Bělehradská 22, Praha
MUDr.Ludmila Říhová s.r.o

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: MUDr.Ludmila Říhová s.r.o

Potřebovala jsem vystavit recept k výměně dioptrických skel. S paní doktorkou jsme se pobavily i o kontaktních čočkách, jelikož je nosím téměř neustále. Lékařka je velmi milá a hlavně RYCHLÁ! Do ordinace se nelze objednat, zkrátka přijdete, a jdete na řadu. Sestra mi kartu založila velmi rychle, změřila mě velmi rychle, do 10 minut jsem byla venku i s receptem a příjemným pocitem z návštěvy lékaře, který zbytečně neztrácí čas. Velmi doporučuji všem, kteří nechtějí na objednání k očnímu lékaři čekat dva měsíce (předchozí zkušenost), a nechtějí v čekárně/ordinaci strávit půlku dne. Nikam jinam už nepůjdu. Díky!

Š

Paní Mudr. Ludmila Říhová mě přesvědčila o tom, že není jen skvělý člověk plný pozitivní energie, ale že je profesinoálka na svém místě! Nejen, že po 5 letech docházení k předchozí doktorce pořádně VIDÍM díky správně nastaveným brýlím, ale také zvládla během měsíce rozlousknout něco, co nebylo předchozí doktorce jasné 5 LET! Věřte, že žít pět let v nejistotě a vydávát peníze za nic není moc příjemné.

Existují lékaři u kterých se dá zažít pořádná dávka arogance, nepříjemného chování a pocitu, že ho obtěžujete. Tento případ zdaleka není paní doktorka Říhová NAOPAK je plná energie a dobré nálady.

Neumím vyjádřit slovy, jak jsem ráda, že jsem dala na pozitivní hodnocení a k paní doktorce došla. Dostala jsem se totiž do velice dobrých rukou.

K paní doktorce jsem šla na doporučení pacientů z tohoto portálu. Spokojená jsem ale k mému překvapení nebyla vůbec. Paní doktorka se chovala velmi povýšeně a nepříjemně - jako k malému hloupému dítěti. Navíc mi z nějakého neznámého dvodu nechtěla sdělit kolik mám dioptrií. Také se mi snažila vysvětlit, že skutečně potřebuje mojí lékařskou zprávu z gynekologie a od dalších lékařů, aby měla představu o mém celkovém zdravotním stavu. Chápu, že lékař musí znát celkový zdravotní stav pacienta, ale za prvé si upřímně myslím, že moje gynekologické potíže nijak nesouvisejí s mýmy očními a za druhé o zdravotním stavu se dá spolehlivě informovat ústně. Nebo někdo z vás běžně nosí k lékaři zprávy od všech ostatních lékařů za poslední 3 roky? =) Se smíšenými pocity z toho jak arogantně na mě působila jsem se nechala objednat na vyšetření o 14 dní později. Dnes jsem ale volala, že bych ho ráda zrušila. Byla jsem velice slušná. Pouze jsem řekla, že na jindy se objednat nepotřebuji. V tu chvíli mi paní doktorka položila telefon. Ještě jsem se snažila říct "Děkuji, nashledanou" ale to už neslyšela.. Po tom prvním nepřijemném setkáním s paní doktorkou jsem sem nechtěla psát, ale tohle druhé mi pouze potvrdilo, že mám k tomu dobrý důvod.

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Moc děkuji za její péči za sebe a svoji sestru.Je vynikající odborník.Přeji mnoho pracovních úspěchů. Renata Gálisová

Paní doktorka má příjemný a profesionální přístup. Provedla kompletní vyšetření i když jsem přišel jen s drobným problémem.

Velmi ochotná, milá, poradí, vysvětlí, vysoká odbornost, sestřička funguje na 100%, aby pacienti čekali co nejméně, jsem velmi spokojen s celou návštěvou.

K mínusům, že se nedá objednat nebo že si vyřizovala soukromý hovor, ruku na srdce, kdo z Vás to v práci nedělá nebo neudělal. A 2 minuty Vás nezabijí (alespoň u očního ne!).

Paní doktorku jsem si našla na internetu a dnes už vím, že vaše komentáře nelhaly! Je pečlivá, laskavá, vše vysvětlí, je prostě skvělá! Jsem ráda, že mě přijala mezi své pacienty. Po 8 letech trápení u jiné lékařky si tady připadám jako v ráji.

Paní doktorka Říhová mi byla doporučena jako výborný specialista. A to musím jen potvrdit. Velice ochotná, vstřícná a příjemná. Odborník na svém místě. Děkuji za péči.

Vysoce hodnotím profesionalitu oční lékařky Mudr. Ludmily Říhové, která se neztotožnila s lékařskou zprávou VFN a jen díky tomu byla zjištěna správná diagnóza mé nemoci. Korábová

Velmi příjemná lékařka s profesionálním přístupem. Když jsem k ní přišla poprvé, tak se mi nepodívala na dioptrie na brýlích, ale přeměřila mi oči sama-aby dokázala, zda mi zrak odpovídá dioptriím. Jednou mi byla obrovská zima a ona byla tak hodná, že mi udělala černý čaj s cukrem. Vždy se těším na její dobrou náladu a pochopení:)