Zprávy

Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

2.a další následující terapie 30min. • 550 Kč

2.a další následující terapie 50min. • 800 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +2 Více

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

• Bolesti páteře
  • Bolesti kloubů
  • Bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2.a další následující terapie 30min.

550 Kč

Poliklinika Litochleby

2.a další následující terapie 50min.

800 Kč

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

Tejpování

od 120 kč

Vyšetření pohybového aparátu

1 000 Kč

Poliklinika Litochleby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Pani Švarcová, si ma vypočula, poradila ako sa venovať môjmu problému, vypočula, poradila, a v skratke. Už ma nič nebolí :D

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Dnes první návštěva, byla jsem na zde na doporučení kamarádky. Libil se mi podrobný vstupní “dotazník”, nasledne vyzkouseni pohybového aparátu a doporucene řešení na odstranění mých problému.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby 2.a další následující terapie 50min.

Příjemná , empatická , dobré vysvětlení proč dělat cvičení raději pozvolna a zlehka , nežli silou a přes bolest

Jednalo se o mojí již 2 návštěvu a velká spokojenost. Paní magistra je velmi příjemná, dopodrobna se vyptá na obtíže a poté s vámi procvičí.

Terapii (4x) jsem dostala jako dárek od syna v době, kdy přetrvávají bolesti krční páteře a ty jdou v noci přes šíji až do rukou. Zatím žádná rehabilitace, cvičení, elektroléčba či masáže výrazně nepomohly, navíc možnost masáží je v době covidu téměř nulová. Paní magistra je velice příjemná, empatická osoba, opravdu odborník na svém místě.
Přes cílené dotazy při různých pohybech a postavení se ptala, kdy a kde mě to bolí či táhne, ona podle toho poznala, zda je to správný cvik a zda pomáhá. Naučila mě nejvhodnější cviky, musím překonat vrozenou lenost a provádět je doma sama dle jejích pokynů. Zatím jsem absolvovala 2 hodiny, účinek je již vidět.

Vše naprosto skvělé. Návštěva u tohoty fizioterapeuta byla velmi přínosná a můj stav pohybového ústrojí se výrazně zlepšil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby 2.a další následující terapie 30min.

Paní magistra je úžasná, milá a vstřícná, její přístup by mohl být příkladem pro všechny pracovníky ve zdravotnictví! I když není vždy hned úleva, snaží se okamžitě vymyslet jiný způsob cvičení a vše podrobně vysvětlí...

Paní Švarcovou můžu vřele všem doporučit, je výborný fyzioterapeut, který ví co dělá a svoji práci rozumí. Velice mi pomohl i její pozitivní přístup, odhodlání a trpělivost uzdravit moje záda. Doufám, že jí tato práce nikdy nepřestane bavit, protože takto pomůže ještě spoustě lidem.

Jsem velice spokojený. Pohodová atmosféra, vše je mi vysvětleno a po dvou návštěvách pozoruji výrazné zlepšení.

Děkuji za skvělý přístup. Paní Magistra byla milá a opravdu se snažila mi pomoci ulevit od bolesti. Bohužel to bude ještě hromada mé vlastní práce, času a úsilí než budu opět plně ve formě a v pohodě.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

• Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, plně souhlasím s Mgr. Šerclovou. Pokud nepodstoupíte podrobnější pohybové vyšetření s podrobnou anamnézou, nelze s jistotou na Vaši otázku odpovědět. Výsledek na rentgenu nebo dokonce magnetické rezonanci skutečně nemusí být příčinou Vašich obtíží. S pozdravem Ludmila Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

• Bolesti páteře
  • Bolesti kloubů
  • Bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
Zobrazit více

Certifikáty