Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Loučanská, Praha 16, Praha
PhDr. Lenka Hulanová

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Svým klientům nabízím individuální přístup k jejich momentálním potřebám a možnostem s využitím těchto služeb: poradenství; psychoterapie; krizová int...

• Životní krize
  • Krize ve vztahu
  • Stres

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

od 750 kč

Názory

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie online (Google Hangouts, WhatsApp)

První rozhodnutí je vždy těžké, ale nakonec nelituji, že jsem paní Ph.Dr. Hulanovou vyhledal. Z důvodu aktuálních omezení jsem měli setkání formou videohovorů a vzhledem k této nelehké době jsem tuto možnost uvítal. Člověk neví, co očekávat a zda jeho problémy nejsou banální a z tohoto důvodu jsem setkání dlouho odkládal.
Zpětně to teď, ale hodnotím jako dobré rozhodnutí, hlavně díky tomu, že paní doktorka je opravdu odborník na svém místě. Občas je potřeba slyšet názor na daný problém i z jiného úhlu a toto mě osobně pomohlo asi nejvíce. Touto cestou bych chtěl velice poděkovat za názory, rady a hlavně vyslechnutí.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychologické poradenství

Lenka Hulanová mi byla mi partnerem a velkou oporou v čase, kdy mi docházel dech. Nakonec nejen mně, ale i mému muži i dětem, a to samostatně i společně. Budu-li opět potřebovat posvítit, nebudu váhat, komu zavolat. Moc děkuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Lenka byla velice příjemná a empaticka. Přesto že jsme sezení měli online (nežiji v Čechách) atmosféra byla přirozená a uvolněná. Sezení s Lenkou mi určitě pomohla a mohu všem doporučit.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie

Paní doktorka mi velice pomáhá. Má nejen kvalitní odborné znalosti, ale je také velice lidská, empatická a upřímná. Dokáže vystihnout podstatu problému a účinně pomoci. Oceňuji také možnost spojení online. Vřele doporučuji a děkuji!

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie dětí a dospívajících

Paní psycholožka nám velmi pomohla. Se 4letým synem pracovala velmi citlivě, syn k ní chodil rád a díky ní a jejím konzultacím jsme došli k řešení, které velmi pomohlo synovi.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie dětí a dospívajících

Dobrý den, paní doktorku mohu vřele doporučit. Docházela jsem k ní s dcerou, která měla psychosomatické obtíže na psychoterapeutické setkání. I když to pro nás bylo těžké období v podstatě mohu napsat že se na setkání dcera těšila:-) Terapie probíhala vždy nenásilnou hravou formou... kladné zkušenosti, velice vstřícná a empatická.

Protože nežiji v České Republice,tak jsem vyhledala pomoc paní Hulánové.Paní psycholožka nabízí i telefonické poradentství a terapie.Nejdříve jsem si neuměla představit, zda-li to bude přes telefon pro mě vyhovující.Ale paní Hulánová je veliký profesional.Velice mi pomohla.Umí naslouchat,poradit,ukázat jiný pohled na situaci a dát prostor,aby člověk došel sám k "Aha-efektu".Její přátelský přístup mi usnadňuje se na ní s důvěrou s čímkoliv obrátit.

Paní Lenku Hulanovou mohu jen doporučit.

Je velice milá a ochotná.
Je to psycholog který najde cestu, jak pochopit Vaše dítě.
Můj syn chodil na terapie velice rád a hlavně se vždy těšil.
Sama jsem nikdy u psychologa nebyla a bylo to velice příjemné sezení.

Doporučuji Všem rodičům a dětem.

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová

Paní Hulanová nám velmi pomohla v situaci, kdy si dcerka kousala nehty. Má velmi milý a vstřícný přístup, dcerka se u ní od začátku cítila velice dobře a já také:). Setkání a povídání o různých konkrétních výchovných situacích pak pomohlo mě ujasnit si, co je potřeba změnit a jak. Určitě všem doporučuji a i my se na ni rádi znovu obrátíme, bude-li potřeba. Pavla

Umístění: PhDr. Lenka Hulanová psychoterapie online (Google Hangouts

Pani Lenka je velmi prijemna osoba s profesionalnim pristupem. Myslim si ze je dulezite si s terapeutem "sednout". A s paní Lenkou to sedlo a v terapii stále pokračuji. Petra H.

• Životní krize
  • Krize ve vztahu