PhDr.

Lucie Bělohlávková verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• N
    Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: osobní psychoterapie

Na psychoterapii jsem začala docházet kvůli problémům ve škole i v rodině. Měla jsem před maturitou a z množství učení a přepracování jsem začala mít psychické problémy a nevysvětlitelné záchvaty. Na začátku terapie jsem popsala, proč jsem přišla a společně jsme se s paní Bělohlávkovou snažily dostat k důvodu, proč mé problémy vznikají.

Dále mě paní Bělohlávková naučila, jak pracovat se sebou, na co si musím dát pozor, abych znova nesklouzla do podobných problémů. Pomáhala mi, jak komunikovat se svoji rodinou a dávala mi nestranný pohled na situace, které jsme řešily.

Docházela jsem na psychoterapii k Lucii Bělohlávkové přesně rok, více nebylo potřeba. Paní Bělohlávková mě posunula neuvěřitelný kus dopředu a pomohla mi vrátit se zpět do normálního života z období nechápání a netušení, jak svůj život žít.
    Veškerá sezení probíhala v atmosféře porozumění, klidu a pohody. Z terapií jsem vždy odcházela o trochu šťastnější a s nadějí, že mé problémy nejsou nezvýchodné. Pomoc v podobě psychoterapie od Lucie Bělohlávkové bylo záchranné lano, kterého jsem se mohla chytit, vytáhnout se zpět a neutopit se.

Moc paní doktorce děkuji, její péče byla neuvěřitelná.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Pavla Doláková
    Pavla Doláková
    Psychoterapeut, Psycholog
    Kubelíkova 43, Praha
    Měla jsem velké obavy vyprávět někomu cizímu, co se mi děje. Paní Doláková je nesmírně lidská a chápavá. Už po… Více

Dana Horáková
    Dana Horáková
    Máchova 431/21, Praha
    Zatím první návštěva u paní psycholožky. Prostředí bylo příjemné, paní magistra se mi po celou dobu plně věnovala,… Více

Tomáš Novák
    Tomáš Novák
    Máchova 21, Vinohrady, Praha
    S panem Novákem jsem se scházela cca 5 měsíců. Původně preventivně. Věděla jsem, že mě čeká náročné životní období… Více

Vladimír Jarošík
    Vladimír Jarošík
    Máchova 21, Praha
    Vláďa je terapeut, kterého ráda doporučuji. Má mou důvěru. Je empatický, bystrý, milý, inteligentní, se svěžím… Více

Klára Pešková
    Klára Pešková
    Psycholog
    Blanická 25, 3.patro, Praha
    Nejkrásnější a nejlepší psycholožka v Praze a celém přilehlém vesmíru. Velmi mi pomohla s mými nočními můrami a… Více

Zkušenosti a dovednosti

• www.kbt-belohlavkova.cz
      Psychoterapeutka pro děti a dospělé - specializuji se na děti školního věku a dospělé klienty. Absolvovala jsem výcvik v kognitivně-behaviorální terapii (Odyssea-Mezinárodní institut KBT, Praha) a jsem členem České společnosti kognitivně-behaviorální terapie (ČSKBT). Při své práci využívám tohoto přístupu.

• psychoterapie

Nemoci

Služby

Psychoterapeutické centrum Řipská

Senovážné náměstí 23, Praha 1, 110 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Lucie Bělohlávková
    Lucie Bělohlávková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Praha
    Dobrý den, děkuji Vám za Vaši zprávu. Předpokladem úspěšné terapie je vždy dobrý vztah klienta a terapeuta. Proto se domnívám, že by určitě nebyl dobrý začátek takového vztahu návštěva psychologa… Více

Hodnocení pacientů

• N
      Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: osobní psychoterapie

Moc paní doktorce děkuji, její péče byla neuvěřitelná.

• Umístění: jiné místo

Naprostá spokojenost - před paní Bělohlávkovou jsem navštěvovala několik terapeutů, ale až zde se mi podařilo udělat obrovský pokrok v rodinných vztazích. Začala jsem se na věci dívat z jiné perspektivy, a po letech se mi podařilo napravit vztah s několika rodinnými příslušníky. Moc děkuji a paní terapeutku rozhodně doporučuji!

• L
      Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: individuální psychoterapie

Na Lucii jsem se obrátila kvůli úzkostem a obavám, které mě už delší dobu trápily. Už od první chvíle si získala mou plnou důvěru a cítila jsem se jako se starou kamarádkou, které mohu svěřit cokoliv. Vyhovovalo mi, že naše setkání měla jasnou strukturu a na konci jsem vždy dostala "domácí úkol" do příště. Díky tomu jsem se odhodlala udělat kroky, ke kterým jsem se dříve těžko dokopávala. Teď už věřím, že si dokážu poradit sama.

• L
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Pani doktorka je vyborna, velmi vstricna, ochotna a empaticka. Vracim se k ni vzdy, kdyz prochazim tezkym obdobim a vzdy ma pro me dvere otevrene a vzdy mi pomuze vse zvladnout, najit sama sebe a poznat co chci a jit si za tim!! Uz bych nesla nikam jinam ????????
      Lenka J.

Lucie Bělohlávková2017-09-01

Milá Lenko, děkuji Vám za milé hodnocení a velmi před Vámi smekám. Starosti, které Vás v životě provází, jsou opravdu nelehké a Vy i tak stále rozdáváte úsměv kolem sebe. Budu Vám ráda vždy oporou a těšit se na Vás :)

• Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: individuální psychoterapie

Paní doktorku jsem navštívila ve stavu nezvladatelných úzkostí. Po delším hledání vhodného doktora, mi okamžitě "sedla", především svým vřelým přístupem, jakýmsi "napojením" na klienta, upřímností a pozitivní energií. Určila mou diagnózu a starala se o mne cca 2 roky. Na terapii jsem si odžila velkou spoustu vnitřních problémů - nejistotu, smutek, beznaděj, cítila jsem se tam naprosto otevřeně. Vždy jsem odcházela klidnější, s nadhledem a novou energií. Doporučila mi léčbu psychofarmaky, což mi velice pomohlo, i když jsem se tomu celou dobu bránila, jsem ráda, že jsem k tomuto rozhodnutí nakonec dospěla. Už delší dobu na terapii nechodím, citím se dobře, jistě, mám větší sebevědomí, znám sebe sama a vím, jak se sebou pracovat, velká část problémů se vyřešila, moje osobnost je konečně stabilní. Velké díky patří paní doktorce, která mi pomohla najít právě tu svoji osobnost a smířit se s tím, kdo jsem, ale především najít vnitřní klid, kuráž, sílu, vážit se sebe sama a umět dělat chyby a to jsem potřebovala.

Lucie Bělohlávková2017-08-16

Maruško, děkuji Vám za milé hodnocení! Přeji Vám hodně štěstí do života. Vím, že už ho máte pevně v rukách a umíte se hezky o sebe postarat ;) Jen tak dál! Opatrujte se!

• S
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Paní doktorce jsem za všechno nesmírně vděčná a jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna ji. S každým sezením se člověk posouval určitým způsobem dopředu, a to nejen díky jejímu vedení, ale i trpělivosti a empatii, kterou mu dávala, a hlavně naději, že všechno může být zase v pořádku, a že je možné najít cestu, z onoho bludného kruhu, ven. U ní jste se nemuseli bát, že vás bude soudit ani že vás do něčeho bude nutit (jako jsem to zažila u jiných specialistů), mohli jste se jí svěřit s čímkoli a vždy jste u ní našli pochopení a podporu. Je to opravdu člověk na správném místě, který nejen ví, co dělá, ale zároveň do své práce promítá i kus sebe. Takže za mě vřele doporučuji a ještě jednou děkuji.

Lucie Bělohlávková2017-08-04

Milá Simeono, děkuji Vám za Vaše hodnocení a milá slova. Přeji Vám mnoho štěstí do budoucna. Jste velmi statečná, mladá žena, co se umí chopit života! Držím Vám palce!

• Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Chtěla bych touto cestou podekovat, paní doktorko, za váš čas, empatii a přístup. Přišla jsem k vám a byla jako hromádka neštěstí, u vás jsem našla klid, pochopení a pomoc. Pochopila jsem, co je asi důležité a díky vám asi i konečně otevřela oči. Vím, že má cesta za štěstím asi ještě nekončí, ale bez vás by to byl samý karambol... Ještě jednou děkuji. Za všechno.

Lucie Bělohlávková2017-08-04

Milá Marie, děkuji moc za Vaše hodnocení. Jsem ráda, že jsem Vás poznala. Držím Vám moc palce! Vím, že to zvládnete, protože máte v sobě mnoho odvahy a velkou vnitřní sílu. Jen tak dál! :)

• Paní doktorka je opravdu vzácný člověk, který je díky bohu přesně na svém místě. Je to odborník a profesionál a já jí za vše upřímně děkuji.. Je úžasné potkat se s tak pozitivním a veselým člověkem, který svým přístupem pomáhá všem lidem kolem sebe a dodává jim víru v to dobré.. Jsem moc rád, že jsem měl tu čest se s paní doktorkou potkat a velice si její pomoci vážím.. Vřele doporučuji.
      Moc děkuji. Václav

Lucie Bělohlávková2017-02-08

Milý Václave, velice Vám děkuji za Vaši referenci. Moc si toho vážím. Věřím, že máte svůj život pevně v rukou! Přeji Vám hodně štěstí do budoucna. Lucie

• D

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní doktorce za péči. Dlouho jsem hledala terapeuta, který by mi pomohl zvládnout OCD. Mám pocit, že to buď nikdo neumí nebo nechce dělat. Paní doktorka Bělohlávková ale je pravý opak, nebojí se toho, co se děje člověku s OCD v hlavě a hlavně ví, jak na to. Je to dlouhý boj, vím to, nicméně díky podpoře, které se mi od paní doktorky dostalo už vím, jak na to. Moc děkuji. D.

Lucie Bělohlávková2017-02-08

Milá D., děkuji Vám za Vaše hodnocení. Moc si vážím Vaší statečnosti a neustálé energie k překonávání překážek, které sebou OCD nese. Moc Vám fandím!

• I

Paní doktorku jsem vyhledala kvůli problémům s úzkostmi a panikou. Pomohla mi nepříjemné situace zvládat a vidět věci pozitivněji. Velká síla tkví v tom, že Vás paní doktorka pouze správně navede a Vy na většinu věci přijdete sami. Nejvíce jsem si svůj posun uvědomila, když jsem já sama dokázala svým přístupem pomoci v nepříjemné situaci někomu dalšímu. Přestože jsem se svých potíží zcela nezbavila, rozhodně nelituji investovaného času ani peněz a paní doktorku doporučuji!

Lucie Bělohlávková2017-02-08

Milá Iveto, děkuji Vám za Vaše hodnocení. Ráda jsem Vás poznala a vážím si i Vašeho přístupu a síly k úzkostem, které Vás provázely. Přeji Vám hodně štěstí do budoucna. Lucie