Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha

!DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ! Pokud jste objednaným pacientem a nemáte trvalé bydliště v Praze, vytiskněte si prosím před svou cestou k nám FORMULÁŘ PRO CESTY MIMO OKRES a vyplňte jej. Zde odkazy ke zkopírování: https://www.mvcr.cz/soubor/formular-pro-cesty-mimo-okres-vzor-pdf.aspx A ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ: https://www.mvcr.cz/soubor/cestne-prohlaseni-vzor-pdf.aspx

• Adresa

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha 11, Praha

Přijímám: dospělí
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Fyzioterapeutická konzultace • 1 200 Kč

Tejpování • Od 120 Kč

Vyšetření pohybového aparátu • 1 200 Kč

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

1 200 Kč

Od 120 Kč

1 200 Kč

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Ludmila Švarcová řeší problém v souvislostech celého těla. Hledá nejschůdnější možnosti, jak pomoci, nic nedělá přes bolest. Má velmi citlivý přístup k pacientům. Velmi ji doporučuji.

Umístění: Poliklinika Litochleby

Fyzioterapeutka na svém místě. Její odborné známosti mi opravdu pomáhají se připravit na operaci.Lokaluta dostupná, čekací doba krátká, ordinace vybavena na rehabilitace. Nemám opravdu co vytýkat. Člověk na svém místě.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Velmi podrobně všechno vysvětleno. Byl jsem moc spokojený. Jsem zvědavý na výsledky. Zatím velmi spokojený

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Rychlé objednaci termíny, dostatečné vysvětlení, zadání cvičení. Návštěvu určitě zopakuji.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Dobré zkušenosti v rámci dosavadních zkušeností. Velmi podrobný přehled a zkušenosti v oboru a snaha pomoci na prvním místě. Děkuji za neotřelé poznatky a nasměrování správným směrem. Nyní je to na mě. Vyzkouším nové poznatky a určitě naplánuji další kontrolu. Všem doporučuji!

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Velmi velmi velmi příjemná paní doktorka, důsledně se mě na vše vyptala, vyšetřila mě, našla způsob jak mi ulevit a ujistila se, že ji dam vědět nejen když by se něco nelepšilo, ale i když bude vše jak má, krásný starostlivý přístup. Opravdu velmi milá návštěva.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Kdyby takto vypadala kazda navsteva u lekare... Vyborna komunikace, snaha zjistit maximum informaci, ktere mohou zdravotni stav ovlivnovat, ochota, laskavost, velky prostor pro subjektivni pocity pacienta, snaha o detailni vysvetleni zadoucich efektu u kazdeho provadeneho ukonu, ani spetka "lekarske arogance", presne dodrzeni nastavene ceny. Mohu jen uprimne podekovat! A doporucit, samozrejme.

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

K paní Mgr. Ludmile jsem šla na doporučení se vyšetřit před plánovanou endoprotézou kyčle. Vše mi bylo srozumitelně, empaticky a profesionálně vysvětleno a na základě testů a doporučených cviků se možná odloží plánovaná výměna. Paní fyzioterapeutku můžu velmi doporučit!

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Paní doktorka je velmi příjemná a snaží se opravdu pomoct vyřešit váš problém. Doporučuji!

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Příjemný přístup zaměřený na problém. Užitečné rady

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, plně souhlasím s Mgr. Šerclovou. Pokud nepodstoupíte podrobnější pohybové vyšetření s podrobnou anamnézou, nelze s jistotou na Vaši otázku odpovědět. Výsledek na rentgenu nebo dokonce magnetické rezonanci skutečně nemusí být příčinou Vašich obtíží. S pozdravem Ludmila Švarcová

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
    • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
    • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
    Zobrazit více

Certifikáty