Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

www.kbt-belohlavkova.cz

• syn chce být s otcem

Dobrý den,vychovávám sama 2 kluky (10 a 3 roky) a potřebovala bych poradit s tím mladším.Stýká se s otcem 2xtýdně,přespává u něj a mají spolu hezký vztah..Můj bývalý partner (otec mladšího syna) má jen jeho a tak když je syn u něj,věnuje se mu na 100 %.Což se malému samozřejmě moc líbí a mně též.Bohužel… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den, Diano,
    děkuji Vám za Vaši důvěru, se kterou se na mě obracíte. Chápu, že je to pro Vás velmi těžká situace a že je to strašný pocit být odmítána vlastním dítětem. Ale ráda bych Vás podpořila… Více

• Dobrý den,děkuji za podporu.
    Objednala jsem syna k dětskému psych.lékaři po dohodě s dětskou lékařkou.Možná to nebude jediný problém,který budeme muset řešit.
    Myslím,že je na čase poradit se s někým,kdo má zkušenosti.Jak jsem psala vidím to tak,že jsem vyčerpala možnosti.
    Snaha o… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Moc se opatrujte a budu Vám i Vašemu synovi držet palce. S přátelským pozdravem

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• www.kbt-belohlavkova.cz
    Psychoterapeutka pro děti a dospělé - specializuji se na děti školního věku a dospělé klienty. Absolvovala jsem výcvik v kognitivně-behaviorální terapii (Odyssea-Mezinárodní institut KBT, Praha) a jsem členem České společnosti kognitivně-behaviorální terapie (ČSKBT). Při své práci využívám tohoto přístupu.

• psychoterapie

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L
    Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Pani doktorka je vyborna, velmi vstricna, ochotna a empaticka. Vracim se k ni vzdy, kdyz prochazim tezkym obdobim a vzdy ma pro me dvere otevrene a vzdy mi pomuze vse zvladnout, najit sama sebe a poznat co chci a jit si za tim!! Uz bych nesla nikam jinam ????????
    Lenka J.

PhDr. Lucie Bělohlávková2017-09-01

Milá Lenko, děkuji Vám za milé hodnocení a velmi před Vámi smekám. Starosti, které Vás v životě provází, jsou opravdu nelehké a Vy i tak stále rozdáváte úsměv kolem sebe. Budu Vám ráda vždy oporou a těšit se na Vás :)

• Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: individuální psychoterapie

Paní doktorku jsem navštívila ve stavu nezvladatelných úzkostí. Po delším hledání vhodného doktora, mi okamžitě "sedla", především svým vřelým přístupem, jakýmsi "napojením" na klienta, upřímností a pozitivní energií. Určila mou diagnózu a starala se o mne cca 2 roky. Na terapii jsem si odžila velkou spoustu vnitřních problémů - nejistotu, smutek, beznaděj, cítila jsem se tam naprosto otevřeně. Vždy jsem odcházela klidnější, s nadhledem a novou energií. Doporučila mi léčbu psychofarmaky, což mi velice pomohlo, i když jsem se tomu celou dobu bránila, jsem ráda, že jsem k tomuto rozhodnutí nakonec dospěla. Už delší dobu na terapii nechodím, citím se dobře, jistě, mám větší sebevědomí, znám sebe sama a vím, jak se sebou pracovat, velká část problémů se vyřešila, moje osobnost je konečně stabilní. Velké díky patří paní doktorce, která mi pomohla najít právě tu svoji osobnost a smířit se s tím, kdo jsem, ale především najít vnitřní klid, kuráž, sílu, vážit se sebe sama a umět dělat chyby a to jsem potřebovala.

PhDr. Lucie Bělohlávková2017-08-16

Maruško, děkuji Vám za milé hodnocení! Přeji Vám hodně štěstí do života. Vím, že už ho máte pevně v rukách a umíte se hezky o sebe postarat ;) Jen tak dál! Opatrujte se!

• S
    Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Paní doktorce jsem za všechno nesmírně vděčná a jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna ji. S každým sezením se člověk posouval určitým způsobem dopředu, a to nejen díky jejímu vedení, ale i trpělivosti a empatii, kterou mu dávala, a hlavně naději, že všechno může být zase v pořádku, a že je možné najít cestu, z onoho bludného kruhu, ven. U ní jste se nemuseli bát, že vás bude soudit ani že vás do něčeho bude nutit (jako jsem to zažila u jiných specialistů), mohli jste se jí svěřit s čímkoli a vždy jste u ní našli pochopení a podporu. Je to opravdu člověk na správném místě, který nejen ví, co dělá, ale zároveň do své práce promítá i kus sebe. Takže za mě vřele doporučuji a ještě jednou děkuji.

PhDr. Lucie Bělohlávková2017-08-04

Milá Simeono, děkuji Vám za Vaše hodnocení a milá slova. Přeji Vám mnoho štěstí do budoucna. Jste velmi statečná, mladá žena, co se umí chopit života! Držím Vám palce!

• Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Chtěla bych touto cestou podekovat, paní doktorko, za váš čas, empatii a přístup. Přišla jsem k vám a byla jako hromádka neštěstí, u vás jsem našla klid, pochopení a pomoc. Pochopila jsem, co je asi důležité a díky vám asi i konečně otevřela oči. Vím, že má cesta za štěstím asi ještě nekončí, ale bez vás by to byl samý karambol... Ještě jednou děkuji. Za všechno.

PhDr. Lucie Bělohlávková2017-08-04

Milá Marie, děkuji moc za Vaše hodnocení. Jsem ráda, že jsem Vás poznala. Držím Vám moc palce! Vím, že to zvládnete, protože máte v sobě mnoho odvahy a velkou vnitřní sílu. Jen tak dál! :)

• Paní doktorka je opravdu vzácný člověk, který je díky bohu přesně na svém místě. Je to odborník a profesionál a já jí za vše upřímně děkuji.. Je úžasné potkat se s tak pozitivním a veselým člověkem, který svým přístupem pomáhá všem lidem kolem sebe a dodává jim víru v to dobré.. Jsem moc rád, že jsem měl tu čest se s paní doktorkou potkat a velice si její pomoci vážím.. Vřele doporučuji.
    Moc děkuji. Václav

PhDr. Lucie Bělohlávková2017-02-08

Milý Václave, velice Vám děkuji za Vaši referenci. Moc si toho vážím. Věřím, že máte svůj život pevně v rukou! Přeji Vám hodně štěstí do budoucna. Lucie

• D

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní doktorce za péči. Dlouho jsem hledala terapeuta, který by mi pomohl zvládnout OCD. Mám pocit, že to buď nikdo neumí nebo nechce dělat. Paní doktorka Bělohlávková ale je pravý opak, nebojí se toho, co se děje člověku s OCD v hlavě a hlavně ví, jak na to. Je to dlouhý boj, vím to, nicméně díky podpoře, které se mi od paní doktorky dostalo už vím, jak na to. Moc děkuji. D.

PhDr. Lucie Bělohlávková2017-02-08

Milá D., děkuji Vám za Vaše hodnocení. Moc si vážím Vaší statečnosti a neustálé energie k překonávání překážek, které sebou OCD nese. Moc Vám fandím!

• I

Paní doktorku jsem vyhledala kvůli problémům s úzkostmi a panikou. Pomohla mi nepříjemné situace zvládat a vidět věci pozitivněji. Velká síla tkví v tom, že Vás paní doktorka pouze správně navede a Vy na většinu věci přijdete sami. Nejvíce jsem si svůj posun uvědomila, když jsem já sama dokázala svým přístupem pomoci v nepříjemné situaci někomu dalšímu. Přestože jsem se svých potíží zcela nezbavila, rozhodně nelituji investovaného času ani peněz a paní doktorku doporučuji!

PhDr. Lucie Bělohlávková2017-02-08

Milá Iveto, děkuji Vám za Vaše hodnocení. Ráda jsem Vás poznala a vážím si i Vašeho přístupu a síly k úzkostem, které Vás provázely. Přeji Vám hodně štěstí do budoucna. Lucie

• O

Paní doktorce Bělohlávkové jsem velice vděčný za péči, kterou mi věnuje, protože je to opravdu skvělá lékařka. Konečně mám pocit, že se po 4 letech někam posunuji a sám na sobě cítím, že dělám pokroky. Je to osoba, které naprosto důvěřuji a které se dokáži svěřit se svým osobním problémem. Lidštější a empatičtější přístup k pacientovi jsem opravdu ještě nezažil. Paní doktorka dokáže, poradit, podpořit, dodat sebevědomí a hlavně navrhnout takovou léčbu, která opravdu zabírá. Hlavní plus je také to, že paní doktorka pacienta nenutí do situací, které mu jsou, třeba ještě nepříjemné. Člověk se může svěřit se vším co ho trápí a nebát se, že ho bude někdo soudit. Za sebe můžu paní doktorku Bělohlávkovou všem jen doporučit. Ondra

PhDr. Lucie Bělohlávková2016-01-05

Ondro, děkuji Vám za Váš příspěvek na tomto webu a za Vaše milá slova. Na Vašem životním příběhu je vidět, že když má člověk odhodlání překonávat překážky a nejistoty, které se zprvu mohou jevit jako nekonečné, tak že toto samotné odhodlání je dobrým začátkem ke změně. Vážím si naší spolupráce a i toho, jak na každé sezení sám přicházíte s dalšími "bonusovými" kroky, ke kterým jste se odhodlal, ač pro Vás nebyly jednoduché. Jak jsem psala v úvodu tohoto komentáře, Vaše odhodlání je Vaše síla! Držím Vám palce!

• Paní doktorka Bělohlávková byla mou třetí terapeutkou, kterou jsem navštívila kvůli mým problémum. A byla také jedinou doktorkou, kterou zajimaly mé problémy do detailu. Problémy se se mnou táhly většinu dospívajícího života .Naučila mě, jak snižovat úzkosti a deprese. Na sezení jsem docházela čtyři měsíce. Byla jsem ustrašená a vyčerpaná. Momentálně si užívam svůj život naplno. Spolu jsme dokázali najít muj problem a naučila jsem se s problémem pracovat a resit ho. Cítila jsem se u ni velice dobre a mohla jsem ji svěřit cokoliv. Vážím si jejího přístupu a opravdu je to člověk na právem místě .Hlavně dokáže klientovi nabídnout různé pohledy a umožnit mu problémy pochopit po svém. Nevnucuje žádný názor a je velmi tolerantní. Člověk se cítí respektován a pochopen. Paní doktorka je velmi milá a přátelská .Cítila jsem k ní 100%-ní důvěru, a to je myslím při řešení psychických problémů s odborníkem to nejduležitější. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala, díky této terapii mám lepší život. Obrovské díky patří paní doktorce Bělohlávkové a všem vřěle doporučuji její terapie. Děkuji moc Niki.

PhDr. Lucie Bělohlávková2015-10-23

Niki, děkuji Ti za milou referenci, které si velmi vážím. Na Tvé situaci je velmi dobře vidět, jak moc je důležité, jít si za svými sny a cíli a věřit především sama sobě, své intuici, svým zkušenostem (a to i navzdory tomu, jak moc těžké jsi to dosud měla). Jsem moc ráda, že Tvůj život se obrátil k lepšímu - mám z toho obrovskou radost a moc Ti to přeji! :)

• G

Lucie nebyla první terapeut, kterého jsem navštívila. Nicméně byla první, u které jsem měla pocit, že mě nijak nehodnotí, nesoudí (a že já na tohle obvykle stačím sama, sebekritická jsem až dost) a že se opravdu snaží se mnou dobrat příčiny mých potíží. Způsob její práce, včetně domácích úkolů, mi naprosto vyhovoval, člověka opravdu nutil zamýšlet se nad tím, jak a proč v daných situacích reaguje a na základě toho mít možnost některé zajeté vzorce chování změnit. Moje potíže za mě samozřejmě nikdo nevyřeší, nicméně díky Lucii jsem získala větší nadhled, sílu a hlavně odvahu s nimi něco dělat!

PhDr. Lucie Bělohlávková2015-10-07

Gábino, děkuji Vám za Vaše milá slova a ocenění mé práce. Musím říct, že spolupráce s Vámi byla opravdu radost. Ač situace, kterými si procházíte, jsou opravdu velmi náročné, Vy se snažíte prozkoumávat všechny možnosti – nehledáte jen tu nejjednodušší a bezbolestnou cestu, přemýšlíte o všem a také o všech. A to se mi na Vás líbí! Držím Vám moc palce!

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Tomáš Kleisner

psycholog,  dětský psycholog,  psychoterapeut