Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha 11, Praha

Tejpování • od 70 kč +3 Více

2.a další následující terapie 30min. • 450 Kč

2.a další následující terapie 50min. • 700 Kč

Ošetření o víkendu • 950 Kč

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby Dlouhodobá bolest hlavy, zad a brnění rukou

Úžasná, milá a velmi pečlivá slečna magistra, ktetá mi po 6ti letech neustálých problémů s páteří a brnění rukou dokázala během cca 3 týdnů ulevit a zbavit problémů i přes to, že mi mnoho jiných fyzioterapeutů tvrdilo, že to nepůjde, nebo že nevědí co s tím.. Mohu doporučit a smekám, skutečně najít v dnešní době někoho, kdo se zajímá o Váš problém a hledá jeho příčinu, aby ho následně mohl odstranit je bohužel velmi málo.. Moc děkuji ???????? Kačka Kosobudová

Mgr. Ludmila Švarcová

Milá paní Kosobudová, moc a moc děkuji za skutečně krásné hodnocení, moc mne potěšilo. Držte se a zdravím Vás, Ludmila Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Paní magistru jsem navštívila se stuhnutou krční páteří. Během konzultace mi ji částečně odblokovala a naučila mne cviky, jak blokádu během následujících dní odstranit zcela. Navíc mi dala tip na dlouhodobé udržení rovné páteře. Byla velice milá a profesionální. Vřele doporučuji.

Mgr. Ludmila Švarcová

Paní Václavíková, moc Vám děkuji za hezké hodnocení. Držím pěstičky! S pozdravem Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby

Liduška byla velmi příjemná a empatická. Rozebrala se mnou diagnózu. Prošla se mnou sestavu cviků. Za mě mohu jenom doporučit...????

Mgr. Ludmila Švarcová

Velice děkuji za pozitivní hodnocení, moc mně potěšilo. S pozdravem Ludmila Švarcová

Paní Švarcova je nesmírně milá a fundovaná osoba. Byla po mnoha vyšetřeních první, kdo odhalil příčinu synovych bolesti v nohou.

Moc děkuji za milé hodnocení, ať se i nadále daří! S pozdravem Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby Problémy s chůzí, chronické bolesti

Obrátila jsem se na paní Mgr. Švarcovou -fyzioterapeutem ohledně dlouhodobých problémů nohou a beder. Svou profesi velmi dobře ovládá a okamžitě najde, kde je" zakopaný pes" Kéž by bylo takových odborníků více.S jejími radami a odborným vysvětlením jsem velmi spokojena, jsem přesvědčena, že mi její rady pomohou,když je poslechnu a dodržím. Děkuji za pomoc. Milada

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, velmi děkuji za krásné hodnocení. Moc mě potěšilo. Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Velmi oceňuji profesionalitu a lidský přístup paní magistry. Pečlivě mě vyšetřila, trpělivě a srozumitelně mi vysvětlila příčiny mých potíží a poradila jednoduché cviky k nápravě. Hned jsem vnímala jejich účinnost. Cvičit už musím sama:).

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, paní Hano, velmi děkuji za Vaše milé hodnocení. Držte se a moc Vás zdravím. Švarcová

Příjemná a pečlivá fyzioterapeutka. Během hodinové návštěvy byl dostatek času na rozbor i vysvětlení základních cviků na uvolnění páteře.

Velice děkuji za hodnocení, s pozdravem Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby

Velmi profesionální přístup a příjemné vystupování paní Švarcové mě velmi potěšilo. Děkuji za vstřícnost a rozhodně doporučuji.

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, pane Jehláři, děkuji za milé hodnocení. Srdečně Vás zdravím, Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Paní doktorka byla velmi profesionální a sympatická, důkladně vyhodnotila můj stav, vysvětlila příčiny, ukázala cviky a poradila s řešením problému. Návštěva splnila očekávání, mohu vřele doporučit.

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, pane Červenko, Vaše hodnocení mne velmi potěšilo, děkuji. Srdečně Vás zdravím, Švarcová

Myslím, že věděla, co dělá. Vyšetření kotníku trvalo hodinu. To jsem tedy nečekal. Velmi podrobně mě vyzpovídala. Cvičili jsme. Vysvětlila mi, proč ta noha bolí. Doporučila mi cviky na doma. Ještě nevím, jestli to pomůže. Na to je krátká doba. Věřím, že ano.

Dobrý den, pane Šimku, moc děkuji za milé hodnocení. Zdravím Vás, Švarcová

Vyšetření pohybového aparátu

Fyzioterapeutická konzultace

Tejpování

od 70 kč

od 70 kč

Poliklinika Litochleby

2.a další následující terapie 30min.

450 Kč

450 Kč

Poliklinika Litochleby

2.a další následující terapie 50min.

700 Kč

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Velice děkuji za hodnocení, s pozdravem Ludmila Švarcová

Dobrý den, pane Šimku, moc děkuji za milé hodnocení. Zdravím Vás, Švarcová

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

• Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, plně souhlasím s Mgr. Šerclovou. Pokud nepodstoupíte podrobnější pohybové vyšetření s podrobnou anamnézou, nelze s jistotou na Vaši otázku odpovědět. Výsledek na rentgenu nebo dokonce magnetické rezonanci skutečně nemusí být příčinou Vašich obtíží. S pozdravem Ludmila Švarcová

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
Zobrazit více

Certifikáty