Přijímám: dospělí

1 300 Kč

1 500 Kč

4 000 Kč

Psychologie lidsky

Každý člověk má potenciál čelit svým obtížným životním situacím, občas ale z různých důvodů v nějaké situaci „uvízne“. Psycholog Vám může pomoci lépe ...

Ukončené školy

Publikace a články

Publikace (1)

Články (2)

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Paní Klára je empatická, projevuje upřímný zájem o klienta a vše, s čím se jí svěříte, bere vážně a nijak nebagatelizuje. Pomáhá mi podívat se na mé problémy "shora", uchopit je, pojmenovat, a už to s sebou přináší velkou úlevu. I když vím, že mě ještě čeká dlouhá cesta, jsem upřímně ráda, že mojí průvodkyní je právě ona.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Paní psycholožka je velmi sympatická, snaží se podrobně vysvětlit, jak řešit problém, jejím doporučením se budu snažit řídit

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Paní Klára je skvělá terapeutka, která mi už nějakou dobu a velmi milou formou pomáhá vyznat se sám v sobě a vymanit se ze spleti rodinných traumat, která se se mnou celý život táhnou a nepříjemně mě ovlivňují v každodenních situacích. Jsem moc rád, že mě na této cestě ke šťastnějšímu životu pomáhá právě ona.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

K paní Peškové chodím už více než rok. Jen díky ní jsem bez výrazného zhoršení stavu prošla velmi těžkou životní situací. Po sezení vždy cítím výraznou úlevu a odcházím s pocitem, že jsem zase o krok dál k tomu, abych žila klidnější život. Je to opravdová odbornice a návštěvu rozhodně doporučuji.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Moc oceňuji empatický chápavý přístup. Ráda se k paní psycholožce vracím, vždy mě vyslechne a pomůže.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Paní doktorka je naprosto úžasná, empatická a jsem rád, že jsem po vícero zkušenostech dal na pozitivní recenze a zašel k ní. Mohu jen doporučit.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Chodila jsem předtím na terapii už několik let a vyzkoušela tři různé terapeuty. Teprve paní Klára projevila opravdový zájem o moje nitro a už po několika sezeních jsem udělala větší pokrok, než za rok u předchozího terapeuta. Cítím se konečně pochopena a jsem moc vděčna, že mám s její vedením konečně možnost léčit svá vnitřní zranění, o kterých jsem ani předtím úplně nevěděla

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Dobrý pocit, z toho, že mi někdo pomáhá, je empatický a už nejsem na své problémy sama:-) a mám to také blízko domova

Umístění: Psychologie lidsky

Ke Klare jsem zasla po dlouhem premlouvani se. Hned na zacatku me ale ujistila, ze se nemusim bat probrat s ni i ty nejtemnejsi stranky sve psychiky. Moc dekuji za vsechnu dosavadni pomoc a tesim se na dalsi sezeni.

Mgr. Klára Pešková

Také se těším na další sezení a děkuji za recenzi.

Q
Umístění: Psychologie lidsky

Paní Peškovou jsem si vybrala jednak kvůli pozitivním recenzím na této stránce, jednak kvůli financím. A opravdu nelituji - paní Pešková je naprosto úžasná. Již po prvním sezení se mi výrazně ulevilo a více jak 3 konzultace v mém případě nebyly potřeba.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji. Přeji Vám hodně štěstí ve všech životních oblastech.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá jedno sezení?
Děkuji

individuální sezení trvá přibližně 50 minut.

S pozdravem

Mgr. Klára Pešková

Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji

Vaše příznaky vypadají spíše na fyzické než na psychické onemocnění. Byl/a jste za praktickým lékařem k vyloučení somatického onemocnění? Jestli ano, prošel/la jste vyšetřením a somatickou nemoc máte vyloučenou, tak Vám doporučuji kontaktovat psychologa zaměřeného na psychosomatiku. Občas psychika dokáže vytvořit fyzické příznaky, vždy je ale prioritní s takovými příznaky před psychologem navštívit lékaře.

S pozdravem