Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha 11, Praha

Hotovost

2.a další následující terapie 30min. • 550 Kč

2.a další následující terapie 50min. • 800 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +2 Více

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

• Bolesti páteře
  • Bolesti kloubů
  • Bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

2.a další následující terapie 30min.

550 Kč

Poliklinika Litochleby

2.a další následující terapie 50min.

800 Kč

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

Tejpování

od 120 kč

Vyšetření pohybového aparátu

1 000 Kč

Poliklinika Litochleby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Vřelý přístup, paní magistry. Dostatek času pro podrobné vyšetření a vysvětlení léčeby. Navíc bez čekáni, přesně podle objednání přes internet.
Můžu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Nejlepší fyziotetrapeutka, které nechybī empatie a hlavnē znalosti dané problematiky.Lepšī jsem nepotkala.Díky

Ocenuji skvely pristup, profesionalitu a ochotu pomoci.
Mohu jen doporucit.
Dekuji a budu se tesit na dalsi schuzku.

Moje několikátá návštěva. Jsem strašně moc spokojená. Paní magistra pomůže, poradí, pohladí na duši, je moc sympatická a hodná. Neznám nikoho, jiného lékaře apod., kam bych chodila raději. Doporučuji :-)

Jsem spokojen s přístupem fyzioterapeuta a doufám v úspěch léčby. Nevím co bych dál ještě hodnotil..

Rozhodl jsem se pro návštěvu paní magistry Švarcové na základě zdejších úžasných hodnocení a moje nebude jiné. Po důkladném vyšetření odhalila příčinu mých problémů a naučila mě dvě jednoduchá cvičení, díky kterým jsem měl do dvou dnů téměř po problémech. Nyní mohu zase cvičit a dávám plný počet hvězd za přístup, vystupování, vysvětlení problému a především za efektivitu léčby. A přidávám jednu * navíc, protože mě tyto problémy opravdu trápily a jiní fyzioterapeuti nedokázali ani správně diagnostikovat příčinu. Děkuji :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Precizní a odborná pomoc. Jde do samé podstaty problému a tu podstatu velmi pilně a účinně řeší. Její znalost těla a zkušenosti jsou obdivuhodné. Vždy milá a usměvavá.

Velmi milá paní magistra s naprosto profesionálním a komplexním přístupem a snahou pomoci. Moc děkuji a těším se na další konzultaci.

Jsem opravdu nadšená - zažila jsem tu úplně jiný přístup, zájem, erudici, empatii. A především účinnou pomoc. Najednou je letitý "neřešitelný" problém s páteří a migrenou přehledný, uchopitelný a pevně věřím, že se mi s pomocí paní Švarcové podaří jej dostat pod kontrolu.
Opravdu mohu jen doporučit !

Paní Švarcová je nejlepší fyzioterapeutka. Pomohla mi s výhřezem ploténky, když mi hrozila operace. Měla jsem stavy, kdy jsem se nemohla postavit na nohy a vystřelovala mi neskutečná bolest do celé levé nohy. Návštevy u ní mi pomohly, že jsem nemusela na operaci a opět mohu sportovat. Nyní jsem si opět zablokovala záda ???? Okamžitě jsem se k ní mohla objednat a zase se cítím velmi dobře.. Má úžasně uzdravující ručičky a do toho je milá, okozulující a vtipná. Kde se vám takovou kombinaci povede najít? ???? Opravdu doporučuji ji navštívit, pokud máte nějaký zdravotní problém. Se vším Vám poradí a vše detailně vysvětlí. Zkrátka je to žena pro fyzioterapii stvořena! ????

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

• Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, plně souhlasím s Mgr. Šerclovou. Pokud nepodstoupíte podrobnější pohybové vyšetření s podrobnou anamnézou, nelze s jistotou na Vaši otázku odpovědět. Výsledek na rentgenu nebo dokonce magnetické rezonanci skutečně nemusí být příčinou Vašich obtíží. S pozdravem Ludmila Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

• Bolesti páteře
  • Bolesti kloubů
  • Bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
Zobrazit více

Certifikáty