MUDr.

Lýdia Lukányová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Psychiatrie, psychoterapie,psychologie

Ladova 7/2042, 12000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• J
    Umístění: Psychiatrie, psychoterapie,psychologieSlužby: Panická porucha, deprese, úzkosti

Paní doktorka je úžasná. Začnu léky - ty s vámi konzultuje a snaží se najít optimální dávku. To je výborný základ. Lidsky je naprosto úžasná. Ze začátku jsem býval mírně nervózní, ale to je spíše způsobeno tím, že se bojím kohokoliv, kdo má titul MuDr. Po čase jsem si k paní doktorce vypěstoval až kamarádský vztah, kdy se těším na další sezení, protože si spolu zase popovídáme. Nejen, že pomohla a stále pomáhá mi, ale taky pomáhá prostřednictvím mě lidem okolo mě. Pokud máte možnost, vyzývám vás k využití péče doktorky Lukányové, stojí to za to. Paní doktorko, moc Vám děkuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Chrudimská 2, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
    S paní MUDr. Šárkou Bínovou jsme byli spokojeni. Prostředí bylo příjemné, nenásilné. Dcerka neměla pocit strachu. Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

• N
      Umístění: Psychiatrie, psychoterapie,psychologieSlužby: Špatně zvolené antiepileptika

Paní doktorku Lukányovou nemohu jinak než doporučit. Vyhledala jsem jí z důvodu depresí a panických atak, které se objevily při změně antiepileptik. Paní doktorka mne objednala téměř okamžitě a hned se mne ujala. Přístup paní doktorky je lidský, příjemný a já jakožto pacient jsem měla pocit, že paní doktorku znám již mnoho let. Nyní už naše terapie končí a já vím, že s jakýmkoliv dalším problém nenavštívím nikoho jiného, než paní doktorku Lukányovou. Hrozně moc Vám děkuju! :)

• M

musím poděkovat paní Lukányové za péči, kterou mi věnovala v těžkých časech. Byla mi oporou a velmi dobře mi nakombinovala léky tak, abych mohla pokračovat v terapii a nakonec svůj stav zlepšit natolik, že už jsem dnes bez léků.....Monika

• Také bych rád paní doktorku doporučil. Vystřídal jsem několik psychiatrů i psychologů a až paní doktorka Lukányová mi jako jediná opravdu konečně pomohla a stačilo k tomu jen napsat ty správné prášky. A navíc jsem z ní měl pocit, že jí můj problém opravdu zajímá, respektive, že by byla ráda, kdyby mi mohla pomoct. Velice příjemná paní. Škoda, že ukončila praxi v Berouně.

• Nejlepěí člověk na světě - emotivní a dokaže pomoct více než lékaři, kteří jsou medialní hvězdy.
      Micháleková

PS: naučme se vážit si člověka hodného za jeho života ne po smrti!!!!!

• S paní doktorkou jsem moc spokojená, před dvěma lety se mě ujala v době, kdy jsem trpěla záchvaty paniky a moc mi pomohla.
      Třeba mi vybrala skvělou a účinnou medikaci hned napoprvé, takže se mi rychle ulevilo a nemusela jsem střídat preparáty.

Jinak je moc příjemná a působí klidně, jako balzám.

Doporučuji!

• Milá, přijemná a chápavá paní doktorka, která bere člověka jako partnera s nímž má společný cíl: vyléčit nemoc

• E

velice mi pomohla

• Svým rozumným a vstřícným přístupem mi dokázala velmi pomoci.