Masarykovo nám. 20, Ostrava
Praktický lékař gynekolog - GPG (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo

Velice ráda bych se připojila k pozitivnímu názoru ale bohužel má zkušenost s panem doktorem je velmi negativní .
Odborník podle všeho skvělý , ale jeho chování a přístup byl velmi necitlivý .
Měla jsem s ním tehdy řešit velice citlivou věc , pan doktor je arogantní a absolutně nemá pojem o lidském přístupu byl surový a vyšetření bylo velmi bolestivé .
Naštěstí má každý volbu výběru a já doufám že už se s nim nebudu muset setkat .

Taktéž se připojuji k pozitivním názorům. Panu dr. Ševčíkovi upřímně děkuji, díky němu se mi narodila zdravá holčička. Porod, který se zkomplikoval díky slabnoucím srdečním odezvám, pomohl ukončit profesionálně použitím VAXu. Ještě jednou díky! Lenka Mansour

Panu doktorovi bych chtěla velmi poděkovat za jeho ochotu, vstřícnost, lidskost... Za vše... Když jsem seděla v čekárně a chtěla se jen objednat na vyšetření, rovnou mě po přečtení karty přijal... Od předchozího lékaře jsem měla velmi negativní zkušenost s biopsií děložního čípku, takže mé zjištění, že jdu na odběry hned a nemůžu se psychicky připravit, bylo děsné. Doktor mě uklidňoval, byl velmi citlivý, pečlivý, popisoval přesně, co dělá a divil se, z čeho mám takový strach a proč jsem tak napnutá... Jeho vyšetření mě, oproti minulého u jiného lékaře, vůbec nebolelo. Byl skvělý, vše mi po vyšetření vysvětlil, co můžu a nemůžu dělat, na co si dát pozor, jak to prozatím z toho, co viděl, nejspíše vypadá apod... Prostě SKVĚLÝ!!! (mimochodem při rozhovoru jsem zjistila, že mě na vysoké zkoušel z gynekologie a porodnictví :D ) I při další návštěvě, kdy jsem šla pro výsledky, byl velmi příjemný a upovídaný a popřál mi, ať se nám s manželem brzy podaří miminko. Stres, který jsem měla ze zkušeností s mým minulým lékařem, z toho co mi o mém děložním čípku navykládal apod. byl najednou pryč. MOC DĚKUJI!

Musela jsem se pousmát nad některými komentáři výše, opravdu Vám jde o zdraví a nebo o to, že si s Vámi pan doktor nemá čas podrbat? Měla jsem několik problémy, navštěvovala jsem paní doktorku, která si sice s Vámi povídala, ale léčba byla úplně k ničemu. Byla jsem doporučena k něma přes jeho rodinu. Je to úžasný, skvělý a odborný lékař. Po druhé kontrole všechny problémy přestaly a jsem teď dlouhodobě zdravá.

A především, nezajímá se jen o jeden obor, ale o více a neustále studuje a vzdělává se. Naše zdravotnictví je hrozné, ale po gynekologické stránce jsem klidná a vím, že jsem v dobrých rukou a jsem zdravá.

DOPORUČUJI!

Pan doktor Ševčík je jeden z nejlepších diagnostiků a lékařů vůbec. Když jste hodně nemocní, tak potřebujete doktora, který vás vyléčí a ne toho, který si s vámi bude povídat. Mi zachránil život a také možnost mít děti, protože mi je pouhých 20 let a moje prognóza nebyla vůbec dobrá.Takže možná působí trochu arogantně, ale jeho ruce jsou zlaté a to je nejdůležitější!!! Jediné co mohu říct, moc Vám pane doktore děkuji!

Po odborné stránce naprostý profesionál. Že nemá čas si s námi povídat o počasí je pochopitelné.

ja se také připojuji ke kladnému hodnocení pana doktora ze začátku byl opravdu jeho přístup arogantní ale později se mě snažil podpořit a i operace se myslim zdařila hlavní je že je dobrý diagnostik a operatér diky

Platí se u něj nějaké poplatky?:)

Několik dlouhých let se staral o mou maminku, která 15 let bojovala s rakovinou, které nakonec podlehla. Udělal maximum a v závěru nám vyšel ve všem maximálně vstříc. Je pravda, že je docela tvrdý a mamča měla před každou kontrolou nervy, ale věděla proč tam chodí. Prodloužil jí život o několik let. A to, že s pacientkou neprobírá kde co a netlachá, když má plnou čekárnu chápu. Nebýt jeho, přišly by jsme o maminku jako děti. Tak jsem se o ní mohly se sestrou postarat a být u ní do konce.
Děkujeme pane doktore.

Tento vzácný, vzdělaný ,pohodový operatér s onko týmem a personálem JIP ve FN Ostrava
může směle konkurovat EVROPSKˇYM lékařům a obhájí svoji profesionalitu.
Díky jim jsem pět let naživu, dlouho ještě budu a věřím, že pan asistent
bude dál nejlepší.
Promiňte mu dámy, že s Vámi nelaškuje, ale jeho poslání je vracet lidem zdraví, odstraňovat zhoubné nádory, jiné hrozné věci.
A přesto se na mne po probuzení z narkozy usmál.