Praktický lékař - gynekolog
Hostinského 1533, Praha

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Gyn

Nie je profesionálna,nerieši problémy pacienta.Neinformuje,nezaujíma sa,je spomalená a mĺkva,zarazená.Prišla som s problémom:bolesti v prsiach,gynekologický výtok a s kľudným svedomím prehlásila,že nemám žiadny problém..teraz som v štádiu,že musím znova hľadať gynekologa kůli vzrastajúcim bolestiam v prsiach a bolesti v bruchu+gyn.výtok...nie je odborníčkou a jej prístup,nie je profesionálny

Pokud čekáte normální standard, tak si myslím, že ho paní doktorka splnuje.

Paní doktorka je odborník na svém místě. To,že je málomluvná, přece nesnižuje její kvalitu coby odborníka. Je pečlivá a dokáže poradit. Jsem s ní velice spokojená.

Také jsem k paní doktorce přestala chodit. Když jsem se zeptala na možnosti očkování proti rakovině děložního čípku, odbyla mě slovy ať si vezmu v čekárně letáček. Číst umím, ale čekala jsem od ní radu a doporučení, zda je to pro mě vhodné.... přeci jen se za to platí 12 000 Kč, tak bych čekala větší ochotu. Dále si myslím, že by ke standardnímu vyšetření mělo patřit vyšetření prsou a nebo alespoň dotaz, zda nemám nějaké problémy.... nikdy nic a když jsem za ní sama přišla, že jsem si něco nahmatala, tvářila se, že si vymýšlím.... skončila jsem s tím prsem na operaci kvůli útvaru 5x4x2 cm - asi nevyrostl přes noc, že? Zřejmě by se divila, ale již jsem k ní nikdy nešla a nepůjdu.

NEMYSLÍM SI, ŽE PANÍ DOKTORKA JE ŠPATNÁ LÉKAŘKA. KE MNĚ,ALE I K JINÝM PACIENTKÁM PŘISTUPUJE CITLIVĚ. URČITĚ JÍ NA NÁS ZÁLEŽÍ. MÁM ZA SEBOU 2 TĚHOTENSTVÍ. KDYKOLIV SE PANÍ DOKTORCE NĚCO NEZDÁLO, HNED SE PROBLÉM ŘEŠIL.JE VELMI PEČLIVÁ, RADŠI POZVE NA KONTROLU, I KDYŽ SE JEDNÁ O NĚCO MÉNĚ ZÁVAŽNÉHO. NEMYSLÍM SI, ŽE NENÍ SDÍLNÁ. MNĚ VŽDY VŠE VYSVĚTLILA A NIKDY JSEM NEMĚLA POCIT, ŽE JÍ TO OTRAVUJE. Z DOSLECHU VÍM, ŽE NAOPAK NĚKOLIK SVÝCH PACIENTEK ZACHRÁNILA, PROTOŽE VČAS ROZPOZNALA HROZÍCÍ NEBEZPEČÍ.

Nemohu říci nic jiného, než vynikající člověk, odborník a morálně na nejvyšším stupni lidského žebříčku. Vždy ochotná poradit, pomoci i v tom, co nemusí, vždy správně určila diagnózu i když na odborných pracovištích při fakultách tápali, navíc dovede podržet duševně. Vím o čem mluvím. Pomáhala dlouhá léta mé těžce nemocné mamince, pomáhá i mně s dcerou. Vůbec nechápu některé zlé, hadí jazyky přede mnou.

Chodila jsem k paní doktorce 7 let. Dokud jsem chtěla jen preventivní prohlídky, vše bylo v pořádku. Když jsem ale chtěla cokoli méně obvyklého, vždy mě odkázala na někoho jiného, že toto nespadá do její kompetence. Bohužel spadalo. Navíc se mi nezdá být odborně příliš na výši. Když jsem jí přinesla výsledky z odborného pracoviště, které s gynekologií rozhodně úzce souvisí, interpretovala výsledky chybně!!! Přestože nesnáším změny, po těch 7 letech jsem si řekla "dost" a odešla od ní. Působí na mě dojmem, že to chce nějak v klidu doklepat do důchodu. Hlavně ať po ní nikdo nic moc nechce. Takový přístup se mi nelíbí.

Pani doktorka je velice neochotná,na klasické prohlídky je docela ochotná,ale jak příjde pacientka s problémem je velice nepříjemná a neochotná.

Paní doktorka sice mnoho nenamluví,ale její vyšetření je profesionální a naprosto mi vyhovuje. Děkuji.

Zvláštní doktorka, nic neřekne, prohlídne, mlčí,... pokud jsem neměla žádné problémy, dejme tomu.... Ale když přišel první problém a tato lékařka mi dost nevlídně a neochotně odpověděla, že sama neví, co mi je, raději jsem přešla k jiné paní doktorce.