Loučanská, Praha 16, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické konzultace • Od 800 Kč

Psychologické poradenství • Od 800 Kč

Chat • Od 1 200 Kč +5 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 200 Kč

PhDr. Lenka Hulanová

Svým klientům nabízím individuální přístup k jejich momentálním potřebám a možnostem s využitím těchto služeb: poradenství; psychoterapie; krizová int...

Léčené nemoci

• Životní krize
  • Krize ve vztahu
  • Stres
Zobrazit všechny léčené nemoci

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie

S paní Hulanovou mám tu nejlepší zkušenost! Je to člověk na svém místě, jde vidět, že svou práci dělá ráda, umí se krásně nacítit, naslouchat, navést člověka. Chodila jsem k ní kvůli sobě, ale jelikož se hodně věnuje i dětem, neváhala jsem se poradit i ohledně trablí s dětmi.

Jelikož to byla má první psychoterapie, člověk jde s určitou představou, první dvě návštěvy jsem měla smíšené pocity. Pak jsem zjistila, o čem to celé je a děkuji, že jsem to mohla prožívat s tak skvělou terapeutkou. Paní Hulanovou bych doporučila komukoliv!

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie online (Google Hangouts, WhatsApp)

Paní Lenka mi byla doporučena od známé. Musím říct, že předčila má očekávání. Její skvělý empatický přístup, profesionalita a zároveň vyladění bylo velmi uzdravující. Cítila jsem po každém sezení posun o kousek dál. Všem velmi dororučuji. :)

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie

Má zkušenost je velmi pozitivní, místo sezení také velmi příjemné. Na každou návštěvu se člověk těší. Jde vidět, že paní doktorka je člověk, který svému oboru rozumí a je na svém místě. Všem vřele doporučuji a děkuji mnohokrát. I když má situace nebyla nejhezčí, na terapii s paní doktorkou budu vzpomínat v tom nejlepším!

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychologické poradenství

K PhDr. Hulanové jsem chodila na psychoterapie, které mi moc pomohli. Je skvělá! Ochotná naslouchat a vždy přesně trefí, kde je problém.

S paní psycholožkou jsem měla rok pravidelné setkání každé dva týdny. Vyhovovalo mně online sezení protože jsem z daleka. Moc mně pomohla protože jsem trpěla úzkostma a strachem vyjít ven z domu a teď po roku chodím úplně sama kamkoliv a strach nemám a úzkosti také ne. jsem paní psycholožce moc vděčná za pomoc, protože bez ní bych se asi z domu nepohnula. Měla jsem strach jít pět kroku před dům na lavičku a teď sama i cestuji vlakem autobusem a je to úplně v pohodě bez strachu bušení srdce a úzkosti. Nebýt jí tak jsem doma a nezvládnu ani 500metrů dojít na nákup. Je to velice citlivá a empatická psycholožka. Doporučuji jí každému.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie online (Google Hangouts, WhatsApp)

První rozhodnutí je vždy těžké, ale nakonec nelituji, že jsem paní Ph.Dr. Hulanovou vyhledal. Z důvodu aktuálních omezení jsem měli setkání formou videohovorů a vzhledem k této nelehké době jsem tuto možnost uvítal. Člověk neví, co očekávat a zda jeho problémy nejsou banální a z tohoto důvodu jsem setkání dlouho odkládal.
Zpětně to teď, ale hodnotím jako dobré rozhodnutí, hlavně díky tomu, že paní doktorka je opravdu odborník na svém místě. Občas je potřeba slyšet názor na daný problém i z jiného úhlu a toto mě osobně pomohlo asi nejvíce. Touto cestou bych chtěl velice poděkovat za názory, rady a hlavně vyslechnutí.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychologické poradenství

Lenka Hulanová mi byla mi partnerem a velkou oporou v čase, kdy mi docházel dech. Nakonec nejen mně, ale i mému muži i dětem, a to samostatně i společně. Budu-li opět potřebovat posvítit, nebudu váhat, komu zavolat. Moc děkuji!

Lenka byla velice příjemná a empaticka. Přesto že jsme sezení měli online (nežiji v Čechách) atmosféra byla přirozená a uvolněná. Sezení s Lenkou mi určitě pomohla a mohu všem doporučit.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie

Paní doktorka mi velice pomáhá. Má nejen kvalitní odborné znalosti, ale je také velice lidská, empatická a upřímná. Dokáže vystihnout podstatu problému a účinně pomoci. Oceňuji také možnost spojení online. Vřele doporučuji a děkuji!

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie dětí a dospívajících

Paní psycholožka nám velmi pomohla. Se 4letým synem pracovala velmi citlivě, syn k ní chodil rád a díky ní a jejím konzultacím jsme došli k řešení, které velmi pomohlo synovi.