Praktický lékař
Makovského náměstí 2, Brno

Úžasná paní doktorka, bohužel už odešla do důchodu. Byla opravdu výborná a důkladná.

Paní doktorka i nový Pan doktor jsou maximálně šikovní a vstřícní, lepší lékaře jsem nezažil!

Paní doktorka je nejlepší praktická lékařka,kterou znám. Je pečlivá, nic nezanedbá, udělá veškerá vyšetření i prevenci. Chodila k ní už moje babička a na základě péče,kterou ji poskytla jsem k ní přešla i já, i když už nebydlím v její spádové oblasti, ráda za ní dojedu.

Velká spokojenost

Naprostá spokojenost. Co víc dodat....

Zodpovědná doktorka.

Paní doktorka je velmi precizní a vždy se pacientovi opravdu věnuje a nic nezanedbá. navíc je příjemná a ochotná. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je naprosto perfektní- precizní, odborně na výši, znalá nejnovějších léčebných postupů a velice příjemná. Vůbec se nedivím, že se všichni chtějí zaregistrovat u ní.

Paní doktorka Benešová je výborná lékařka a velmi příjemný člověk.Chodíme k ní celá rodina(já,manžel a 3 malé děti).Vždy se objednáme hromadně, jako zájezd.Paní doktorka si na nás udělá čas,vše probíhá v klidu,bez nervů.Nechá otevřené dveře do čekárny,děti se chodí dívat,jak paní doktorka ošetřuje tatínka a naopak my můžeme držet děti za ruku,když je potřeba vrtat zoubek.Z výchovného hlediska výborná věc.Děkujeme paní doktorce za její péči.