi přináší jiný pohled na věc, pomohla mi se zorientovat sama v sobě a lépe chápat, co se ve mě v určitých situacích odehrává. To, že věci říkám nahlas mi překvapivě také dost pomohlo a dnes cítím, že se můj život konečně pohnul tím správným směrem. Takže za mě, doporučuji.

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Milá Nino, děkuji za důvěru a Vaše pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že se u mě cítíte dobře a především, že se ve Vašem životě začaly věci měnit k lepšímu. Hodně štěstí přeji. S úctou, Hana Gistlová

Hodně jsem váhal, ale životní situace mě donutila vyhledat odbornou pomoc. Byla to moje uplně první návštěva na pracoviši tohoto typu a ted jsem rád, že jsem se takto rozhodl. Měl jsem velké obavy z toho, co mě čeká, ale nakonec bylo setkaní s paní psycholožkou příjemné i přes to, že jsme řešili nepříjemné věci. Byla velice vstřícná, povzbudila, uklidnila a také poukázala na podstatné věci, které jsem ve své situaci neviděl. Děkuji za pomoc. Honza

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Milý Honzo, děkuji Vám za vlídná slova a také čas, který jste věnoval sepsání Vašich pocitů z našeho setkání. Mám radost, že se nám podařilo "prolomit ledy" a Vaše obavy z návštěvy psychologa jsou již minulostí. Vyrovnat se s obtížnými okolnostmi v našem životě není snadné a těší mě, že jsem Vám mohla být na této cestě nápomocna. Přeji Vám vše dobré :)

• vztahová krize
  • stres
  • smutek, vyrovnávání se s následky prožitých trápení

Ukončené školy

• Vzdělání nostrifikováno Masarykovou univerzitou v Brně.

Stáže

• Všeobecná fakultní nemocnice Praha, Středisko pro psychoterapii a rodinnou terapii u Apolináře, jako člen reflektujícího týmu při rodinných a párových terapiích, supervize PhDr. Jarmila Tolimatová.
  • Národní ústav duševního zdraví Praha- Klecany, Lůžková část oddělení klinické psychologie, oddělení afektivních poruch, supervize Doc. Marek Preiss, PhD.
  • Psychoterapeutická klinika Hermés Praha, Individuální a párová terapie, supervize MUDr. František Matuška.

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština