Praktický lékař pro děti a dorost
Gagarinova 1103/35, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pediatrická konzultace

Nejlepší pediatr široko daleko! S pani doktorkou je vždy super domluva, vždy poradí a případně uklidní. Když je rodič nejistý co je s miminkem může se na ni obrátit i emailem a odpověď dostane i v sobotu. Děkujeme paní doktorce za péči a za doporučení vhodného očkování.

Paní doktorka Honková je dobrý pediatr. Myslím si, že je pečlivá a snaží se najít vhodné řešení léčby. Nepředepisuje léky (např.antibiotika) bez předcházejícího vyšetření (CRP test, výtěr). Při komunikaci je velmi milá. Systém ordinace mi také přijde dobrý. Vždy je pouze potřeba telefonicky se domluvit co a jak. Ale po domluvě jsme se dostali do ordinace vždy do 15 min od domluveného času. Pouze mi vadí jednání jedné ze sester. Je velmi nepříjemná. Po telefonu vás prakticky nepustí ke slovu a co je nejhorší má sklony dávat doktorské diagnózy, což myslím sestrám úplně nepřísluší. Každopádně pokud si zvolíte ordinaci doktory Honková nenechte se touto sestrou odradit a trvejte na tom, že chce hovořit po telefonu s paní doktorkou nebo přijít přímo do ordinace, vždy tam nějakou časovou skulinku v případě nutnosti najdou.

Paní doktorka je dle mého názoru určitě lepší než její místní předchůdkyně. Milý přístup, vstřícné jednání a správné reagování na nemoci. Dokonce v případě, se kterým se ještě nesetkala si neváhá poradit (zavolat) ostatním doktorům, ale to se týká jen papírování a vyřizování formalit, ve kterém není unáhlená a radši vše dvakrát prověří, získané poznatky si zaznamená, aby mohla při dalším takovémto problému sebejistě reagovat, či se opět poradit s odborným doktorem který se přímo zabývá danou problematikou. Je prostě vidět, že chce pro Vás a Vaše dítě jen to nejlepší.
Sestra by mohla být někdy trochu příjemnější, ale paní doktorka Honková to bez problému vyváží svou dobrou náladou a velmi přívětivým přístupem. Rozhodně doporučuji!

Souhlasim, ze je pani doktorka mila, taktez sestra, krasna ordinace, nikdy jsem necekala dele jak par minut, pokazde mi vse dostatecne vysvetlila, vse bez problemu. Ovsem jen do te doby, nez dosla rec na ockovani! Byla jsem sokovana jeji emotivni, neprimerenou a diskriminacni reakci! Prvne mne sdelila, ze pokud nebudu ockovat dle ockovaciho kalendare, dcera urcite dostane cerny kasel a dostane atb a bude trpet a ze rozhodne neni naklonena zadnemu presunuti povinneho ockovani, ze pokud se tedy nechci podvolit, mam si hledat jineho pediatra! Na nejaky dialog absolutne nepristoupila, na me obavy, nebo dotazy jen odsekla, ze nesmim verit vsemu, co "jedna pani povidala na piskovisti"... Takovou reakci bych od profesionala rozhodne necekala. Pri kontrole, kdy se ukazalo, ze dite dostatecne nepribira, reagovala tim, ze mam okamzite nasadit UM. Misto toho, aby mi treba poradila, jak podporit laktaci. Timto u me pani doktorka klesla na nejnizsi moznou uroven a rozhodne ji nemohu doporucit.

Paní doktorka převzala ordinaci po nejlepší a nejoblíbenější pediatričce dok. Šmakalové, takže to zpočátku neměla jistě u rodičů snadné. Ukázalo se ale, že z ní bude plnohodnotá náhrada. Je pečlivá, milá, trpělivá, má perfektní přístup k dětem i rodičům. Snad to vydrží :)

Vystřídali jsme během stěhování několik pediatrů. Paní doktorka Honková je jednoznačně nejlepší lékař, jakého jsme poznali. Vždy správně diagnostikovala nemoc, nikdy nic neponechala náhodě- když bylo třeba, nechala udělat všechna potřebná vyšetření, aby byla jistota (to zdaleka ne všichni pediatři, s nimiž jsme se setkali, dělají). Ale hlavně, má úžasný přístup k lidem a děti ji zbožňují. Kdo ji zná, dá mi za pravdu.
A ještě malá poznámka k narážce paní Sabiny na plnou čekárnu. Dnes si každý může vybrat lékaře jakého chce. I ta paní, co si stěžuje, že musela čekat na vyšetření. Moc jí přeji, aby našla svého vysněného doktora s prázdnou čekárnou, který se bude i jejímu dítěti věnovat maximálně 20 minut, ať už mu bude cokoliv (to aby byl považován za "schopného" a stihnul více jak 2 děti za hodinu). A my ostatní, kteří víme, co je u pediatra podstatné, si rádi počkáme na paní doktorku Honkovou.
Zdravému rozumu zdar,
Markéta B.

S paní doktorkou jsem maximálně spokojena. Velmi příjemná, ochotná, pečlivá, nic nezanedbá, v případě potřeby není problém domluvit vyšetření u specialisty. Komunikace s ordinací také v pohodě, rychlá reakce na e-maily. Neměnila bych.

Paní doktorka je příjemná, k dětem se chová perfektně, ale jsem hrubě nespokojena s organizací a systémem objednávání. Čekat s nemocným dítětem dvě a čtvrt hodiny, než nás vezme, protože přednost před akutními pacienty mají objednaní, to mi přijde značně nevhodné. A vyřídit za dvě a čtvrt hodiny 4 pacienty, to je známka neschopnosti. Sestra je po telefonu nepříjemná a pokud dítě nemá nejméně tři dny teplotu, nemá smysl tam volat - stejně vás neobjedná. Konzultovat zdravotní stav a medikaci lze pouze se sestrou, hovořit přímo s lékařkou je takřka nemožné. Nechat potvrdit dítěti nástupní list na tábor rovná se půldenní dovolená.. Paní doktorka může být sebepříjemnější, ale pokud něco neudělá se sytémem chodu ordinace, nebudeme rozhodně jediní, kdo začnou hledat jiného lékaře.