PhDr.

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

6 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 21 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytuji psychologické a terapeutické služby dětem, dospívajícím a dospělým klientům, poradenství pro rodiče. Nabízím flexibilní objednací doby, příjemné a komfortní prostředí psychologické… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologos.cz - soukromá praxe

Gorkého 11, Brno-střed
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Bankovní převod, Hotovost

Rodinná psychoterapie (60 min.) 700 Kč

Hodnocení pacientů

• H
    Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxeSlužby: Poradenství ohledně dcery

Velmi příjemná paní psycholožka, milá, při komunikaci vzbuzuje důvěru a jde z ní naprostý klid, takže člověk i sám se zklidní a celé sezení bylo konstruktivní, příjemné a velmi mi paní psycholožka pomohla. Klidné, příjemné prostředí, které určit děti ocení, byť jsem na sezení byla sama bez dcery, ale věřím, že by návštěvu zvládla, ikdyž jí jsou 2 roky. Vřele doporučuji

• K
    Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxe

První dojem s paní dokrorky byl velmi dobrý, je moc příjemná a milá. Byla jsem u ní s dcerou (14let). A myslím že hned po první návštěvě se cítí mnohem líp a těšíme se na další spolupráci.

• K

Jsem velmi spokojená, paní Chalupníčková je moc milá a hodně mě pomohla při řešení složité rodinné situace.Je to člověk na svém místě, děkuji!

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxeSlužby: Poradenství pro rodiče (50 min. sezení)

Moc milá a příjemná paní doktorka, která se mnou důkladně probrala situaci a doporučila konkrétní postup. Odcházela jsem s dobrým pocitem, že vím, jakým způsobem mám problém řešit a co je dobré dělat/nedělat. Děkuji

• J
    Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxe

Moc příjemná, milá a empatická paní psycholožka. Vyhledali jsme ji kvůli psychosomatickým problémům u dcery, trochu jsme se obávali, jak to malá vezme. Paní doktorka to s dětmi opravdu umí, dcerka k ní chodila moc ráda a během pár návštěv došlo ke zlepšení.Moc doporučuju!

• Umístění: jiné místoSlužby: pěstounská péče

Na setkání s paní Chalupníčkovou v životě nezapomenu, po první návštěvě mi spadl ohromný kámen ze srdce, strašně moc jí za to děkuji. Pomohla mi hodně při řešení situacích našeho chlapce, kterého máme v pěstounské péči. Každému ze svého okolí jsem paní Chalupníčkovou doporučovala a doporučovat budu i nadále. Je to človíček na svém místě

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji psychologické a terapeutické služby dětem, dospívajícím a dospělým klientům, poradenství pro rodiče. Nabízím flexibilní objednací doby, příjemné a komfortní prostředí psychologické praxe v centru Brna, plně vybavené pro práci s dětmi i dospělými klienty, diskrétní, lidský a respektující přístup.

S čím Vám mohu pomoci:

Individuální terapie pro dospělé:

- potíže se spánkem, napětí, úzkost, strach
    - ztráta sebedůvěry, nízké sebevědomí, depresivní nálada
    - životní změny, ztráty, nedořešené záležitosti
    - nadměrný stres, únava, přetížení, vyhoření
    - potíže a nespokojenost v partnerských, rodinných, pracovních vztazích
    - traumatické zkušenosti a vzpomínky
    - psychosomatické obtíže, obavy o zdraví, život s nemocí
    - životní křižovatky a rozhodování, sebepoznání, seberozvoj

Poradenství a terapie pro děti a rodiče:

- práce s emocemi u dětí (úzkosti a strachy, vztek, vzdor …)
    - výchovné problémy
    - potíže s chováním
    - školní a výukové potíže
    - adaptační potíže a vývojové mezníky
    - témata spojená s dospíváním
    - vztah rodič – dítě, sourozenecké vztahy, mezigenerační vztahy
    - psychosomatické potíže u dětí
    - dítě a trauma
    - rodina v krizi, rozvodové situace
    - dítě se speciálními potřebami, hendikepem apod.

Párová / manželská terapie:

- partnerských konfliktů
    - obtíží v komunikaci
    - sporů ohledně výchovy dětí
    - partnerských / manželských krizí
    - rozvodového řízení, opatrovnických sporů, porozvodového uspořádání apod.

Vedle soukromé psychologické praxe působím jako psycholožka a terapeutka v azylovém zařízení pro matky s dětmi v obtížné životní situaci. Mám zkušenosti z oblasti poradenské a školní psychologie, individuální, párové a rodinné psychoterapie. Zabývám se přednáškovou a publikační činností, spolupracuji s portálem Šance dětem.

Základním východiskem mé práce je Gestalt psychoterapie, při práci s dětmi využívám terapii hrou, práci s terapeutickým pískovištěm, terapeutickými kartami a dalšími kreativními technikami, které přirozeně podporují dětskou schopnost sebevyjádření a procesu léčby.

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (Mgr., 2008)
  • Univerzita Palackého v Olomouci (PhDr., 2011)

Znalost jazyků

• angličtina