FN Král.Vinohrady
Šustova 2 / 1930, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: FN Král.Vinohrady Jiný

Nejlepší lékařka a opravdu odborník ve své specializací. Jsem rád že se léčím právě u nì. Nevyměnil by sem ji.

Umístění: FN Král.Vinohrady Jiný

K paní doktorce jsem se dostala vlastně náhodou a nemohla jsem mít větší štěstí. Když jsem volala do FNKV na oddělení endokrinologie, sestřička mi řekla, že nejbližší volný termín má až za několik týdnů, kolem mého termínu porodu, ale já potřebovala vyšetření právě před tím. Rozhovor zaslechla paní doktorka a sama od sebe mi ihned vyšla vstříc a nabídla mi termín jen o pár dní později. Při samotné prohlídce měla, pro mě velice příjemný, osobní/individuální přístup, byla moc milá, vše mi v klidu vysvětlila, zodpověděla veškeré mé dotazy a vyvrátila mé obavy vzhledem k těhotenství. Kéž by alespoň polovina lékařů byla z poloviny tak ochotná, milá a přitom naprosto profesionální jako paní docentka Brunerová.

Umístění: FN Král.Vinohrady Jiný

Za léta, co chodím na endokrinologii, jsem vystřídala několik doktorek, ale teprve u paní docentky se cítím tak, že bych ji nevyměnila za nic :) její přístup je odborný a velice vstřícný, paní doktorka je empatická, trpělivá, vše krásně vysvětlí a je pečlivá. Za tu dobu, co k ní chodím, mám ukázkové výsledky, a to i po opakovaných přenastavení dávek mých léků. Vřele doporučuju!