Ludmila Švarcová, fyzioterapeut Praha

Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

2.a další následující terapie 30min. • 550 Kč

2.a další následující terapie 50min. • 800 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +2 Více

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

• Bolesti páteře
  • Bolesti kloubů
  • Bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

550 Kč

800 Kč

1 000 Kč

od 120 kč

1 000 Kč

Poliklinika Litochleby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Z navstevy mam super pocit, uzasny lidsky pristup a snadno pochopitelne ucinne cviky :) dekuji a tesim se na priste :)

Ještě jednou děkuji za skvělý, osobitý přístup a sadu cviků na doma. Pani doktorka se mnou rozebrala problém způsobem, který motivuje a zvedá sebevědomí. Vřele doporučuji!

Milá a chytrá paní doktorka, která se vždy snaží o maximální možné zlepšení problému a zdraví pacienta je pro ní na prvním místě :)

Velmi empatická lékařka s lidským přístupem ke klientovi, vysoká odbornost, snaha pomoci a vyřešit problém. Byla jsem maximálně spokojená. Jednoznačně doporučuji!

Velmi příjemná fyzioterapeutka. Zaměřuje se na to, abyste se co nejdříve a nejefektivněji dali dokupy a pak vás pošle do světa s radami, jak si udržet nově získaný bezbolestný stav. Tuto skutečnost velmi oceňuji, ne každý doktor má tento zdravý přístup ke svým pacientům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Paní magistra mi velmi pomohla, už cestou domů jsem pozorovala zlepšení. Vše mi vysvětlila, cviky mě naučila a ještě napsala, abych na nic nezapomněla. Krom odborných znalostí byla vstřícná a chápající. Děkuji Janevová

Naprosto fantastická ženská, určitě jsem tam nebyla naposledy. Vše mi podrobně vysvětlila a konečně vím co se sebou. Děkuji!

Energická fyzioterapeutka, která vše vysvětlí do nejmenšího detailu. Velmi milý, profesionální a vstřícný přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby 2.a další následující terapie 50min.

Velmi inteligentní a empatická fyzioterapeutka. Výborně mi vysvětlila jak mám dělat cvičení a jak mužů předejít problému v budoucnosti.

Pani Švarcová, si ma vypočula, poradila ako sa venovať môjmu problému, vypočula, poradila, a v skratke. Už ma nič nebolí :D

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
Rano beru Foxis od bolesti .
Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
Hezký den, Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, plně souhlasím s Mgr. Šerclovou. Pokud nepodstoupíte podrobnější pohybové vyšetření s podrobnou anamnézou, nelze s jistotou na Vaši otázku odpovědět. Výsledek na rentgenu nebo dokonce magnetické rezonanci skutečně nemusí být příčinou Vašich obtíží. S pozdravem Ludmila Švarcová

• Bolesti páteře
  • Bolesti kloubů
  • Bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
Zobrazit více

Certifikáty