Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská úzkost, obavy

Paní Bělohlávková je člověk velice empatický a její citlivý přístup byl naprosto úžasný, velmi lidský.
Už po první návštěvě jsem cítila velkou úlevu a novou radost ze života. Mohu tedy jen doporučit.

Senovážné náměstí 23, Praha 1, Praha
Psychoterapeutické centrum Řipská (mapa)

Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie

Psychoterapie dětí a dospívajících

Partnerská psychoterapie

www.kbt-belohlavkova.cz Psychoterapeutka pro děti a dospělé - specializuji se na děti školního věku a dospělé klienty. Absolvovala jsem výcvik v kog...

• generalizované úzkostné poruchy
  • obsedantně kompulzivní porucha
  • fobie

Umístění: jiné místo kynofobie

Na paní doktorku Bělohlávkovou nedám dopustit. Přibližně rok a čtvrt jsem k ní docházela každých 14 dní na terapii a nemohu si ji vynachválit. Psů se bojím od dětství tak, že už jsem se i vymlouvala na únavu, když se mnou chtěl jít muž na obyčejnou procházku do přírody. Po přestěhování se kus za Prahu, kde je hodně lesů a parků (a tedy větší koncentrace volně pobíhajících psů než v centru města), se moje fobie extrémně zhoršila, proto mi můj muž doporučil vyhledat odbornou pomoc. Musím říct, že jsem dnes někde naprosto jinde. Zlepšení vidím já, vidí ho můj muž, kamarádi i rodina. A jsou (jsme) nadšení. Psy ráda mít nikdy nebudu, to vím. A nikdy se jich nepřestanu bát. To jsem také už pochopila. Samotnou mě nikdy nenapadne se po nějakém vrhat a chtít si ho pohladit (ostatně proč také, že?), ale díky paní doktorce jsem se naučila se svým strachem pracovat tak, že jsem schopná kolem nich projít, zvládnu i situaci, kdy si mě běží očichat a dokonce už chodím po světě bez úzkostlivého svírání pepřového spreje v ruce. Všechna sezení (kromě toho, že zafungovala) byla neskutečně milá a příjemná. Ostatně paní doktorka je usměvavé sluníčko, tak není čemu se divit. A je především lidská. Pokud má někdo podobný problém a celý se zpotí, kdykoliv se kolem něj mihne pes, vřele doporučuji navštívit právě paní doktorku Bělohlávkovou. Moc mi pomohla a já jí děkuji:)

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská OCD

Náš syn se potýkal s nemocí OCD, paní doktorku jsem si našel na internetu a domluvil si návštěvu. Z první návštěvy jsme měli s manželkou docela obavu, aby to nás syn nějak zvládl a pochopil správně, že nechceme z něj dělat blázna. Rok jsme se snažili s ním pracovat sami,ale spíše se to zhoršovalo a on přicházel o kamarády.Hned při prvním společném sezení to byl pro našeho syna velký zlom a získal si důvěru. Po zhruba dvouleté terapii, je náš syn opět v pohodě mezi kamarády.Paní Bělohlávková dokázala našeho syna vrátit zpět do normálního života. Je neskutečně profesionální a dokáže velmi citlivě pracovat s pocity toho druhého. Náš syn se na každé sezení neskutečně těšil a i když jsme to neměli zrovna blízko,nelituji ani vteřiny času,který jsem musel věnovat dojížděním.Moc,moc,děkuji za vstřícnost a ochotu,která je v dnešní uspěchané době velkou vzácností.Velice si její pomoci vážíme !!! VK

Umístění: jiné místo Léčba OCD

K paní doktorce jsem začal jezdit před rokem.Ihned po prvním setkání jsem věděl , že se na mě po dlouhé době usmálo zase štěstí .
Je to člověk naprosto empatický a její profesionální a lidský přístup mě skutečně dostal. Paní doktorka mi ohromně pomohla .
Pokud bych měl jakýkoliv problém , nebudu Váhat ani vteřinu a obrátím se na ní o pomoc znovu.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská obavy z vážné nemoci

Paní doktorku Bělohlávkovou vřele doporučuji každému, kdo má neustálé obavy o své zdraví. Já jsem přicházel s obavou z ALS. Po všech možných i nemožných vyšetřeních jsem byl přesvědčený, že tuto nemoc mám, jen mi ji nikdo nedokáže diagnostikovat. Pomocí KBT metody, kterou paní doktorka Bělohlávková ve své terapeutické praxi používá, jsem se svými pocity začal bojovat. Je těžké uvěřit, že všechny fyzické příznaky, které jsem pozoroval, jsou "jen" psychika. Je nádherný pocit, když si po několika měsících uvědomíte, že už příznaky "nemoci" nevnímáte, resp. že žijete jinými, běžnými, událostmi. Všem, kteří jsou přesvědčeni, že mají vážnou nemoc, ale veškerá vyšetření jim vycházejí negativně a bez nálezů, vřele doporučuji zkusit KBT a paní doktorku Bělohlávkovou. Věřím, že Vám to pomůže více, než neustálé pozorování příznaků nemocí. Opravdu.

Umístění: jiné místo

Paní Lucie je pro mě člověkem, který mě vždy vyslechl, poradil a pomohl. Dokázala se vcítit do mé situace a na všem špatném najít i to dobré. Chodila jsem k ní velice ráda, protože i tehdy, když jsem neměla hezké chvíle a měla depresivní nálady, mě dokázala povzbudit, rozesmát a vykouzlit mi úsměv na tváři. Odcházela jsem z terapie plná energie a pocitů toho, že vše zvládnu a že na nic nejsem sama. Lucie je opravdu člověk na svém místě – empatická, citlivá, stále s úsměvem na tváři, je opravdu profesionál, který člověku rozumí a ví, jak pomoci. Měla zájem o to, jak mi je i mimo naše sezení – kolikrát jsme si psaly i během týdne, vždy mi byla k dispozici. Terapii jsem u ní absolvovala přes rok. Vždy jsme určité problémy dopodrobna probraly, stanovily si cíle terapie a paní Lucie mi dávala úkoly, která jsem během týdne plnila. Začátky překonávání úkolů byly těžké, ale nyní se cítím lépe. Jsem velmi ráda, že jsem poznala takového člověka. Pokud by někdo potřeboval pomoc v podobě psychoterapeuta, doporučila bych jednoznačně ji. Děkuji za vše.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská individuální psychoterapie

K paní doktorce jsme začali chodit se synem, který se již několik let potýká s OCD, úzkostí a vše je ještě zkomplikované jeho těžkou dysfázií. Byla jsme doslova v šoku, jak hned při první návštěvě navázala neuvěřitelný kontakt se synem, který se těší na každé jejich sezení (paní doktorka je první terapeut, se kterým se syn nestydí komunikovat a otevřel se jí). Výjimečně citlivý přístup a zkušenost paní doktorky měly velmi rychlé výsledky. Z každé návštěvy si syn odnášel jednoduché úkoly s velkou motivací, které ho pokaždé posunuli ke zlepšení. Objektivně musím říct, že systém terapie paní doktorky byl zlomový a dnes po roce terapie se stav syna zásadně zlepšil. Každý den se řídíme jejími radami a to vrátilo celou rodinu do normálního fungování a pohody. Myslím, že pro terapii děti je tato paní doktorka jedna z nejlepších v republice. Paní doktorko, děkujeme! Jitka Průchová & Honzík

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská osobní psychoterapie

Na psychoterapii jsem začala docházet kvůli problémům ve škole i v rodině. Měla jsem před maturitou a z množství učení a přepracování jsem začala mít psychické problémy a nevysvětlitelné záchvaty. Na začátku terapie jsem popsala, proč jsem přišla a společně jsme se s paní Bělohlávkovou snažily dostat k důvodu, proč mé problémy vznikají.

Dále mě paní Bělohlávková naučila, jak pracovat se sebou, na co si musím dát pozor, abych znova nesklouzla do podobných problémů. Pomáhala mi, jak komunikovat se svoji rodinou a dávala mi nestranný pohled na situace, které jsme řešily.

Docházela jsem na psychoterapii k Lucii Bělohlávkové přesně rok, více nebylo potřeba. Paní Bělohlávková mě posunula neuvěřitelný kus dopředu a pomohla mi vrátit se zpět do normálního života z období nechápání a netušení, jak svůj život žít.
Veškerá sezení probíhala v atmosféře porozumění, klidu a pohody. Z terapií jsem vždy odcházela o trochu šťastnější a s nadějí, že mé problémy nejsou nezvýchodné. Pomoc v podobě psychoterapie od Lucie Bělohlávkové bylo záchranné lano, kterého jsem se mohla chytit, vytáhnout se zpět a neutopit se.

Moc paní doktorce děkuji, její péče byla neuvěřitelná.

Umístění: jiné místo

Naprostá spokojenost - před paní Bělohlávkovou jsem navštěvovala několik terapeutů, ale až zde se mi podařilo udělat obrovský pokrok v rodinných vztazích. Začala jsem se na věci dívat z jiné perspektivy, a po letech se mi podařilo napravit vztah s několika rodinnými příslušníky. Moc děkuji a paní terapeutku rozhodně doporučuji!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská individuální psychoterapie

Na Lucii jsem se obrátila kvůli úzkostem a obavám, které mě už delší dobu trápily. Už od první chvíle si získala mou plnou důvěru a cítila jsem se jako se starou kamarádkou, které mohu svěřit cokoliv. Vyhovovalo mi, že naše setkání měla jasnou strukturu a na konci jsem vždy dostala "domácí úkol" do příště. Díky tomu jsem se odhodlala udělat kroky, ke kterým jsem se dříve těžko dokopávala. Teď už věřím, že si dokážu poradit sama.

Psychoterapie

Psychoterapie dětí a dospívajících

Partnerská psychoterapie

Umístění: jiné místo kynofobie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská OCD

Umístění: jiné místo Léčba OCD

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská obavy z vážné nemoci

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská osobní psychoterapie

Moc paní doktorce děkuji, její péče byla neuvěřitelná.

• generalizované úzkostné poruchy
  • obsedantně kompulzivní porucha