MUDr.

Lýdia Lukányová

Psychiatr

Kontaktní informace

• N
    Umístění: Psychiatrie, psychoterapie,psychologieSlužby: Špatně zvolené antiepileptika

Paní doktorku Lukányovou nemohu jinak než doporučit. Vyhledala jsem jí z důvodu depresí a panických atak, které se objevily při změně antiepileptik. Paní doktorka mne objednala téměř okamžitě a hned se mne ujala. Přístup paní doktorky je lidský, příjemný a já jakožto pacient jsem měla pocit, že paní doktorku znám již mnoho let. Nyní už naše terapie končí a já vím, že s jakýmkoliv dalším problém nenavštívím nikoho jiného, než paní doktorku Lukányovou. Hrozně moc Vám děkuju! :)

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• N

• M

musím poděkovat paní Lukányové za péči, kterou mi věnovala v těžkých časech. Byla mi oporou a velmi dobře mi nakombinovala léky tak, abych mohla pokračovat v terapii a nakonec svůj stav zlepšit natolik, že už jsem dnes bez léků.....Monika

• Také bych rád paní doktorku doporučil. Vystřídal jsem několik psychiatrů i psychologů a až paní doktorka Lukányová mi jako jediná opravdu konečně pomohla a stačilo k tomu jen napsat ty správné prášky. A navíc jsem z ní měl pocit, že jí můj problém opravdu zajímá, respektive, že by byla ráda, kdyby mi mohla pomoct. Velice příjemná paní. Škoda, že ukončila praxi v Berouně.

• Nejlepěí člověk na světě - emotivní a dokaže pomoct více než lékaři, kteří jsou medialní hvězdy.
      Micháleková

PS: naučme se vážit si člověka hodného za jeho života ne po smrti!!!!!

• S paní doktorkou jsem moc spokojená, před dvěma lety se mě ujala v době, kdy jsem trpěla záchvaty paniky a moc mi pomohla.
      Třeba mi vybrala skvělou a účinnou medikaci hned napoprvé, takže se mi rychle ulevilo a nemusela jsem střídat preparáty.

Jinak je moc příjemná a působí klidně, jako balzám.

Doporučuji!

• Milá, přijemná a chápavá paní doktorka, která bere člověka jako partnera s nímž má společný cíl: vyléčit nemoc

• E

velice mi pomohla

• Svým rozumným a vstřícným přístupem mi dokázala velmi pomoci.