Mgr.

Ludmila Švarcová , DiS.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 10 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětlení problému, jak ho léčit, odstranit… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • pojistovna 211

Dobry den,
    dne 4. 3. jsem byl na plastice krizoveho vazu. Je mozne si u vas objednat FT pres pojistovnu 211?
    Dekuji,

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ludmila Švarcová

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Nemám bohužel smlouvu s žádnou pojišťovnou, přijímám pouze samoplátce.

Přeji příjemný zbytek dne, Švarcová

• Dobrý den,
    mám už od 19.12. blokaci SI skloubení, chodím na rehabilitace a dvakrát denně kvůli tomu cvičím, ale dnes mi paní doktorka řekla, že se jí pořád nedaří to odblokovat a že tam mám kousnutý sval. Jsem celkem bezradná a dost mě to ubíjí, jelikož nemůžu běhat, což jsem předtím dělala 3x… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ludmila Švarcová

Dobrý den, děkuji za dotaz. Po podrobném vyšetření Vám umím říci, kde je problém a doporučím následný program. Zda je problém v zakousnutém svalu, či zablokovaném SI skloubení, či někde jinde Vám teď nedokáži… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětlení problému, jak ho léčit, odstranit a v neposlední řadě, jak mu předejít i v budoucnu. Mé dlouholeté a bohaté zkušenosti s McKenzie metodou mi ukázaly, jak tato metoda umí rozklíčovat bolesti pacienta a najít efektivní cestu k úzdravě i tam, kde obvyklé terapeutické postupy nepřinesly očekávaný efekt.

Těším se na vzájemnou spolupráci s Vámi!

• fyzioterapeut

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

Znalost jazyků

• angličtina

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
  • King Faisal Specialist Hospital & Research Centre – Saudi Arabia (2010-2011)

Certifikáty

• Ludmila Švarcová, fyzioterapeut ve městě Praha - Certifikáty

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Poliklinika LitochlebySlužby: vyšetření pohybového aparátu

Paní/slečna magistra Švarcová je výborná!
    Nejprve se mnou prošla celkový zdravotní stav a příčiny bolesti zad (oboje velmi detailně). Následně, když se zjistilo o co jde, tak probíhala různá cvičení pro odblokování zad. Paní/slečna magistra mi ukázala co přesně mám cvičit doma, aby se bolest nevracela. Na konci vyšetření mi ješte vše srozumitelně vysvětlila (co mi bylo, proč se to stalo atd).
    Oceňuji zejména velmi lidský přístup.
    Koho bolí cokoliv, neváhejte a jděte sem, protože paní magistra Švarcová je velmi schopná a sympatická fyzioterapeutka :)

H. Frantl

Mgr. Ludmila Švarcová2017-07-25

Pane Frantle, moc Vám děkuji za Váš pozitivní názor a hodnocení. Držím palce, ať jste zdráv a vše se daří! Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hondotím velmi pozitivně přístup paní magistry Švarcové. Od prvního pohledu velmi milá a komunikativní. Na začátku první návštěvy se mnou velmi detailně prošla můj zdravotní stav, důvod objednání, detaily bolesti. Poté následovalo vyšetření páteře, různé cviky, při kterých jsme hlouběji zkoumaly moji páteř a hledaly příčinu bolesti. Kterou paní fyzioterapeutka našla a už po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe. Vše vysvětlila tak, aby to bylo lehce srozumitelné a mně vše, co řekla, dávalo velký smyl a jen jsem se divila, že mě to nenapadlo samotnou dříve. Už tři dny cvičím dle jejích rad a doporučení a od té doby se cítím o 80% lépe. Moc děkuji a určitě mohu doporučit i novým pacientům!

Mgr. Ludmila Švarcová2017-05-17

Dobrý den, paní Vacková, velice si vážím Vašeho sdíleného názoru a děkuji za něj. Ať se Vám daří! Srdečně Vás zdravím, Švarcová

• J

Paní doktorku Švarcovou jsem navštívil kvůli dlouhodobým problémům s krční páteří a vleklou bolestí. Upřímně řečeno, byl jsem připravený po předchozích zkušenostech na vše, ale opak byl pravdou, naprosto profesionální přístup a nejednalo se o pouhou pomoc při problému, ale o vyřešení problému a to je v dnešní době obrovská cennost! Moc děkuji a určitě můžu doporučit!

Mgr. Ludmila Švarcová2016-12-31

Vážený pane Nitrane, velice Vám děkuji za názor a moc mne těší, že se máte dobře. Přeji do Nového roku jen vše dobré, s pozdravem Ludmila Švarcová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorku Svarcovu som navstivil 1 den po akutnom velmi bolestivom stave po osetreni na pohotovosti. Behom konzultacie mi podrobne vysvetlila pricinu mojich problemov a zaroven navrhla velmi ucinne riesenie ktore zafungovalo. Mozem len doporucit, velmi systematicky vyhodnoti stav pacienta a zaroven vyluci niektore mozne zdroje potiazi, takze som odchadzal s jasnou predstavou co mi bude pomahat a co nie v mojich problemoch. Dakujem moc!Jan

Mgr. Ludmila Švarcová2016-11-02

Moc děkuji za názor, pane Gajdoši, jsem ráda, že Vám terapie přinesla úlevu. S pozdravem Ludmila Švarcová

• S paní fyzioterapeutkou jsem kolegyně, dokonce jsem s ní dělala zkoušku z McKenzie metody. Nevyhnula jsem se bolesti, a proto jsem vyhledala její pomoc. Oceňuji, jak se pomocí dobře zvolených otázek, dokázala zorientovat v mém problému. (To pomohlo i mě si uvědomit, co mi svědčí a co ne.) Vyšetření a terapie byla velmi systematická a dobrá. Už z ordinace jsem odcházela s mnohem menší bolestí a lepší funkcí. Poradila mi, jak se postupovat v terapii při zlepšení a udělala přehled varovných signálů. Velmi oceňuji, že mi doporučila mi procházky. Další kontrola zatím nebyla nutná, ale pokud bude, ráda paní Švarcovou navštívím. Uzdravila jsem se min. o 3 týdny dříve než v nemocnici (kvůli čekacím lhůtám).

Mgr. Ludmila Švarcová2016-11-02

Velice děkuji za názor a držím palce!

• S

Slečnu Švarcovou mohu jen doporučit . Měla jsem važný úraz kotníku a díky slečně Švarcové a její skvěle vedené rehabilitaci jsem se mohla opět zařadit do běžného života .Začala jsem zase lyžovat a jezdit na kole, což beru jako bonus, protože v to nikdo, ani pan doktor co mne operoval nevěřil .Slečna Švarcova je nejen skvělý fyzioterapeut, ale i člověk.

Mgr. Ludmila Švarcová2016-09-17

Velice děkuji za názor. Velmi si toho vážím. Musím jen doplnit, že výsledek rehabilitace byl spojením snahy a energie terapeuta i pacienta a zejména plným nasazením paní Součkové :).
    Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová