Loučanská, Praha 16 , Praha
PhDr. Lenka Hulanová

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Chat • od 750 kč

Krizová intervence • od 500 kč

Psychologické konzultace • od 500 kč +5 Více

Psychologické poradenství • od 500 kč

Psychoterapie • od 500 kč

Psychoterapie dětí a dospívajících • od 500 kč

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Svým klientům nabízím individuální přístup k jejich momentálním potřebám a možnostem s využitím těchto služeb: poradenství; psychoterapie; krizová int...

• životní krize

Psychologické poradenství

Psychoterapie

Psychoterapie dětí a dospívajících

PhDr. Lenka Hulanová

Psychoterapie online (Google Hangouts, Skype)

Terapie hrou

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie dětí a dospívajících

Dobrý den, paní doktorku mohu vřele doporučit. Docházela jsem k ní s dcerou, která měla psychosomatické obtíže na psychoterapeutické setkání. I když to pro nás bylo těžké období v podstatě mohu napsat že se na setkání dcera těšila:-) Terapie probíhala vždy nenásilnou hravou formou... kladné zkušenosti, velice vstřícná a empatická.

Protože nežiji v České Republice,tak jsem vyhledala pomoc paní Hulánové.Paní psycholožka nabízí i telefonické poradentství a terapie.Nejdříve jsem si neuměla představit, zda-li to bude přes telefon pro mě vyhovující.Ale paní Hulánová je veliký profesional.Velice mi pomohla.Umí naslouchat,poradit,ukázat jiný pohled na situaci a dát prostor,aby člověk došel sám k "Aha-efektu".Její přátelský přístup mi usnadňuje se na ní s důvěrou s čímkoliv obrátit.

Paní Lenku Hulanovou mohu jen doporučit.

Je velice milá a ochotná.
Je to psycholog který najde cestu, jak pochopit Vaše dítě.
Můj syn chodil na terapie velice rád a hlavně se vždy těšil.
Sama jsem nikdy u psychologa nebyla a bylo to velice příjemné sezení.

Doporučuji Všem rodičům a dětem.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová

Paní Hulanová nám velmi pomohla v situaci, kdy si dcerka kousala nehty. Má velmi milý a vstřícný přístup, dcerka se u ní od začátku cítila velice dobře a já také:). Setkání a povídání o různých konkrétních výchovných situacích pak pomohlo mě ujasnit si, co je potřeba změnit a jak. Určitě všem doporučuji a i my se na ni rádi znovu obrátíme, bude-li potřeba. Pavla

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie online (Google Hangouts

Pani Lenka je velmi prijemna osoba s profesionalnim pristupem. Myslim si ze je dulezite si s terapeutem "sednout". A s paní Lenkou to sedlo a v terapii stále pokračuji. Petra H.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová Odplenkovani trileteho syna a zvladani jeho emoci

Pani Lenka Hulanova je clovek na svem miste. Je velice mila a empaticka, vzdy si na nas nasla cas. Spolecne s ni jsme vyresily problem naseho trileteho syna s odbouranim plenek a zvladani jeho emoci. Pani Lenka ma velmi krasny pristup k detem, syn si ji velmi oblibil hned pri prvni navsteve. Mohu jen vrele doporucit. Pokud to bude potreba vzdy se na ni zase radi obratime.

• životní krize
  • krize ve vztahu