Praktický lékař - gynekolog
Nedašovská 376, Praha

Umístění: Praktický lékař - gynekolog Jiný

Naprosto nejlepší doktor. Se vším mi pomohl a všechno mi vysvětlil. Mohu jen doporučit. Lepšího gynekologa nenajdete.

S panem doktorem jen spokojenost!!! :-) Pomohl mi ve 22 letech znovu fungovat jako žena (práce jiného fušera). Opravdu nemám co vytknout

I když jsem již 13 let odstěhovaná z Prahy, k panu doktorovi dojíždím. Po předchozí paní doktorce si vážím milého jednání a přátelského přístupu. Byly doby kdy se dlouho čekalo a každý půl rok tam byla nová sestřička. Nyní je tam sestřička usměvavá již dlouho a objednávají takže čekám maximálně 20 minut. Jsem spokojená.

Nejsem člověk, který píše jakékoliv názory,přes ineternet.Nicméně tento p."doktor" Kouba, je neuvěřitelný.
Čekáme druhé dítě. Na jakoukoliv otázku,kterou mu přítelkyně položí,tak odpoví:"že jí nevidí do krve"-názor hodný doktora???
Podotýkám, čekáme druhé dítě, tedy již trošku můžeme porovnávat. Přítelkyně bývá teď velmi zle-nízký tlak,skoro omdlévá,když to řekne doktorovi-" každému je někdy zle".A že by vyšetření,či podnětná rada od doktora? Ne. Jen úsměv do očí.Genetická specialistka potvrdila, že je u nás problém z rizikem potratu-nízké hodnoty hormonů,je potřeba často chodit na ultrazvuk-když to řekla p.doktorovu Koubovi-tak ji odpověděl,že přeci byla ve 12tém týdnu!!!! Neskutečné!!! Co takový člověk dělá v tomto oboru?
Sestra v jeho ordinace,zdá se,více fundovaná než pan "doktor" Kouba.
O čekacích dobách, ani nemluvě.
Po poslední návštěvě jsem se zděsil a okamžitě si hledáme jiného gynekologa. Kvůli liknavosti či neznalosti tohoto doktora, nechci přijít o dítě!!!
Přeji všem hezký den.

Dobry den, jednu zkusenost Panu K. Nikdy neodpustim a to, ze nas hnal na genetiku (pri ktere je riziko potratu atd.!) protoze mu krevni testy ukazaly postizeny plod... Pricemz nase cekani 2 tydny pred vanoci na ortel byly hrozne. Vysledek? Specialistka nam rekla ze krevni testy jsou v poradku a ze vysly spatne protoze pan doktor si nedokazal spocitat kdy se maji spravne delat. Usudek at si kazdy udela sam, ale ten clovek nema co delat v takovemto oboru...

Takoveho doktora jako je pan Kouba jsem nezazil, vozim pritelkyni na prohlidky protoze cekame mimco, ale to co tu vzdy nacekam je uplne silene. Uz jsem tu asi dvakrat cekal 4 hodiny nez ji vezme ikdyz je objednana. A to bud proto ze bral jine nebo sel na jidlo nebo rychlost vysetreni byla jedna pacientka jedna hodina a to pritom clovek koukne do cekarny a je skoro prazdna...???!!! Nechapu. A dnes cekam dve hodiny. Nikdo nevi kde doktor je ordinacni jsou od osmi ale nikde nikdo a sestricka krci rameny... Proste opravdu skvely doktor...!

Od 15ti let mám gynekolocké problémy a dá se říci, že hledám pořádného gynekologa. V Praze jsem od 21 let a stále jsem hledala, dokonce mám za sebou i první těhotenství a od své doktorky jsem utekla, protože jen kritizovala a neuměla s ničím poradit. Když jsem se přestěhovala na Zličín, řekla jsem si, že nic horšího, než má bývalá doktorka být nemůže, tak jsem prubla pana doktora. Je úplně výborný. Konečně jsem našla gynekologa dle svých představ - milý, rozumí tomu a hlavně se ho můžu na cokoliv zeptat. Porod byl poměrně na ránu a až pan doktor mi pořádně vysvětlil co se vlastně stalo, zaléčil mě, doporučil mi tělísko, které nestojí x tisíc. Jsem s ním velmi spokojená. Zrejme se budu z Prahy stehovat pryc, ale u pana doktora urcite zustanu i kdyz k nemu budu dojizdet pres hodinu a pul! Sestricka je perfektni.

nechápu vaše negativní pocity.. já mám jen jeden pocit a to jen a jen víc než kladný.. lepšího lékaře jsem, a to nemyslím jen gynekologii, zatím nepotkala... nevím, třeba to byla jen náhoda, byla jsem tam jen dvakrát, ale jak doktor, tak sestra.. super, příjemní, a současně i profíci.. nikdy mi nikdo nevyštetřoval tak, jak se má... mám o tom povědomost, ale netroufala jsem si říkat o vyšetření ostatním lékařům, na něž mám nárok... jen se vybral poplatek a ještě se vybíraly další peníze za služby, o nichž jsem ani nebyla informována... třeba bez debat za nástroje plastové jednopoužitelné.. ono občas těch 50,- kč docela v rodinném rozpočtu chybí... tohle je u MUDr. Kouby prostě úžasné.. snad to není jen o tom, že jsem měla zrovna podvakráte štěstí... prostě mi oba se sestřičkou sednou, jak se říká.... je mi tam příjemně, infomrace verbální jsem nakonec dostala též tak, ne jen plácání,že mám velkou či malou dělohu apodobně ;o((( a holka, představ si pod tím něco konkrétního, když nejsi z lékařského oboru... prostě je mi vysvětleno bez ptaní všechno... protě vím, co mi čeká... jsem z prahy zvyklá na dedukce a že si infa musim hledat sama bud na inetu či v knížkách či po známých.. tady můžu říct jen... fakt perfektní team či tým dvou lidí, u nichž je vidět že to dělají rádi, zodpovědně a hlavně jsou to lidi na svém místě... Straková Renáta

Rozhodující pro hodnocení ordinace je odborná úroveň, práce sestry a vybavení ordinace. Tuto lze hodnotit pouze kladně.

Já i moje mamča jsme s panem doktorem moc spokojené. Doporučuji.