Mgr.

Ludmila Švarcová , DiS.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 264 návštěv profilu během posledních 30 dní

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětlení problému, jak ho léčit, ods... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • pojistovna 211

Dobry den,
    dne 4. 3. jsem byl na plastice krizoveho vazu. Je mozne si u vas objednat FT pres pojistovnu 211?
    Dekuji,

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ludmila Švarcová

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Nemám bohužel smlouvu s žádnou pojišťovnou, přijímám pouze samoplátce.

Přeji příjemný zbytek dne, Švarcová

• Dobrý den,
    mám už od 19.12. blokaci SI skloubení, chodím na rehabilitace a dvakrát denně kvůli tomu cvičím, ale dnes mi paní doktorka řekla, že se jí pořád nedaří to odblokovat a že tam mám kousnutý sval. Jsem celkem bezradná a dost mě to ubíjí, jelikož nemůžu běhat, což jsem předtím dělala 3x… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ludmila Švarcová

Dobrý den, děkuji za dotaz. Po podrobném vyšetření Vám umím říci, kde je problém a doporučím následný program. Zda je problém v zakousnutém svalu, či zablokovaném SI skloubení, či někde jinde Vám teď nedokáži… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětlení problému, jak ho léčit, odstranit a v neposlední řadě, jak mu předejít i v budoucnu. Mé dlouholeté a bohaté zkušenosti s McKenzie metodou mi ukázaly, jak tato metoda umí rozklíčovat bolesti pacienta a najít efektivní cestu k úzdravě i tam, kde obvyklé terapeutické postupy nepřinesly očekávaný efekt.

Těším se na vzájemnou spolupráci s Vámi!

• fyzioterapeut

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

Znalost jazyků

• angličtina

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
  • King Faisal Specialist Hospital & Research Centre – Saudi Arabia (2010-2011)

Certifikáty

• Ludmila Švarcová, fyzioterapeut ve městě Praha - Certifikáty

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hondotím velmi pozitivně přístup paní magistry Švarcové. Od prvního pohledu velmi milá a komunikativní. Na začátku první návštěvy se mnou velmi detailně prošla můj zdravotní stav, důvod objednání, detaily bolesti. Poté následovalo vyšetření páteře, různé cviky, při kterých jsme hlouběji zkoumaly moji páteř a hledaly příčinu bolesti. Kterou paní fyzioterapeutka našla a už po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe. Vše vysvětlila tak, aby to bylo lehce srozumitelné a mně vše, co řekla, dávalo velký smyl a jen jsem se divila, že mě to nenapadlo samotnou dříve. Už tři dny cvičím dle jejích rad a doporučení a od té doby se cítím o 80% lépe. Moc děkuji a určitě mohu doporučit i novým pacientům!

Mgr. Ludmila Švarcová2017-05-17

Dobrý den, paní Vacková, velice si vážím Vašeho sdíleného názoru a děkuji za něj. Ať se Vám daří! Srdečně Vás zdravím, Švarcová

• J

Paní doktorku Švarcovou jsem navštívil kvůli dlouhodobým problémům s krční páteří a vleklou bolestí. Upřímně řečeno, byl jsem připravený po předchozích zkušenostech na vše, ale opak byl pravdou, naprosto profesionální přístup a nejednalo se o pouhou pomoc při problému, ale o vyřešení problému a to je v dnešní době obrovská cennost! Moc děkuji a určitě můžu doporučit!

Mgr. Ludmila Švarcová2016-12-31

Vážený pane Nitrane, velice Vám děkuji za názor a moc mne těší, že se máte dobře. Přeji do Nového roku jen vše dobré, s pozdravem Ludmila Švarcová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorku Svarcovu som navstivil 1 den po akutnom velmi bolestivom stave po osetreni na pohotovosti. Behom konzultacie mi podrobne vysvetlila pricinu mojich problemov a zaroven navrhla velmi ucinne riesenie ktore zafungovalo. Mozem len doporucit, velmi systematicky vyhodnoti stav pacienta a zaroven vyluci niektore mozne zdroje potiazi, takze som odchadzal s jasnou predstavou co mi bude pomahat a co nie v mojich problemoch. Dakujem moc!Jan

Mgr. Ludmila Švarcová2016-11-02

Moc děkuji za názor, pane Gajdoši, jsem ráda, že Vám terapie přinesla úlevu. S pozdravem Ludmila Švarcová

• S paní fyzioterapeutkou jsem kolegyně, dokonce jsem s ní dělala zkoušku z McKenzie metody. Nevyhnula jsem se bolesti, a proto jsem vyhledala její pomoc. Oceňuji, jak se pomocí dobře zvolených otázek, dokázala zorientovat v mém problému. (To pomohlo i mě si uvědomit, co mi svědčí a co ne.) Vyšetření a terapie byla velmi systematická a dobrá. Už z ordinace jsem odcházela s mnohem menší bolestí a lepší funkcí. Poradila mi, jak se postupovat v terapii při zlepšení a udělala přehled varovných signálů. Velmi oceňuji, že mi doporučila mi procházky. Další kontrola zatím nebyla nutná, ale pokud bude, ráda paní Švarcovou navštívím. Uzdravila jsem se min. o 3 týdny dříve než v nemocnici (kvůli čekacím lhůtám).

Mgr. Ludmila Švarcová2016-11-02

Velice děkuji za názor a držím palce!

• S

Slečnu Švarcovou mohu jen doporučit . Měla jsem važný úraz kotníku a díky slečně Švarcové a její skvěle vedené rehabilitaci jsem se mohla opět zařadit do běžného života .Začala jsem zase lyžovat a jezdit na kole, což beru jako bonus, protože v to nikdo, ani pan doktor co mne operoval nevěřil .Slečna Švarcova je nejen skvělý fyzioterapeut, ale i člověk.

Mgr. Ludmila Švarcová2016-09-17

Velice děkuji za názor. Velmi si toho vážím. Musím jen doplnit, že výsledek rehabilitace byl spojením snahy a energie terapeuta i pacienta a zejména plným nasazením paní Součkové :).
    Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová