Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha 11, Praha

Tejpování • od 70 kč +3 Více

2.a další následující terapie 30min. • 450 Kč

2.a další následující terapie 50min. • 700 Kč

Ošetření o víkendu • 950 Kč

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Paní Švarcova je nesmírně milá a fundovaná osoba. Byla po mnoha vyšetřeních první, kdo odhalil příčinu synovych bolesti v nohou.

Umístění: Poliklinika Litochleby Problémy s chůzí, chronické bolesti

Obrátila jsem se na paní Mgr. Švarcovou -fyzioterapeutem ohledně dlouhodobých problémů nohou a beder. Svou profesi velmi dobře ovládá a okamžitě najde, kde je" zakopaný pes" Kéž by bylo takových odborníků více.S jejími radami a odborným vysvětlením jsem velmi spokojena, jsem přesvědčena, že mi její rady pomohou,když je poslechnu a dodržím. Děkuji za pomoc. Milada

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, velmi děkuji za krásné hodnocení. Moc mě potěšilo. Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Velmi oceňuji profesionalitu a lidský přístup paní magistry. Pečlivě mě vyšetřila, trpělivě a srozumitelně mi vysvětlila příčiny mých potíží a poradila jednoduché cviky k nápravě. Hned jsem vnímala jejich účinnost. Cvičit už musím sama:).

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, paní Hano, velmi děkuji za Vaše milé hodnocení. Držte se a moc Vás zdravím. Švarcová

Příjemná a pečlivá fyzioterapeutka. Během hodinové návštěvy byl dostatek času na rozbor i vysvětlení základních cviků na uvolnění páteře.

Velice děkuji za hodnocení, s pozdravem Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby

Velmi profesionální přístup a příjemné vystupování paní Švarcové mě velmi potěšilo. Děkuji za vstřícnost a rozhodně doporučuji.

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, pane Jehláři, děkuji za milé hodnocení. Srdečně Vás zdravím, Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Paní doktorka byla velmi profesionální a sympatická, důkladně vyhodnotila můj stav, vysvětlila příčiny, ukázala cviky a poradila s řešením problému. Návštěva splnila očekávání, mohu vřele doporučit.

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, pane Červenko, Vaše hodnocení mne velmi potěšilo, děkuji. Srdečně Vás zdravím, Švarcová

Myslím, že věděla, co dělá. Vyšetření kotníku trvalo hodinu. To jsem tedy nečekal. Velmi podrobně mě vyzpovídala. Cvičili jsme. Vysvětlila mi, proč ta noha bolí. Doporučila mi cviky na doma. Ještě nevím, jestli to pomůže. Na to je krátká doba. Věřím, že ano.

Dobrý den, pane Šimku, moc děkuji za milé hodnocení. Zdravím Vás, Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby Bolavá záda a zápěstí

Moc děkuji za pomoc, a určitě můžu doporučit Ludmilu. Její profesionální přístup a odborná diagnostika, péče, doporučení je perfektní.

Já děkuji za krásné hodnocení! Srdečně zdravím, Lída Švarcová

Paní fyzioterapeutka má dar, který se rozhodla plně využít. Práce je jí koníčkem a proto je tak skvělá. Možná vás překvapí, jak jednoduchá řešení potíží vám nabídne. Funguje to. Lído, děkuju.

Mgr. Ludmila Švarcová

Moc děkuji za krásné hodnocení! Velice mne potěšilo. Ať se daří! S pozdravem Lída

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby Bolest zad

Paní magistra je velice příjemná a milá, odhalila příčinu bolesti mých zad a doporučila mi cvičení, jak tuto bolest odstranit. Poskytla mi i několik rad prostřednictvím emailu. Rozhodně doporučuji!

Mgr. Ludmila Švarcová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení, pane Hrabálku. Moc mne potěšilo. S pozdravem Ludmila Švarcová

Vyšetření pohybového aparátu

Fyzioterapeutická konzultace

Poliklinika Litochleby

2.a další následující terapie 30min.

450 Kč

450 Kč

Tejpování

od 70 kč

od 70 kč

Poliklinika Litochleby

2.a další následující terapie 50min.

700 Kč

Umístění: Poliklinika Litochleby Bolavá záda a zápěstí

Já děkuji za krásné hodnocení! Srdečně zdravím, Lída Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby Bolest zad

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám bolesti zad v bederní části. Co je nejlepší proti bolesti a aby se bolest nevracela?

Dobrý den, důležité je vyšetřením zjistit zdroj obtíží, což popsala paní doktorka Kresová výše a dále se zaměřit na správné efektivní cvičení a následnou prevenci, kterou Vám každý fyzioterapeut doporučí přímo na Vaše obtíže. Souvisí s tím také mechanická zátěž během dne a celková kondice. S pozdravem Ludmila Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

• Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
Zobrazit více

Certifikáty