Soukromá gynekologicko-porodnická ord.
Plaňanská 1/573, Praha

Mám obdobnou zkušenost jako paní v předešlém hodnocení. Lékařka Turnská měla během mé návštěvy naprosto nevhodné a urážlivé komentáře, a když jsem se bránila, působila, že neslyší - usuzuji, že má zásadní problém sama se sebou. Pochopitelně k ní již nikdy nepůjdu a na její chování jsem poslala stížnost. Věřím, že až to udělá víc nespokojených pacientů, bude se muset nad svými problémy paní doktroka zamyslet.

U pí. doktorky jsem byla několikrát a pokaždé jsem byla velmi rozčarovaná. Všechno strašně uspěchané,odbyté, neustále jsem měla pocit, že obtěžuju už jen tím že tam jsem. Když jsem k ní při své poslední návštěvě přišla se zdravotním problémem, urážela mne a hned ode dveří mi opovržlivě sdělila, že "takové jako já" jsou pro chlapa k ničemu, protože jsou vyždímané jak citron a určitě ani nejsou dobré v posteli.. Když jsem požádala vyšetření ultrazvukem, souhlasila, ale cestou na ultrazvuk (byl v jiné ordinaci) mne ještě dál urážela před plnou čekárnou. Odcházela jsem s pláčem a k této doktorce už mne nikdo nedostane.

Překvapují mě názory na sestru..absolvovala jsem u ní dvě těhotenství-základní poradnu vede ona-a neměla jsem nejmenší problém.Mě přišla v pohodě.Paní doktorka je upovídaná,to ano,ale problém jsem s ní také neměla..když jsem chtěla "velký ultrazvuk"ve třetím těhotenství,ochotně mi dala doporučení na spec.pracoviště.A naopak,když jsem odmítla test na cukrovku a tripple test,tak to bylo v klidu.. rozhodně bych ji nedoporučila nastávajícím matkám,které chtějí ultrazvuk každou kontrolu..

Paní doktorka mi řekla, že těhotenství zamlklo, což v průběhu prohlídky přehodnotila že je to v pořádku. Na vyšetření do nemocnice mě odmítla poslat s tím, že by jí to nemusela proplatit pojišťovna.

Dloho jsem se odhodlávala napsat zde na tyto stránky názor na paní doktorku. Když jsem se dočetla z dalších příspěvků, že paní doktorka nadále podceňuje svoji profesi napíši i svůj příběh.

Paní doktorka má léčebné metody jako za krále klacka. Pod dohledem paní doktorky jsem přivedla na svět své první dítě s mnoha vývojovými vadami. Jak už tady někdo v příspěvku psal, paní doktorka za celé těhotenství udělá 3 ultrazvuky (rozhodně ne poctivě) a maximálně vás pošle na tripple testy. V těhotenské poradně ji téměr neuvidíte, bývá tam jen sestra, která zapisuje váhové přírůstky.

V porodnici se mi dost divili, že paní doktorka na nic nepřišla!!!

Vrcholem ovšem bylo, když mi po porodu řekla, že má mé dítě umřít, že jsem mladá a mám ho šoupnout do ústavu!! A pak se mě ještě pozeptala co že to po ní vlastně v šestinedělí chci a téměř mě vyhodila z ordinace. (rodila jsem císařem a tuto kontrolu jsem měla nakázanou z porodnice).

Nerada bych, aby nějaká další maminka doplatila na chování paní doktorky, mýlit se může bohužel každý, ale i v každé profesi najdete lidi, co svou práci dělají poctivě a zodpovědně a lidi co ji odbývají a nejsou to odborníci na svém místě :o(

Chodila jsem k pí. Turnské asi dva roky. Do doby než jsem přišla s problémem, se chovala sice zvláštně, neustále hovořila a tematiku volila dle svého uvážení, byla mírně přisprostlá, takže člověk strávil dobu v ordinacii, čekáním mezi čtyřmi papírovými zdmi, kde bylo slyšet vše o předchozí pacientce i čekáním na samotnou paní doktorku, která se dostavila o hodinu déle, nicméně vyšetřila.

Když jsem přišla s problémem a chtěla jí vylíčit, co mě bolí. Nenechala mě ani domluvit a začala mě urážet. Že jsem nějak ukňouraná, že některé paní inženýrky takové bývají. A to nevíte, že před menstruací každé ženě není dobře. Tento monolog se táhl dalších 10 minut, kdy mě vyšetřovala, což bylo velmi bolestivé. Na mé upozornění vůbec nereagovala. Nakonec mi ještě vtrhla do převlékací kabinky a ještě si mě vychutnala. Musím říct, že takovéto jednání mě velmi zaskočilo a místo toho, abych jí poslala někam, jsem s brekem odcházela. Takže tam mě už nikdy neuvidí!

Druhý den jsem sebrala odvahu a zašla na ambulanci na Vinohrady, kde se ke mě chovali vstřícně.

Jsem ve vysokém stádiu těhotenství, dnes jsem byla poprvé na vyšetření v porodnici a tam se hodně divili že mě paní doktorka vůbec neudělala velký ultrazvuk ve 20. a 30.týdnu, kde se hlídají vrozené vady a je to v těhotenství nejdůležitější vyšetření....

K této lékařce chodím již více než 30 let a jsem maximálně spokojená.

ODBORNĚ (základní vyšetření a konzultace) ALE HLAVNĚ LIDSKY SKVĚLÁ LÉKAŘKA

Před dvěma týdny jsme k pí. Turnské doprovázela naši nezletilou klientku. Tak přehlíživé a neetické chování (včetně vnucování placených léků navíc) a dokonce vulgární vyjadřování mě přimělo poslat stížnost.Otřesná zkušenosts neprofesionálním jednáním!