Logoped Kralupy nad Vltavou

• Logoped, Psychoterapeut, Dia… gnostik Více

„Mám za sebou dlouhou cestu hledání způsobu, jak pracovat v hlavě i v těle se svými úzkostmi. Součástí je i psychoterapie. Už po prvním setkání panem Martinem jsem věděla, že on je pro mě ten „pravý“. Poprvé po 25 letech jsem díky němu nahlédla pod pokličku a pochopila podstatu. Pan Martin je vynikající odborník, vždy dobře jak naladěný a po celou dobu sezení je tu jenom pro mě. Na setkání se těším a odcházím s odvahou, že to dám. Jsem vděčná, že jsem ho potkala. Více

Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha Mapa

Psychoterapie

Cvičení hlasu a dikce

600 Kč

• „Je výborná, berete ji /jestli má volnou kapacitu/. Najde si cestu i tam, kde původně byly jen šípkové trny /no spíš tdny/. Hledá způsob jak to udělat, aby se zadařilo a má kde brát, takže ve výsledku jsou všichni :-) Díky. Více

J.Vrby 519, Kladno Mapa

Soukromá logopedická poradna

• Vodárenská 3827, Mělník Mapa

Medic Point

Vodárenská 3827, kontrola30min,1.vyšetření60min, omluva nejpoz.do 24 hod.před termínem, pak storno poplatek 100 Kč za konsultaci, Mělník Mapa

Medic Point

• „Paní magistra má velmi empativní, taktní a citlivý přístup k rodičům. Při jednání s dětmi je trpělivá, milá, chápavá i tolerantní - prostě senzační. Vřele doporučuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Riegrova 401, Kladno Mapa

Samost. zařízení logopedické

• „musím přidat hodnocení jako super, když jsem na to narazila, že je to možné . jezýdím s dětmi z mimo Prahy 60 km. paní magistra nás vzala do péče a již budeme končit. vše umíme. ale necchce se nám. je to u ní moc fajn.taková terapie i pro matky. Více

U Pergamenky 1044, Praha Mapa

Klinická logopedická péče

• „Výborná logopedka. Syn s ní úžasně spolupracuje, což jsem ani neočekávala. Při každé návštěvě se naučí vyslovit nějaké další písmenko nebo písmenka a pak doma trénujeme. Více

Arabská 684, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Musim se take pridat ke chvalam. Pani doktorka je skvelaza 2mesice sme napravili jazyk aak si vzala do parady jeste spravne drzeni tuzky a z maleho mame sikovneho predskolaka i diky ni... Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

Logopedická ambulance

• „Výborná doktorka, je skvělý odborník se vstřícnou a veselou povahou, která to s dětmi umí - jako celý personál. Lepší bych sotva hledala, Více

Zdislavická 720 (Durychova), Praha Mapa

Klinická logopedie

• „4 roky jsme chodily s 2 dětmi k pí chvojkové a nenaučila je nic věnovala se dětem obou najednou cca 7 minut a nemá odbornou znalost co s dětmi dělat-- chodíme ted k pí Merunkové je to jiné má jiné metody podložené praxí a zkušeností ruzné cvičení jazyka což jsme u pí Chvojkové takové cvičení nikdy nedělali. Připadá mě že jsem tam k pí.Chvojkové chodily 4 roky uplně zbytečně-- tady u pí Merunkové zacináme znova od začátku a moc se diví proč se neučili to a to a já ji řikal že ani nevím že se to má tak a tak dělat tím chci říct metody pí Chvojkové jsou velmi slabé a nevyhovujicí samo to mluví i za sebe že se pí Chvojkové mé 2 děti věnovala cca 7 minut to u pí.Merunkové se 1 dítěti věnuje min.20minut doporučuji pí.Merunkovou. Děkujeme Petr Kolář otec od dětí Michala a Nikolky Více

Unhoštská 2533, Kladno Mapa

Samostatné zařízení logopeda

• „Paní doktorka je naprosto skvělá trpělivá hodná milá dceru si okamžitě získala perfektní k dětem moc ráda k paní doktorce chodí a vždy se na ni moc těší.Učí formou hry..Opravdu člověk na správném místě.Pracuje vždy se super náladou a je vidět že ji to baví.Dětem opravdu pomůže. Více

Frýdecká 439, Praha Mapa

Logopedická ambulance

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Paní magistru Bílkovou navštěvujeme již rok a půl a jsme nadšení. Syn je vývojový dysfatik, posun za tu dobu je neuvěřitelný a velkou zásluhu má na tom právě intenzivní logopedická péče. Paní magistru mi doporučila švagrová, která s ní měla také skvělou zkušenost. Když jsem jí zavolala poprvé, udělala si na nás do týdne čas. Sezení je většinou kolem půl hodiny (syn se těžko soustředí déle), ale docházíme každý týden nebo maximálně jednou za 14 dní. Nezávisle na sobě syna chválily psycholožka a speciální pedagožka, že je šikovný dysfatik a je znát soustavná logopedická péče. Na lekcích jsem dostala mnoho rad a tipů. Se synem navázala přátelský vztah a je radost je pozorovat během sezení. Syn chodí na lekce ochotně a rád. Děkujeme. Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Po špatných zkušenostech jsme hodně váhali, koho si vybereme pro naši dceru a po doporučení od dětské lékařky jsme se obrátili na paní Slezákovou. Je opravdu velice příjemná, má výborný přístup, hodně nám pomohla a můžeme pouze vřele doporučit. Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Paní doktorka je nejen profesionální, ale i velmi příjemná, ochotná. Dcerka s ní ráda pracuje. Vše nám vždy vysvětlí, vyjde vstříc. Vřele doporučuji! Více

Olšanská 2666/7, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Na počátku jsem se bála, že syn na logopedii nebude chtít mluvit, protože nerad komunikoval s cizími lidmi. Paní doktorka Vašatová mě po telefonu uklidnila, že to je normální, že si s tím poradí. Hned na prvním sezení syna rozmluvila a byla vždy milá, ochotná a uměla poradit. Nyní ji navštěvujeme s dcerou a jsme stále moc spokojeni. S. Rosenová Více

Pobřežní 38, Praha Mapa

Samostatné zařízení logopedické

• „Paní magistra je výborný logoped. Navíc má lidský a milý přístup k dětem. Syn k ní chodí velice rád.

K nemocnici 2306, Kladno Mapa

Klinická logopedie

• „Paní doktorka je skvělá! Co jiné dvě nedokázaly za 2 roky logopedie, paní doktorka zvládla se synem vyřešit během 6 měsíců. Syn k ní chodil už v roce 2019 ale pořád jsme vděční, že existují specialisté jako tato paní doktorka. Měl problém u hodně písmenek. Dokázala mu dokonale vysvětlit triky jak pracovat s jazykem a pusou, cvičení a příklady na doma byly srozumitelné. Milá, trpělivá a uměla syna motivovat k cvičení. Rozhodně doporučuji. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Vstřícnost a odborná péče

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

Klinická logopedie

• „Dobrý den, moje zkušenost s paní doktorkou díky dvěma synům je výborná. Pokud mají rodiče a dítě opravdový zájem o zlepšení řeči, tak paní doktorka je vstřícná a trpělivá. Kučerová Více

Troilova 17, Praha Mapa