Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha 11, Praha

774 59.....

2.a další následující terapie 30min. • 550 Kč

2.a další následující terapie 50min. • 800 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +2 Více

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

2.a další následující terapie 30min.

550 Kč

Poliklinika Litochleby

2.a další následující terapie 50min.

800 Kč

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

Tejpování

od 120 kč

Vyšetření pohybového aparátu

1 000 Kč

Poliklinika Litochleby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Velmi milá paní magistra s naprosto profesionálním a komplexním přístupem a snahou pomoci. Moc děkuji a těším se na další konzultaci.

Jsem opravdu nadšená - zažila jsem tu úplně jiný přístup, zájem, erudici, empatii. A především účinnou pomoc. Najednou je letitý "neřešitelný" problém s páteří a migrenou přehledný, uchopitelný a pevně věřím, že se mi s pomocí paní Švarcové podaří jej dostat pod kontrolu.
Opravdu mohu jen doporučit !

Paní Švarcová je nejlepší fyzioterapeutka. Pomohla mi s výhřezem ploténky, když mi hrozila operace. Měla jsem stavy, kdy jsem se nemohla postavit na nohy a vystřelovala mi neskutečná bolest do celé levé nohy. Návštevy u ní mi pomohly, že jsem nemusela na operaci a opět mohu sportovat. Nyní jsem si opět zablokovala záda ???? Okamžitě jsem se k ní mohla objednat a zase se cítím velmi dobře.. Má úžasně uzdravující ručičky a do toho je milá, okozulující a vtipná. Kde se vám takovou kombinaci povede najít? ???? Opravdu doporučuji ji navštívit, pokud máte nějaký zdravotní problém. Se vším Vám poradí a vše detailně vysvětlí. Zkrátka je to žena pro fyzioterapii stvořena! ????

Umístění: Poliklinika Litochleby bolest zad

Za pani doktorkou jsem šel na základě pozitivních hodnocení na tomto webu a vyplatilo se to. Pani doktorka ukázala cviky po kterých se mi velmi rychle ulevilo, byl jsem tím milé překvapen.

Velmi doporučuju!

Paní magistra je člověk na svém místě, chodím k ní již nějakou dobu. Poprvé jsem jsem jí navštívila s bolestí nohy. Jelikož jsem před ni chodila k ortopedovi, a ten neléčil, příčinu bolesti nehledal, nepomohl mi ani po mesici a jen inkasoval . Nohy me živí a k práci je potřebuji denně, proto jsem se rozhodla to řešit jinak. A dnes vím, ze to byla má nejlepší volba. Vybrala jsem si paní magistru na základě jejího pozitivního hodnocení a to opravdu nejsou jen slova, ale opravdu fakta, co zde píšou lidé. A hlavně jen bezdůvodně nelečí, hledá nejdříve přičinu bolesti a pak se teprve snaží pomoci s léčbou. A její neuvěřitelný zájem o pacienta, kde jde až do hloubky problémů, je v dnešní dobe již velice ojedinělý. Je lidská, a evidentně jí práce baví a nejen živí. Škoda, že takových odborníků není u nás více. Vážím si takových profesionálů a mohu jen doporučuji.

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, moc Vám děkuji za hodnocení, jsem ráda, že je lépe :). Držte se, ať se daří. Srdečně Vás zdravím, Ludmila Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby Tenisový loket

U paní magistry jsem byl poprvé, nicméně je vidět, že ji práce baví a hlavně ví o čem mluví. Vše vysvětlila, naučila cviky, za mě naprostá spokojenost.

Mgr. Ludmila Švarcová

Moc děkuji za pozitivní hodnocení! Ať se daří! Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby

Paní magistra je odborník na svém místě, ma neuvěřitelný zájem o pacienta a jde do hloubky problémů, opravdu se snaží pomoci. Vážím si takových lidí a vřele její služby doporučuji.

Mgr. Ludmila Švarcová

Milá paní Tůmová, velice Vám děkuji za krásné hodnocení! Srdečně zdravím, Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby bolest ramene

Za mne ukázka jak bych ráda, aby to vypadalo vždy a všude. Pečlivá diagnóza, důsledné léčení opravdové příčiny. Namísto slibů rychlé "zázračné" léčby opravdová pomoc. Díky paní magistře jsem opravila chybné návyky, naučila se vnímat přicházející problém a předejít mu vhodným cvičením tak, aby bolest vůbec nepřišla. Paní magistra je profesionálka a navíc velmi milá. Rozhodně doporučuji!

Mgr. Ludmila Švarcová

Děkuji za krásné hodnocení, moc mne potěšilo. Držím pěsti. Srdečně zdravím, Ludmila Švarcová

K paní magistře Švarcové jsem se objednal na základě pozitivních hodnocení klientů, kteří jí navštívili přede mnou a také mohu návštěvu jen doporučit. Konzultace probíhaly v přátelském duchu, problém a způsob léčby mi byly srozumitelně vysvětleny. Bolest krční páteře mě během dvou týdnů opustila za což paní Švarcové moc děkuji a návštěvu u ní mohu jen doporučit.

Mgr. Ludmila Švarcová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení! Ať se daří! Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Potvrzuji všechny kladné názory před mnou a asi se budu opakovat. Nevídaná kombinace přátelského a sympatického přístupu s vysokou prosfesionalitou a znalostmi. Absolvoval jsem velmi důkladné vyšetření a poté ukázku překvapivě jednoduchých cviků, které mě už po pár dnech téměř zbavil dlouholetých bolestí v bederní páteři. Mrzí mě jen, že jsem paní magistru nevyhledal dříve, ušetřil bych si spoustu trápení a polykání růžových pilulek.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

• Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, plně souhlasím s Mgr. Šerclovou. Pokud nepodstoupíte podrobnější pohybové vyšetření s podrobnou anamnézou, nelze s jistotou na Vaši otázku odpovědět. Výsledek na rentgenu nebo dokonce magnetické rezonanci skutečně nemusí být příčinou Vašich obtíží. S pozdravem Ludmila Švarcová

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
Zobrazit více

Certifikáty