Libor Ševčík, gynekolog Ostrava

MUDr. Libor Ševčík

Gynekolog Více

22 názorů

Uložit


Adresa

Masarykovo nám. 20, Ostrava
Praktický lékař gynekolog - GPG

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
22 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
G
Umístění: Praktický lékař gynekolog - GPG Jiný

Lékař který ví co dělá a na vše odpoví a poradí..docházím první rok a jsem velice spokojená jak s léčbou tak s přístupem.. Paní sestřička jedním slovem úžasná.. Samozřejmě že se taky bojím a jsem nervózní z toho co mě čeká ale odcházím s pocitem že jsem v dobrých rukách.. Děkuji


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog - GPG Jiný

Pan doktor Ševčík je naprosto nejlepší diagnostik , kterého jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že mě přijal do své péče. Všechno co řekl vždy byla pravda . Umí podpořit psychicky a jeho přístup je velice lidský . (Pro ženu je výběr gynekologa velice důležitý . Zde se cítím, že je skutečně postaráno o můj zdravotní stav- to nejcennější ější co v životě máme ). Dodala bych, že pan doktor má v ordinaci velice milou sestřičku. Je moc milá, ochotná a profesionální.


2
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Velice ráda bych se připojila k pozitivnímu názoru ale bohužel má zkušenost s panem doktorem je velmi negativní .
Odborník podle všeho skvělý , ale jeho chování a přístup byl velmi necitlivý .
Měla jsem s ním tehdy řešit velice citlivou věc , pan doktor je arogantní a absolutně nemá pojem o lidském přístupu byl surový a vyšetření bylo velmi bolestivé .
Naštěstí má každý volbu výběru a já doufám že už se s nim nebudu muset setkat .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Taktéž se připojuji k pozitivním názorům. Panu dr. Ševčíkovi upřímně děkuji, díky němu se mi narodila zdravá holčička. Porod, který se zkomplikoval díky slabnoucím srdečním odezvám, pomohl ukončit profesionálně použitím VAXu. Ještě jednou díky! Lenka Mansour


K
Ověřeny pacient

Panu doktorovi bych chtěla velmi poděkovat za jeho ochotu, vstřícnost, lidskost... Za vše... Když jsem seděla v čekárně a chtěla se jen objednat na vyšetření, rovnou mě po přečtení karty přijal... Od předchozího lékaře jsem měla velmi negativní zkušenost s biopsií děložního čípku, takže mé zjištění, že jdu na odběry hned a nemůžu se psychicky připravit, bylo děsné. Doktor mě uklidňoval, byl velmi citlivý, pečlivý, popisoval přesně, co dělá a divil se, z čeho mám takový strach a proč jsem tak napnutá... Jeho vyšetření mě, oproti minulého u jiného lékaře, vůbec nebolelo. Byl skvělý, vše mi po vyšetření vysvětlil, co můžu a nemůžu dělat, na co si dát pozor, jak to prozatím z toho, co viděl, nejspíše vypadá apod... Prostě SKVĚLÝ!!! (mimochodem při rozhovoru jsem zjistila, že mě na vysoké zkoušel z gynekologie a porodnictví :D ) I při další návštěvě, kdy jsem šla pro výsledky, byl velmi příjemný a upovídaný a popřál mi, ať se nám s manželem brzy podaří miminko. Stres, který jsem měla ze zkušeností s mým minulým lékařem, z toho co mi o mém děložním čípku navykládal apod. byl najednou pryč. MOC DĚKUJI!


Ověřeny pacient

Musela jsem se pousmát nad některými komentáři výše, opravdu Vám jde o zdraví a nebo o to, že si s Vámi pan doktor nemá čas podrbat? Měla jsem několik problémy, navštěvovala jsem paní doktorku, která si sice s Vámi povídala, ale léčba byla úplně k ničemu. Byla jsem doporučena k něma přes jeho rodinu. Je to úžasný, skvělý a odborný lékař. Po druhé kontrole všechny problémy přestaly a jsem teď dlouhodobě zdravá.

A především, nezajímá se jen o jeden obor, ale o více a neustále studuje a vzdělává se. Naše zdravotnictví je hrozné, ale po gynekologické stránce jsem klidná a vím, že jsem v dobrých rukou a jsem zdravá.

DOPORUČUJI!


Pan doktor Ševčík je jeden z nejlepších diagnostiků a lékařů vůbec. Když jste hodně nemocní, tak potřebujete doktora, který vás vyléčí a ne toho, který si s vámi bude povídat. Mi zachránil život a také možnost mít děti, protože mi je pouhých 20 let a moje prognóza nebyla vůbec dobrá.Takže možná působí trochu arogantně, ale jeho ruce jsou zlaté a to je nejdůležitější!!! Jediné co mohu říct, moc Vám pane doktore děkuji!


Po odborné stránce naprostý profesionál. Že nemá čas si s námi povídat o počasí je pochopitelné.


ja se také připojuji ke kladnému hodnocení pana doktora ze začátku byl opravdu jeho přístup arogantní ale později se mě snažil podpořit a i operace se myslim zdařila hlavní je že je dobrý diagnostik a operatér diky


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti