PhDr.

Lucie Bělohlávková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Umístění: jiné místo

  Naprostá spokojenost - před paní Bělohlávkovou jsem navštěvovala několik terapeutů, ale až zde se mi podařilo udělat obrovský pokrok v rodinných vztazích. Začala jsem se na věci dívat z jiné perspektivy, a po letech se mi podařilo napravit vztah s několika rodinnými příslušníky. Moc děkuji a paní terapeutku rozhodně doporučuji!

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • www.kbt-belohlavkova.cz
   Psychoterapeutka pro děti a dospělé - specializuji se na děti školního věku a dospělé klienty. Absolvovala jsem výcvik v kognitivně-behaviorální terapii (Odyssea-Mezinárodní institut KBT, Praha) a jsem členem České společnosti kognitivně-behaviorální terapie (ČSKBT). Při své práci využívám tohoto přístupu.

  Specializace

  • psychoterapie

  Nemoci

  Více

  Služby

  Psychoterapeutické centrum Řipská

  Senovážné náměstí 23, Praha 1, 110 00 Praha, hl. město Praha

  Otázky pacientů

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů
  Lucie Bělohlávková
  Lucie Bělohlávková
  Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
  Praha
  Dobrý den, děkuji Vám za Vaši zprávu. Předpokladem úspěšné terapie je vždy dobrý vztah klienta a terapeuta. Proto se domnívám, že by určitě nebyl dobrý začátek takového vztahu návštěva psychologa… Více

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  30 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Umístění: jiné místo

   Naprostá spokojenost - před paní Bělohlávkovou jsem navštěvovala několik terapeutů, ale až zde se mi podařilo udělat obrovský pokrok v rodinných vztazích. Začala jsem se na věci dívat z jiné perspektivy, a po letech se mi podařilo napravit vztah s několika rodinnými příslušníky. Moc děkuji a paní terapeutku rozhodně doporučuji!

  • L
   Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: individuální psychoterapie

   Na Lucii jsem se obrátila kvůli úzkostem a obavám, které mě už delší dobu trápily. Už od první chvíle si získala mou plnou důvěru a cítila jsem se jako se starou kamarádkou, které mohu svěřit cokoliv. Vyhovovalo mi, že naše setkání měla jasnou strukturu a na konci jsem vždy dostala "domácí úkol" do příště. Díky tomu jsem se odhodlala udělat kroky, ke kterým jsem se dříve těžko dokopávala. Teď už věřím, že si dokážu poradit sama.

  • L
   Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

   Pani doktorka je vyborna, velmi vstricna, ochotna a empaticka. Vracim se k ni vzdy, kdyz prochazim tezkym obdobim a vzdy ma pro me dvere otevrene a vzdy mi pomuze vse zvladnout, najit sama sebe a poznat co chci a jit si za tim!! Uz bych nesla nikam jinam ????????
   Lenka J.

   PhDr. Lucie Bělohlávková2017-09-01

   Milá Lenko, děkuji Vám za milé hodnocení a velmi před Vámi smekám. Starosti, které Vás v životě provází, jsou opravdu nelehké a Vy i tak stále rozdáváte úsměv kolem sebe. Budu Vám ráda vždy oporou a těšit se na Vás :)

  • Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: individuální psychoterapie

   Paní doktorku jsem navštívila ve stavu nezvladatelných úzkostí. Po delším hledání vhodného doktora, mi okamžitě "sedla", především svým vřelým přístupem, jakýmsi "napojením" na klienta, upřímností a pozitivní energií. Určila mou diagnózu a starala se o mne cca 2 roky. Na terapii jsem si odžila velkou spoustu vnitřních problémů - nejistotu, smutek, beznaděj, cítila jsem se tam naprosto otevřeně. Vždy jsem odcházela klidnější, s nadhledem a novou energií. Doporučila mi léčbu psychofarmaky, což mi velice pomohlo, i když jsem se tomu celou dobu bránila, jsem ráda, že jsem k tomuto rozhodnutí nakonec dospěla. Už delší dobu na terapii nechodím, citím se dobře, jistě, mám větší sebevědomí, znám sebe sama a vím, jak se sebou pracovat, velká část problémů se vyřešila, moje osobnost je konečně stabilní. Velké díky patří paní doktorce, která mi pomohla najít právě tu svoji osobnost a smířit se s tím, kdo jsem, ale především najít vnitřní klid, kuráž, sílu, vážit se sebe sama a umět dělat chyby a to jsem potřebovala.

   PhDr. Lucie Bělohlávková2017-08-16

   Maruško, děkuji Vám za milé hodnocení! Přeji Vám hodně štěstí do života. Vím, že už ho máte pevně v rukách a umíte se hezky o sebe postarat ;) Jen tak dál! Opatrujte se!

  • S
   Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

   Paní doktorce jsem za všechno nesmírně vděčná a jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna ji. S každým sezením se člověk posouval určitým způsobem dopředu, a to nejen díky jejímu vedení, ale i trpělivosti a empatii, kterou mu dávala, a hlavně naději, že všechno může být zase v pořádku, a že je možné najít cestu, z onoho bludného kruhu, ven. U ní jste se nemuseli bát, že vás bude soudit ani že vás do něčeho bude nutit (jako jsem to zažila u jiných specialistů), mohli jste se jí svěřit s čímkoli a vždy jste u ní našli pochopení a podporu. Je to opravdu člověk na správném místě, který nejen ví, co dělá, ale zároveň do své práce promítá i kus sebe. Takže za mě vřele doporučuji a ještě jednou děkuji.

   PhDr. Lucie Bělohlávková2017-08-04

   Milá Simeono, děkuji Vám za Vaše hodnocení a milá slova. Přeji Vám mnoho štěstí do budoucna. Jste velmi statečná, mladá žena, co se umí chopit života! Držím Vám palce!

  • Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

   Chtěla bych touto cestou podekovat, paní doktorko, za váš čas, empatii a přístup. Přišla jsem k vám a byla jako hromádka neštěstí, u vás jsem našla klid, pochopení a pomoc. Pochopila jsem, co je asi důležité a díky vám asi i konečně otevřela oči. Vím, že má cesta za štěstím asi ještě nekončí, ale bez vás by to byl samý karambol... Ještě jednou děkuji. Za všechno.

   PhDr. Lucie Bělohlávková2017-08-04

   Milá Marie, děkuji moc za Vaše hodnocení. Jsem ráda, že jsem Vás poznala. Držím Vám moc palce! Vím, že to zvládnete, protože máte v sobě mnoho odvahy a velkou vnitřní sílu. Jen tak dál! :)

  • Paní doktorka je opravdu vzácný člověk, který je díky bohu přesně na svém místě. Je to odborník a profesionál a já jí za vše upřímně děkuji.. Je úžasné potkat se s tak pozitivním a veselým člověkem, který svým přístupem pomáhá všem lidem kolem sebe a dodává jim víru v to dobré.. Jsem moc rád, že jsem měl tu čest se s paní doktorkou potkat a velice si její pomoci vážím.. Vřele doporučuji.
   Moc děkuji. Václav

   PhDr. Lucie Bělohlávková2017-02-08

   Milý Václave, velice Vám děkuji za Vaši referenci. Moc si toho vážím. Věřím, že máte svůj život pevně v rukou! Přeji Vám hodně štěstí do budoucna. Lucie

  • D

   Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní doktorce za péči. Dlouho jsem hledala terapeuta, který by mi pomohl zvládnout OCD. Mám pocit, že to buď nikdo neumí nebo nechce dělat. Paní doktorka Bělohlávková ale je pravý opak, nebojí se toho, co se děje člověku s OCD v hlavě a hlavně ví, jak na to. Je to dlouhý boj, vím to, nicméně díky podpoře, které se mi od paní doktorky dostalo už vím, jak na to. Moc děkuji. D.

   PhDr. Lucie Bělohlávková2017-02-08

   Milá D., děkuji Vám za Vaše hodnocení. Moc si vážím Vaší statečnosti a neustálé energie k překonávání překážek, které sebou OCD nese. Moc Vám fandím!

  • I

   Paní doktorku jsem vyhledala kvůli problémům s úzkostmi a panikou. Pomohla mi nepříjemné situace zvládat a vidět věci pozitivněji. Velká síla tkví v tom, že Vás paní doktorka pouze správně navede a Vy na většinu věci přijdete sami. Nejvíce jsem si svůj posun uvědomila, když jsem já sama dokázala svým přístupem pomoci v nepříjemné situaci někomu dalšímu. Přestože jsem se svých potíží zcela nezbavila, rozhodně nelituji investovaného času ani peněz a paní doktorku doporučuji!

   PhDr. Lucie Bělohlávková2017-02-08

   Milá Iveto, děkuji Vám za Vaše hodnocení. Ráda jsem Vás poznala a vážím si i Vašeho přístupu a síly k úzkostem, které Vás provázely. Přeji Vám hodně štěstí do budoucna. Lucie

  • O

   Paní doktorce Bělohlávkové jsem velice vděčný za péči, kterou mi věnuje, protože je to opravdu skvělá lékařka. Konečně mám pocit, že se po 4 letech někam posunuji a sám na sobě cítím, že dělám pokroky. Je to osoba, které naprosto důvěřuji a které se dokáži svěřit se svým osobním problémem. Lidštější a empatičtější přístup k pacientovi jsem opravdu ještě nezažil. Paní doktorka dokáže, poradit, podpořit, dodat sebevědomí a hlavně navrhnout takovou léčbu, která opravdu zabírá. Hlavní plus je také to, že paní doktorka pacienta nenutí do situací, které mu jsou, třeba ještě nepříjemné. Člověk se může svěřit se vším co ho trápí a nebát se, že ho bude někdo soudit. Za sebe můžu paní doktorku Bělohlávkovou všem jen doporučit. Ondra

   PhDr. Lucie Bělohlávková2016-01-05

   Ondro, děkuji Vám za Váš příspěvek na tomto webu a za Vaše milá slova. Na Vašem životním příběhu je vidět, že když má člověk odhodlání překonávat překážky a nejistoty, které se zprvu mohou jevit jako nekonečné, tak že toto samotné odhodlání je dobrým začátkem ke změně. Vážím si naší spolupráce a i toho, jak na každé sezení sám přicházíte s dalšími "bonusovými" kroky, ke kterým jste se odhodlal, ač pro Vás nebyly jednoduché. Jak jsem psala v úvodu tohoto komentáře, Vaše odhodlání je Vaše síla! Držím Vám palce!