Gynekologická ambulance
Ohmova 271, Praha

Mudr. Ladislav Pekař byl skvělý člověk, velice inteligentní a vzdělaný, odborník na slovo vzatý...Ano, nebyl zrovna nepřiměřeně užvaněný, by totiž chlap, ne baba a svá slova volil s rozvahou, což pro některé osoby mohl být nepřekonatelný problém...Takže vy, co tady fňukáte a kydáte na něho špínu, pokud jste bez viny, házejte dále své kameny, i když mu nesaháte ani po kotníky...
Čest jeho památce, jak v Nebi, tak i na Zemi...
Amen

Pan dokror mudr.Pekař dle mého nazoru byl nejlepší gynekolog, kterého jsem měla. Byl vždy ochotný a míly poradit a pomoct. Ja jsem zanim přišla s gyn. problemem a hned se tim zabíval a vylečil mě. Moc mě mrzí že umřel, protože to byl skvělí člověk..

Take bych chtela pridat svoje zazitky s panem doktorem Pekarem.Puvodne jsem patrila pod pana doktora Jiraska, na ktereho moc rada vzpominam. To byl PAN DOKTOR.Nejsem narocna pacientka, takze navsteva jednou za rok u pana doktora Tesare se dala prezit.Prasky jsem resila se sestrickou, ktera mi naprosto vzdy vysla vstric a vzdy jsme se domluvily.Pak jsem se prestehovala a v 35letech prisla do jineho stavu. Chtela jsem zmenit gynekologa s ohledem na misto, kde bydlim...a prisla ledova sprcha, protoze me nikdo jako tehotnou nechtela. A to myslim vazne a je to pravda. Musela jsem zustat u pana doktora Pekare..a prisla ledova sprcha cislo dve. Potvrzeni tehotenstvi probehlo slovy:jste tehotna.Clovek by rad slysel:Gratuluji, maminko.Pak se navstevy staly tak trochu nocni murou.Rikala jsem si, ze pan doktor ma na me alergii, nezdravil, kdyz jsem se na neco zeptala, tak mi jednoslabicne odpovidal. Po celou dobu vysetreni nerekl ani slovo, tak jsem si jen tak rikala, doufam, ze je vse v poradku. Pak jsem jednou poprosila o fotku ultrazvuku, no to jsem si vyslechla, ze tam stejne neni nic videt. Nejvic jsem se lekla, kdyz jsem se velice opatrne zeptala, jestli muze manzel prijit na ultrazvuk.Pan doktor se rozzlobil, ze nepotrebuje nekoho, kdo mu bude koukat pod ruce. Byla jsem z toho spatna, nez jsem narazila na tyto stranky,protoze jsem zjistila, ze se tak chova k vice pacientkam. Je fakt, ze pan doktor byl nemocny,ale proc me ma tehotenstvim provazet neprijemny pan doktor? Po porodu jsem se hned zaregistrovala jinde a kdyz jsem absolvovala prvni prohlidku, byla jsem uplne mimo z toho jak se novy pan gynekolog slusne choval, komunikoval se mnou. Miminko se narodilo zdrave, takze si v podstate nemam na co stezovat,ale chtela bych na zaver napsat, ze to s panem doktorem Pekarem nebylo jednoduche.

kdysi jsem od tohoto lékaře odešla, měla jsem pocit, že je laxní a bez zájmu. Přešla jsem do gyncentra, zaplatila poplatek 900,- za rok a nemůžu říct, že bych si pomohla. SPíše naopak. V gyncentru ze mě vycucli jen peníze, levá ruka nevěděla co dělá pravá (vztah lékař - sestra) a na co jsem se nezeptala, to jsem se nedozvěděla. KDybych bydlela i nadále v Praze, k panu dr. Pekařovi bych se vrátila.

Teda já tu jen valím oči.....já jsem si nikdy neměla na co stěžovat! Myslím to vážně, nic nezanedbal a když jsem se ptala, tak vždy byla odpověď.

S panem doktorem jsem byla spokojená. Nikdy jsem neměla pocit, že by nějaké vyšetření zanedbal. Sestřička byla vždy velmi vstřícná.

musím napsat jednu věc. Většina žen zde píše, že nic neřekl, neporadil atd.Zůstávám tedy s podivem, proč jste se neptaly a nebyly důraznější a dále k panu doktorovi chodily, když Vám tolik nevyhovoval. Samozřejmě chápu, že jednodušší je vylévat si potom své emoce zde a vzájemně se podporovat. Já mám s panem doktorem jednu zkušenost, kdy se mi snažil vyjít vstříc a to že nebyl hovorný, nepovažuji za předmět negativního hodnocení.

Je zajímavé, že pokud byl pan doktor Pekař tak špatnej, proč k němu chodilo 3.000 lidí. Já osobně k němu chodila 10 let a byla jsem spokojená, bylo to o přístupu. Pokud někdo plácá nesmysly, jako že z něj byl cítit alkohol, není to pravda, pan doktor byl nemocnej a minulý týden zemřel. Je mi to líto, byl moc fajn.

možná budu bílou vránou, ale s panem doktorem jsem neměla nikdy žádný problém. Pod jeho dohledem jsem prožila dvě těhotenství (dětem je pět a dva roky)a chodila jsem tam na kontroly až téměř do porodu. Pan doktor sice nebyl příliš hovorný, ale když jsem se na něco zeptala, vždy mi odpověděl. Sestřička je naopak trochu ráznější, ale nikdy nebyl problém, aby mi také zodpověděla mé dotazy (zrovna například ohledně stravy v těhotenství). Když jsem chodila na kontroly při druhém těhotenství, tak mi vždy ochotně ohlídala starší dítko. Většina záporných hodnocení, která jsem zde četla je z letošního roku. Nevím, co se panu doktorovi stalo, ale byl prý velmi vážně nemocný. Doporučit ho dalším pacientkám už také nemohu, protože zemřel. Takže si teď také hledám jiného gynekologa a podle zdejších hodnocení to vypadá, že už to bude vždy jen lepší...

Pan doktor je skutecne priserny.Kdysi jsem k nemu chodila a on zanedbal mou peci, tak ze jsem skoncila na 14 dni v nemocnici.Urcite k nemu nikdo nechodte!!!