Adresa

U Vojenské nemocnice 1200, Praha
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

P
Ověřeny pacient
Umístění: Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha Jiný

Mám bohužel jinou zkušenost než ostatní. Byl jsem u MUDr. Zelenky poprvé, jsem po TEP, mám reoperaci, velké zdravotní problémy, které se vlečou téměř tři roky. V domnění, že najdu pomoc jinde než kde mě operovali jsem ale "narazil". Bylo mi nekompromisně, zvýšeným hlasem!!! řečeno, ať mě léčí v původním zdravotním zařízení. Zároveň mě přirovnal ke zboží které když si koupíte v obchodě, nejedete ho reklamovat jinam. Nepřišel jsem nic reklamovat, hledám pouze pomoc. Zarazilo mě navíc to, že se vůbec nepodíval do jakékoliv lékařské zprávy kterou jsem přinesl s odůvodněním, že nemá čas toto číst, "mám plnou čekárnu pacientů, které potřebuji léčit". A snažil se mě v tuto chvíli vykázat z ordinace. V tu chvíli jsem si připadal tak trochu "méně cenný". Závěr byl jasný: další th jak bylo v plánu na původním pracovišti (aniž by viděl jakoukoli zprávu z tohoto pracoviště). Jako bývalý voják z povolání jsem s přístupem pana MUDr. Zelenky velmi zklamán. Zřejmě je asi dobrý odborník, pracuje na špičkovém pracovišti, ale v tuto chvíli vím, že ÚVN Praha, pro mě přestala existovat. Pro mě velmi smutná zkušenost.


J
Ověřeny pacient

MUDr Zelenka mi prováděl operaci LDK. Zbavil mě bolesti a pomohl mi pohybovat se bez obav a strachu. Je to lékař který ihned po prvním kontaktu s pacientem vzbuzuje důvěru, Je slušný, věcně argumentující. Nabyl jsem dojmu že chápe strach pacienta před operací a dokáže jej rozptýlit. Přeji mnoho úspěchů v další práci.


je to trida vsech trid!


S
Ověřeny pacient

Lékař, jakých je málo, moc šikovný odborník, věcný, stručný, ale milý, empatický, v ambulanci věčně "narváno", protože je nejlepší! Operační výkon bez komplikací a výsledkem je zcela funkční dolní končetina. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti