Mgr.

Ludmila Haňková

Psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 200 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem poradenský psycholog a psychoterapeut a nabízím individuální poradenství v obtížných životních situacích, manželské, partnerské a rodinné poradenství, individuální, párovou a skupinovou… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den, máme problém s otěhotněním, i když žádná objektivní příčina nebyla zjištěna, kromě vyššího věku obou. Zajímá mě, jestli lze řešit hypnózou?
    Děkuji.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    Schopnost otěhotnět může byt do určitě míry ovlivněna psychicky. Avšak jednotný názor na to mezi odborníky není. Pokud žena prožívá větší stres a přetížení, může to dočasně reprodukční… Více

• Dobrý den,
    lze hypnózou odstranit u dospělého člověka noční skřípání zubů ?
    Předem děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ludmila Haňková

Dobrý den, upřímně řečeno tento problem jsem ješte tímto způsobem neřešila, ale můžeme to zkusit. Záruku výsledku však samozřejmě nemohu slíbit.
    S pozdravem,
    Mgr. Ludmila Haňková

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsem poradenský psycholog a psychoterapeut a nabízím individuální poradenství v obtížných životních situacích, manželské, partnerské a rodinné poradenství, individuální, párovou a skupinovou psychoterapii, koučink, poradenství v oblasti snižování nadváhy a zdravého životního stylu. V rámci psychoterapeutické péče nabízím i hypnózu.

• psychoterapie

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L

Profesialni, citlivy a angazovany pristup pani Hankove mi pomohl si uvedomit chybne vzorce chovani a zacit pracovat na jejich zmene. Zabranila tomu, aby se u me rozvinul syndrom vyhoreni a hlavne mi pomohla si uvedomit vlastni hodnotu a naucila me hledat silu v mem nitru. Doporucuji vsem, kdo se chteji aktivne podilet na reseni svych problemu!

• A

Chodím k paní Ludmile s přestávkami už rok a půl a moc mi pomohla, s její pomocí jsem odhalila, kde je "zakopaný pes" mého hlavního problému a společně rozebíráme, jak mu čelit. Stejně tak si cením poznatků, které mi sděluje k běžným denním situacím. Každé sezení je pro mě uklidňující a odcházím od ní povzbuzená s dobrou náladou. Vřele ji jako terapeutku doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice neformální, příjemný, ale zároveň profesionální a s vysokou odborností vedený rozhovor. Už první návštěva mi velice pomohla. Vřele doporučuji!

• Pol roka mi trvalo, kym som pochopil, že ak nezmenim očakávania, tak sa budem trápiť navždy. Ďakujem za trpezlivosť a porozumenie, ktoré som našiel u paní psychologičky. Zachránila mi rodinu, vzťah s deťmi a tým aj mňa.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje návštěva u psychologa byla jen o vyslechnutí mého problému, ale pomoc si musím sama.
    Tak si myslím,že pro mne žádná změna.

• Chci paní magistře Haňkové moc poděkovat za pomoc při zvládnutí úzkostných stavů, kterými jsem trpěla řadu let. Paní Haňková má velmi lidský a zároveň profesionální přístup a hodně mi pomohla. Teď už jsem schopná normálně žít a radovat se ze života.
    Romana

• Paní magistru mohu doporučit jako skvělou terapeutku. Trpěl jsem dlouhodobě sociální fobii a obavami spojenými s jízdou dopravními prostředky. Nebylo pro mne jednoduché se obrátit pro pomoc, ale už na prvním sezení se obavy rozptýlily. Po několika měsících terapie už jsem schopný žít úplně normálně.

• Nikdy jsem si nemyslela, že můj problém má nějaké řešení. utápěla jsem se v ůzkostech a pocitech ménecennosti. Pani Ludmila mi pomohla vrátit klidný a spokojený život. Nebojte se psychoterapie, je opravdu účinná a pomáhá.