Adresa

Bělehradská 22, Praha
MUDr.Ludmila Říhová s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
33 názorů

H
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr.Ludmila Říhová s.r.o

Potřebovala jsem vystavit recept k výměně dioptrických skel. S paní doktorkou jsme se pobavily i o kontaktních čočkách, jelikož je nosím téměř neustále. Lékařka je velmi milá a hlavně RYCHLÁ! Do ordinace se nelze objednat, zkrátka přijdete, a jdete na řadu. Sestra mi kartu založila velmi rychle, změřila mě velmi rychle, do 10 minut jsem byla venku i s receptem a příjemným pocitem z návštěvy lékaře, který zbytečně neztrácí čas. Velmi doporučuji všem, kteří nechtějí na objednání k očnímu lékaři čekat dva měsíce (předchozí zkušenost), a nechtějí v čekárně/ordinaci strávit půlku dne. Nikam jinam už nepůjdu. Díky!


Š
Ověřeny pacient

Paní Mudr. Ludmila Říhová mě přesvědčila o tom, že není jen skvělý člověk plný pozitivní energie, ale že je profesinoálka na svém místě! Nejen, že po 5 letech docházení k předchozí doktorce pořádně VIDÍM díky správně nastaveným brýlím, ale také zvládla během měsíce rozlousknout něco, co nebylo předchozí doktorce jasné 5 LET! Věřte, že žít pět let v nejistotě a vydávát peníze za nic není moc příjemné.

Existují lékaři u kterých se dá zažít pořádná dávka arogance, nepříjemného chování a pocitu, že ho obtěžujete. Tento případ zdaleka není paní doktorka Říhová NAOPAK je plná energie a dobré nálady.

Neumím vyjádřit slovy, jak jsem ráda, že jsem dala na pozitivní hodnocení a k paní doktorce došla. Dostala jsem se totiž do velice dobrých rukou.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem šla na doporučení pacientů z tohoto portálu. Spokojená jsem ale k mému překvapení nebyla vůbec. Paní doktorka se chovala velmi povýšeně a nepříjemně - jako k malému hloupému dítěti. Navíc mi z nějakého neznámého dvodu nechtěla sdělit kolik mám dioptrií. Také se mi snažila vysvětlit, že skutečně potřebuje mojí lékařskou zprávu z gynekologie a od dalších lékařů, aby měla představu o mém celkovém zdravotním stavu. Chápu, že lékař musí znát celkový zdravotní stav pacienta, ale za prvé si upřímně myslím, že moje gynekologické potíže nijak nesouvisejí s mýmy očními a za druhé o zdravotním stavu se dá spolehlivě informovat ústně. Nebo někdo z vás běžně nosí k lékaři zprávy od všech ostatních lékařů za poslední 3 roky? =) Se smíšenými pocity z toho jak arogantně na mě působila jsem se nechala objednat na vyšetření o 14 dní později. Dnes jsem ale volala, že bych ho ráda zrušila. Byla jsem velice slušná. Pouze jsem řekla, že na jindy se objednat nepotřebuji. V tu chvíli mi paní doktorka položila telefon. Ještě jsem se snažila říct "Děkuji, nashledanou" ale to už neslyšela.. Po tom prvním nepřijemném setkáním s paní doktorkou jsem sem nechtěla psát, ale tohle druhé mi pouze potvrdilo, že mám k tomu dobrý důvod.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Moc děkuji za její péči za sebe a svoji sestru.Je vynikající odborník.Přeji mnoho pracovních úspěchů. Renata Gálisová


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka má příjemný a profesionální přístup. Provedla kompletní vyšetření i když jsem přišel jen s drobným problémem.


M
Ověřeny pacient

Velmi ochotná, milá, poradí, vysvětlí, vysoká odbornost, sestřička funguje na 100%, aby pacienti čekali co nejméně, jsem velmi spokojen s celou návštěvou.

K mínusům, že se nedá objednat nebo že si vyřizovala soukromý hovor, ruku na srdce, kdo z Vás to v práci nedělá nebo neudělal. A 2 minuty Vás nezabijí (alespoň u očního ne!).


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem si našla na internetu a dnes už vím, že vaše komentáře nelhaly! Je pečlivá, laskavá, vše vysvětlí, je prostě skvělá! Jsem ráda, že mě přijala mezi své pacienty. Po 8 letech trápení u jiné lékařky si tady připadám jako v ráji.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Říhová mi byla doporučena jako výborný specialista. A to musím jen potvrdit. Velice ochotná, vstřícná a příjemná. Odborník na svém místě. Děkuji za péči.


Z
Ověřeny pacient

Vysoce hodnotím profesionalitu oční lékařky Mudr. Ludmily Říhové, která se neztotožnila s lékařskou zprávou VFN a jen díky tomu byla zjištěna správná diagnóza mé nemoci. Korábová


A
Ověřeny pacient

Velmi příjemná lékařka s profesionálním přístupem. Když jsem k ní přišla poprvé, tak se mi nepodívala na dioptrie na brýlích, ale přeměřila mi oči sama-aby dokázala, zda mi zrak odpovídá dioptriím. Jednou mi byla obrovská zima a ona byla tak hodná, že mi udělala černý čaj s cukrem. Vždy se těším na její dobrou náladu a pochopení:)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti