Lukáš Pasnišin, gynekolog Ostrava

MUDr. Lukáš Pasnišin

Gynekolog

Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická nemocnice a. s.

Umístění: jiné místo Jiný

Neskutečný lidský přístup, udělá si čas na vysvětlení, mate pocit, že je tam jen pro vás, nejde vypsat vše, diky moc

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je naprosto skvělý, mohu jen doporučit, se vším vždy ochotně poradí, má velmi lidský přístup.

Umístění: jiné místo Dlouhodobé bolesti podbřišku

Pan doktor je nejlepší z nejlepších které jsem mohla potkat. Podal ruku, představil se, pečlivě se ptal co jsou za potíže, vše si zaznamenal, poté mě vyšetřil ultrazvukem a hledal příčinu bolesti tak dlouho dokud ji nenašel. Poté mi vše vysvětlil, ukázal, naplánoval operaci a teoreticky mi zachránil život.. Protože čekat ještě pár dnů, tak bych na tom byla daleko hůř.. Pan doktor je vážně úžasný. Budu na něj moc moc vzpomínat a už se těším až k němu nastoupím i do ambulance.

Umístění: Vítkovická nemocnice a. s.

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy potkala. Nejen skvělý doktor, ale taky člověk. Vždy usměvavý, nabije dobrou náladou, psychicky podpoří, vše ochotně vysvětlí, trpělivě vyslechne... Důsledný. 100% doporučuji.

Umístění: jiné místo

Nejlepší doktor, kterého jsem měla! ???? Doporučuji Všem! Tak milého člověka jako je on, jsem dlouho nepotkala.

Velice příjemný a vstřícný doktor :). Zastupoval mou gynekoložku, která měla dovolenou a pan doktor mě naprosto ohromil svým milým a důsledným přístupem. Vždycky jsem měla strach jít k chlapovi gynekologovi, pan doktor to ve mě zlomil a určitě ho budu chválit kudy budu chodit. Děkuji moc! :)

Taky jsme rodili spolu v listopadu 2013 :) Sympatický mladý lékař, vyslechne, vysvětlí. Můžu jen doporučit.

Nejlepší lékař, podá ruku, pozdraví, usmívá se, vysvětlí vše, odrodil mi dceru. Konečně nejsem ve vředu, když jdu na gynekologii.

Pan doktor Lukáš Pasnišin je za mě ten nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkala. Přátelský, milý přístup, vše úžasně vysvětluje - perfektní a zajímá se o své pacientky. Lépe jsem si vybrat nemohla. Opravdu skvělý doktor ve svém oboru. Doufám, že do budoucna budu mít pana doktora i u porodu. :-)

Pan doktor, je velice ochotný a milý. Má úplně skvělý přístup k pacientkám. Když vcházíte do ordinace, podá Vám ruku na pozdrav. Ultrazvuk pečlivě vysvětluje. Dokonce jsem měla to štěstí, že jsem ho měla u porodu a jsem nesmírně šťastná, že právě s ním jsem tuto záležitost mohla prožít. :)