MUDr. Lucie Mynářová

Pediatr Více

Číslo licence : 5151454181

• dětské lékařství
  • dorostové lékařství

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní prohlídky

Nedoporucuji, lekarka je neprijemna a neepmaticka. Na cokoliv se zeptate, necim vas rychle odbije. Chodili sme tam s malym miminkem a v lete tam mela pustenou klimatizaci, dalsi vec ktera me zaskocila byla, ze lekarka chodi na boso. Kdyz jsem ji volala, ze moje deti , tehdy 4m. sa budi v noci temer kazdou hodinu, jeji odpoved byla, ze musim zacat s prikrmy, urcite je hladovy A kdyz jsem ji pak rekla, ze se stejne budi, tak odpoved byla, ze prikrmy to nevyresi. Nikdy se malemu nepodivala do usi. Dalsi vec je, ze pani sestricka bezne chodi nemocna do prace, nevadi ze pracuje s detmi. Za me velky spatny.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní lékařské prohlídky

Vše v naprostém pořádku, jsme spokojeni. Paní doktorka poradí i telefonicky. Vyhovuje nám její přístup.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka Mynářová je velmi zkušená, empatická a reálná lékařka. Když synovi bylo 5 měsíců, neodbyla mě, jak by to udělali jiní a díky ní, jsme zánět ledvin zvládli doma a nemuseli do nemocnice. Synovi bude pomalu 8 let a tak zkušeností s paní doktorkou máme mnohé. Mou a synovu důvěru si díky svým zkušenostem získala na 100%. Je odbornicí, která hledá příčinu, dokud ji nenajde. A leckdy je tsky příčina v nás rodičích. Ani to ji nezastaví. Je to ten typ lékaře, který Vám řekne co si myslí zcela upřímně. A to je pro některé lidi těžko snesitelné. Já osobně si toho velmi cenním.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nedoporučuji. Az teraz viem, ako ma prehliadka vyzerat. Problemy ignoruje, alebo zlahcuje. Casto je podrazdena a neprijemna.
Odmietla nam predpisat specialne UM na ABKM aj napriek tomu, že do 6m ho moze predpisovat. Chcela potvrdenie z Alergologie (dovtedy som mleko platila sama, cca 20k mesacne!). Ked som potvrdenie priniesla, tak nas vyhodila, ze ona ziadne mlieko predpisovat nebude! Syn mal aj problem s pohybom, ignorovala. Tak som zasla za neurologom a ten potvrdil moznost mozgovej obrny. Nechapal, ako je mozne, ze pediatricka to nezistila a na moje upozornenie ani nereagovala. A pani Dr. mi na to povedala: " No a? Neni prvy ani posledny, tak budete cvicit." Jej empatia je na bode mrazu.
Pri dcere mi prepisala MCHAT test, lebo ako matka si vymyslam. Dcera je nakoniec v peci neurocentra s vyvojovou dysfaziou.
Skvostom je, ked volate, tak vas "vysetri" sestricka, ktora vam povie aj ake lieky si mate kupit.
Som rada, ze sme odisli. Je dobra iba v pripade, ze mate deti zdrave.

MUDr. Lucie Mynářová

Tuto maminku nedoporučuji.
dítě nesplňovalo kritéria těžké ABKM (mělo “jen” citlivé bříško, mírný ekzém a hlen ve stolici), proto jsem žádala vyjádření specialistů, kožního a alergologa, do té doby dostával neomezeně Nutrilon Allergy care pro děti s ABKM
specialistka diagnózu potvrdila bez jakéhokoli vyšetření dítěte, jen na základě popisu maminky a proto od 3. do 6. měsíce chlapec dostával na předpis 12 Neocate na měsíc, tj. 36 litrů mléka (19400 ze ZP)
od 6. do 9. měsíce dostával 5 balení, další jsem odmítla napsat, protože mi víc ZP nedovoluje
dítě docházelo na rehabilitace pro vysokou dráždivost od 6 týdnů, zprávu jsem nikdy nedostala, při prevencích vždy vývoj odpovídal věku
v MCHAT testu maminka vyplnila jednu odpověď jinak, položila jsem jí doplňující otázky dle metodiky MZ ČR a odpověď upravila, test není zaměřen na vývojovou dysfázii, ale poruchy autistického spektra
v 6 měsících jsem maminku požádala, aby si našla jiného pediatra
léčba lehkých respiračních onemocnění, teploty i zažívacích obtíží je plně v kompetenci většiny rodičů, v případě pochybností se obrací na nás
LM

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka byla jako záskok za naší doktorku,která měla dovolenou. Šli jsme se synem na kontrolu po tom co prodělal febrilní křeče. Čekali jsme hodinu a půl než nás vzala a v ordinaci jsme byli minutu. Syna si neprohlédla a jediný co mi řekla,že mi nemůže pomoct a léky,které měl dostat nemůže předepsat. Léky chápu,ale ani se na něj nepodívala a neřekla prakticky nic kromě toho,že pro nás nic nemůže udělat! Takže po hodině a půl si vzala lékařskou zprávu z nemocnice a během minuty jsme odešli. Z mého pohledu paní doktorku nezajímají pacienti,kteří nejsou její i když byla psaná jako záskok.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestra jsou vždy příjemné, respektující a ochotné. Najdou si čas na každý dotaz a s trpělivostí ho vysvětlí. Problémy se snaží efektivně řešit vždy tou nejjemnější metodou, což velmi oceňuji a zároveň odborně doporučí léky či terapii tam kde je to třeba. S dětmi to umí a respektují rodiče jako partnery a přikládají význam jejich názoru. Špičková péče.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi milá, příjemná a pečlivá. Chodím k ní přes 6 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém.
Vždy se mi snažila pomoct a vyjít vstříc,dokonce i teď mě zachraňuje z něčeho na co měl přijít jiný doktor!
Rozhodně paní doktorku i sestřičku doporučuji,jsou úžasné a pečlivé, rádi vám pomůžou a poradí, což se v dnešní době málokdy vidí.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i paní sestřička jsou úžasné. Nikdy žádný sebemenší problém. Syn tam chodí už přes deset let a dcera teď nově taky a žádný problém. Vůbec se nebojí. Můžu jen doporučit. Více takových lékařů..

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejsem spokojena. Všechnu práci vykonává sestra. Dr jen sedí u počítače a ptá se. To, že se syn stáčel na jednu stranu více než na druhou, jsem jí musela oznámit sama. Na zánět spojivek nám dala jen Oftalmoseptonex a řekla, že můžeme normálně k dětem. O víkendu kluk nakazil malou holčičku, která musela na pohotovost. Když jsme jí to pak řekli, tak jen pokrčila rameny a řekla "hmmm". Absolutně jí nedůvěřuji, a proto měním lékaře. Raději plnou čekárnu, než prázdnou. Jestli pak není oprávněně prázdná?

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Chodíme k paní doktorce už skoro šest let a jsme moc spokojení. Děti se k ní těší, protože v čekárně si skvěle vyhrají, když se zrovna musí čekat, a uvnitř je čeká nadstandardní péče.
Paní doktorka vždy respektuje aktuální náladu dětí, nic jim nenutí násilím a snaží se je vyšetřit/ošetřit co nejméně invazivně, aby se cítily v bezpečí. Malá miminka vždy pečlivě pozoruje a všímá si detailů. Zachránila nás, když první dítě trpělo kolikami a my neznali příčinu. Když má dětem provést bolestivý zákrok, vždy je k nim velmi jemná a má pro jejich strach a bolest porozumění. Ráda nám poradí i po telefonu, dokonce nám jednou vyšla vstříc a počkala v ordinaci, až se dovalíme nemocní z hor.
Moc si chválíme i sestřičku, která je pro nás (všechny) vždy pohlazením - ráda poradí, utěší, dodá odvahy.
Za nás skvělá dvojice!