MUDr. Lucie Mynářová

Praha 1 adresa

Číslo licence : 5151454181

• dětské lékařství
  • dorostové lékařství

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní lékařské prohlídky

Vše v naprostém pořádku, jsme spokojeni. Paní doktorka poradí i telefonicky. Vyhovuje nám její přístup.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka Mynářová je velmi zkušená, empatická a reálná lékařka. Když synovi bylo 5 měsíců, neodbyla mě, jak by to udělali jiní a díky ní, jsme zánět ledvin zvládli doma a nemuseli do nemocnice. Synovi bude pomalu 8 let a tak zkušeností s paní doktorkou máme mnohé. Mou a synovu důvěru si díky svým zkušenostem získala na 100%. Je odbornicí, která hledá příčinu, dokud ji nenajde. A leckdy je tsky příčina v nás rodičích. Ani to ji nezastaví. Je to ten typ lékaře, který Vám řekne co si myslí zcela upřímně. A to je pro některé lidi těžko snesitelné. Já osobně si toho velmi cenním.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nedoporučuji. Az teraz viem, ako ma prehliadka vyzerat. Problemy ignoruje, alebo zlahcuje. Casto je podrazdena a neprijemna.
Odmietla nam predpisat specialne UM na ABKM aj napriek tomu, že do 6m ho moze predpisovat. Chcela potvrdenie z Alergologie (dovtedy som mleko platila sama, cca 20k mesacne!). Ked som potvrdenie priniesla, tak nas vyhodila, ze ona ziadne mlieko predpisovat nebude! Syn mal aj problem s pohybom, ignorovala. Tak som zasla za neurologom a ten potvrdil moznost mozgovej obrny. Nechapal, ako je mozne, ze pediatricka to nezistila a na moje upozornenie ani nereagovala. A pani Dr. mi na to povedala: " No a? Neni prvy ani posledny, tak budete cvicit." Jej empatia je na bode mrazu.
Pri dcere mi prepisala MCHAT test, lebo ako matka si vymyslam. Dcera je nakoniec v peci neurocentra s vyvojovou dysfaziou.
Skvostom je, ked volate, tak vas "vysetri" sestricka, ktora vam povie aj ake lieky si mate kupit.
Som rada, ze sme odisli. Je dobra iba v pripade, ze mate deti zdrave.

MUDr. Lucie Mynářová

Tuto maminku nedoporučuji.
dítě nesplňovalo kritéria těžké ABKM (mělo “jen” citlivé bříško, mírný ekzém a hlen ve stolici), proto jsem žádala vyjádření specialistů, kožního a alergologa, do té doby dostával neomezeně Nutrilon Allergy care pro děti s ABKM
specialistka diagnózu potvrdila bez jakéhokoli vyšetření dítěte, jen na základě popisu maminky a proto od 3. do 6. měsíce chlapec dostával na předpis 12 Neocate na měsíc, tj. 36 litrů mléka (19400 ze ZP)
od 6. do 9. měsíce dostával 5 balení, další jsem odmítla napsat, protože mi víc ZP nedovoluje
dítě docházelo na rehabilitace pro vysokou dráždivost od 6 týdnů, zprávu jsem nikdy nedostala, při prevencích vždy vývoj odpovídal věku
v MCHAT testu maminka vyplnila jednu odpověď jinak, položila jsem jí doplňující otázky dle metodiky MZ ČR a odpověď upravila, test není zaměřen na vývojovou dysfázii, ale poruchy autistického spektra
v 6 měsících jsem maminku požádala, aby si našla jiného pediatra
léčba lehkých respiračních onemocnění, teploty i zažívacích obtíží je plně v kompetenci většiny rodičů, v případě pochybností se obrací na nás
LM

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka byla jako záskok za naší doktorku,která měla dovolenou. Šli jsme se synem na kontrolu po tom co prodělal febrilní křeče. Čekali jsme hodinu a půl než nás vzala a v ordinaci jsme byli minutu. Syna si neprohlédla a jediný co mi řekla,že mi nemůže pomoct a léky,které měl dostat nemůže předepsat. Léky chápu,ale ani se na něj nepodívala a neřekla prakticky nic kromě toho,že pro nás nic nemůže udělat! Takže po hodině a půl si vzala lékařskou zprávu z nemocnice a během minuty jsme odešli. Z mého pohledu paní doktorku nezajímají pacienti,kteří nejsou její i když byla psaná jako záskok.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestra jsou vždy příjemné, respektující a ochotné. Najdou si čas na každý dotaz a s trpělivostí ho vysvětlí. Problémy se snaží efektivně řešit vždy tou nejjemnější metodou, což velmi oceňuji a zároveň odborně doporučí léky či terapii tam kde je to třeba. S dětmi to umí a respektují rodiče jako partnery a přikládají význam jejich názoru. Špičková péče.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi milá, příjemná a pečlivá. Chodím k ní přes 6 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém.
Vždy se mi snažila pomoct a vyjít vstříc,dokonce i teď mě zachraňuje z něčeho na co měl přijít jiný doktor!
Rozhodně paní doktorku i sestřičku doporučuji,jsou úžasné a pečlivé, rádi vám pomůžou a poradí, což se v dnešní době málokdy vidí.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i paní sestřička jsou úžasné. Nikdy žádný sebemenší problém. Syn tam chodí už přes deset let a dcera teď nově taky a žádný problém. Vůbec se nebojí. Můžu jen doporučit. Více takových lékařů..

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejsem spokojena. Všechnu práci vykonává sestra. Dr jen sedí u počítače a ptá se. To, že se syn stáčel na jednu stranu více než na druhou, jsem jí musela oznámit sama. Na zánět spojivek nám dala jen Oftalmoseptonex a řekla, že můžeme normálně k dětem. O víkendu kluk nakazil malou holčičku, která musela na pohotovost. Když jsme jí to pak řekli, tak jen pokrčila rameny a řekla "hmmm". Absolutně jí nedůvěřuji, a proto měním lékaře. Raději plnou čekárnu, než prázdnou. Jestli pak není oprávněně prázdná?

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Chodíme k paní doktorce už skoro šest let a jsme moc spokojení. Děti se k ní těší, protože v čekárně si skvěle vyhrají, když se zrovna musí čekat, a uvnitř je čeká nadstandardní péče.
Paní doktorka vždy respektuje aktuální náladu dětí, nic jim nenutí násilím a snaží se je vyšetřit/ošetřit co nejméně invazivně, aby se cítily v bezpečí. Malá miminka vždy pečlivě pozoruje a všímá si detailů. Zachránila nás, když první dítě trpělo kolikami a my neznali příčinu. Když má dětem provést bolestivý zákrok, vždy je k nim velmi jemná a má pro jejich strach a bolest porozumění. Ráda nám poradí i po telefonu, dokonce nám jednou vyšla vstříc a počkala v ordinaci, až se dovalíme nemocní z hor.
Moc si chválíme i sestřičku, která je pro nás (všechny) vždy pohlazením - ráda poradí, utěší, dodá odvahy.
Za nás skvělá dvojice!

Podle mě tato paní doktorka nemá absolutně zájem o své malé pacienty, při návštěvě sotva odtrhla oči od počítače a o dítě se nezajímala a celkově byla často nepříjemná, pokud dítě nespolupracovalo, tak si ho neuměla získat. Děti se ji pak bály.
Jediné plus byla pěkná čekárna, která vždy zela prázdnotou a na řadu jsme nikdy nečekali déle než pár minut - i když to asi taky o něcem vypovídá.