Lenka Goldová, psychiatr Praha

MUDr. Lenka Goldová

Uložit

Psychiatr Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Krškova 807, Praha
Poliklinika Barrandov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Barrandov

K doktorce jiz nejakou dobu chodim a jsem za ni moc rada. Vzdy me vyslechne,poradi,na lecich se vzdy v pohode domluvime. Hrozne moc mi tolikrat pomohla,kdyz jsem potrebovala a podle meho je to doktorka na spravnem miste. Navic ma uzasnou sestricku. Petra K.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je empatická,ochotná a naslouchá tomu co říkáte.U lékaře-psychiatra,velmi oceňovaná vlastnost.Paní doktorka mi velmi pomohla,vřele doporučuji.
Sestřička velmi milá. Pavla B.


Ověřeny pacient

Zatím jsem ještě nepotkal jiného psychiatra, který by se domníval, že vysadit antidepresiva braná po dobu 8 měsíců těsně před zimou a navíc v intervalu 6 neděl (zoloft: 7 mesíců 100 mg, 1 měsíc 50 mg, 14 dnů 25 mg) je normální. Jedna neuroložka to dokonce považovala za žalovatelné. Proto nemohu doporučit, odešel jsem jinam a jsem tomu rád. I celkové jednání mi připadalo takové, že lékařka se snaží z pacientů dělat malé děti, spíše než aby je brala jako rovnocenné partnery.


E
Ověřeny pacient

Eva N. Pani doktorka je velmi milá,empatická,vyslechne problém a jedná. Co více si přát od dobrého pychiatra. Ordinace funguje na minutu přesně. Jezdim do ordinace pres celou Prahu a jsem ráda,že jí
navštěvuji. Jsem s paní doktorkou moc spokojená.


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je skvela po odborne strance, no proste jednicka. Pusobi dobre nejen jako lekar, ale i jako clovek. Ambulantne se u ni lecim jiz nekolik let. Vzdy kdyz mi bylo nejhur, podporila me a pomohla mi. Ze srdce ji doporucuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
mám problém s děsivými nočními můrami,také dost často po hovoru s mou matkou jsem psychicky na dně(brečím,jsem nepříjemná na ostatní atd.) také mi nedavno umřel můj otec a nedokážu se s tím vyrovnat myslíte že by jste mi pomohl?
Děkuji předem.

Ano, můžete se objednat. Goldová

MUDr. Lenka Goldová

Dobrý den paní doktorko.Mám maminku 91let,která byla dost dlouho podezíravá,domýšlela si různé nepravdy,někdy nepoznávala své věci,tvrdila ,že jí je vyměnili a pod.Nyní asi dva měsíce,mluví úplné nesmysly,poslouchá nějaké hlasy které k ní promlouvají a říkají co má dělat.Vytahuje v řečích mrtvé příbuzné,nebo známé,slyší hlasy mého synka a jiných nějakých lidí.Mám dojem, že se jí v hlavě vrací vzpomínky kdysi dávněji.Je v DD,tvrdí že už tam nemá co dělat,že jsou tam dluhy,jídlo má od někoho dar,od paní co zemřela.Říkají ji /hlasy/večer že musí jít pryč,že musí zavolat taxík, ať si vezme šaty,kabát,boty a že musí někam na fojtství,tam jí dají mezi buvoly,nebo kozy a podobné nesmysly.V parku vidí auto s truhlama,kolem pořád chodí policajti,některy den říká i se psy.Jinak je orientovaná,ví jaký je den,co měla včera na oběd,ví data narozenin všech i sestřiček,ví o nás, na otázky nebo témata z minulosti souvisle hovoří.Nevím co s ní,zda se to dá ještě nějak léčit třeba injekcemi,léky moc nechce,má jen na cévy a nyní na spaní a to občas vyhazuje a schovává,pak řekne že jí to tam někdo dal.Nechci na její stav moc upozorňovat,mám strach aby ji neposlali na psychiatrii,to by nepřežila nějakou změnu.Nevím,zda ji nepoškodil lék na spaní HYPNOGEN.Možná se projevila schizofrenie,je to v rodu,má to i můj syn a máma byla vždy trochu podivín.Údajně do DD občas chodí psychiatr.Mám ale obavy to řešit.Potřebuji jistotu,že ji nikam nedají.Děkuji moc za radu.Jarka

Dobrý den, Vaše maminka trpí bludy a halucinacemi, které se v souvislosti se stárnutím mozku zhoršují. Zda se jedná o schizofrenii, kterou měla i dříve a která se třeba neprojevovala tak jednoznačně, bez dalších údajů nemohu určit. Vaše maminka by potřebovala léky - existují i v kapičkách. Bylo by vhodné s psychiatrem v DD promluvit. Pokud maminka svým chováním nikoho neohrožuje, pak hospitalizace na psychiatrii není nutná. Příčinou není užívání hypnogenu, ten jí spíše pomůže se v klidu vyspat. S pozdravem Goldová

MUDr. Lenka Goldová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti