Ludmila Švarcová, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

13 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha

!DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ! Pokud jste objednaným pacientem a nemáte trvalé bydliště v Praze, vytiskněte si prosím před svou cestou k nám FORMULÁŘ PRO CESTY MIMO OKRES a vyplňte jej. Zde odkazy ke zkopírování: https://www.mvcr.cz/soubor/formular-pro-cesty-mimo-okres-vzor-pdf.aspx A ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ: https://www.mvcr.cz/soubor/cestne-prohlaseni-vzor-pdf.aspx

• Adresa

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha 11, Praha

Přijímám: dospělí
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

• Bolesti páteře
    • Bolesti kloubů
    • Bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

1 000 Kč

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Velmi kvalitní konzultace, která mi pomohla vyřešit můj problém. Naučil jsem se mnoho nových cviků, které mohu praktikovat doma. Určitě doporučuji.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Vybrala jsem na základě dobrých hodnocení, bohužel má zkušenost zcela opačná. Na řešení problému jsem dostala letáček a byly mi vysvětleny 4 cviky, které mám dělat. Nic co bych si nedohledala sama na internetu. Platila jsem 1000 Kč za 60 minut, ale po 45 minutách mi paní řekla, že to je z její strany vše a nashledanou. Žádné prohmatání, nic. Absolutně žádná přidaná hodnota a velké zklamání

Dobrý den, paní Aleno.
    Děkuji Vám za Váš názor. Máte pravdu. Své klienty skutečně při vstupní návštěvě “neprohmatavám”. V první řadě dělám celkové detailní anamnestické vyšetření a vedu své klienty k tomu, aby využívali sílu vlastního těla k tomu, aby se jim ulevilo. Toto je dokázáno jako bezpečný postup pro tkáň jak vědecky, tak klinicky. Pokud však vidím, že tento krok není dostatečný a k úlevě nevede, své klienty odborně a v rámci bezpečných algoritmů zátěže mobilizuji. Chápu však, že s tímto postupem nemusíte souhlasit a tímto jste svůj názor i vyjádřila.
    Přeji Vám krásný zbytek léta, Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

U paní magistry si cením zevrubne prohlídky,vysvětlení problému, ochotu odpovědí,milého přístupu,rad

O
    Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Paní Švarcová je profesionál na svém místě. Je velmi milá a opravdu se snaží pomoct. Doporučená cvičení a rady mi velmi pomohly.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Po prvej navsteve som s priebehom spokojny. Tesim sa na dalsiu navstevu. Verim v zlepsenie mojho zdravotneho stavu. Budem na tom poctivo pracovat, cvicit.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Profesionální a současně milý přístup.
    Podrobný návod na průběžné cvičení a jeho nácvik pod odborným dohledem je samozřejmostí.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Musím především ocenit skvělý přístup a veškeré cviky, které jsem dostala ke cvičení byly do detailů vysvětleny. Paní fyzioterapeutku můžu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Úvodní návštěva v rámci fyzioterapeutické konzultace. Vlídné, empatické a srozumitelné jednání - z mé strany zcela bez výhrad.

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Paní Doktorka byla velice milá a příjemná. S problémem mi pomohla. Doufám v dobrému že se nebudu muset vracet. ;-)

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Paní doktorka je velmi sympatická, zatím jsem byla na první návštěve a můžu říct, že mam příjemný pocit z návštevy.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, plně souhlasím s Mgr. Šerclovou. Pokud nepodstoupíte podrobnější pohybové vyšetření s podrobnou anamnézou, nelze s jistotou na Vaši otázku odpovědět. Výsledek na rentgenu nebo dokonce magnetické rezonanci skutečně nemusí být příčinou Vašich obtíží. S pozdravem Ludmila Švarcová

• Bolesti páteře
    • Bolesti kloubů
    • Bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
    • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
    • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
    Zobrazit více

Certifikáty