Praha
Ordinace (mapa)

VÝTEČNÁ LÉKAŘKA! A já nemám s lékaři dobré zkušenosti! Ale MUDr.Vašinová - klobouk dolů. Když jsem k ní přišla poprvé, byla jsem v hrozném stavu a dostala mne z toho! Nad některými názory zde žasnu! Lékař endokrinolog vám může doslova zachránit život, věděli jste to?! CHCETE-LI SE OPRAVDU LÉČIT A CHCETE-LI ODBORNÍKA, NAD NĚHOŽ LEPŠÍHO NENAJDETE (trvalo to v mém případě dost dlouho, ale nakonec jsem měla velké štěstí), ZVOLTE SI TUTO VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘKU. Přestěhovala jsem se mimo Prahu a za paní MUDr. Vašinovou dojíždím do Prahy a hodlám dojíždět dál, protože vím z vlastní zkušenosti, že lepší lékařku bych jen stěží (pokud vůbec) našla! Podle mne 5 hvězdiček je málo!

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s ní velmi spokojena. Když jsem k ní přišla poprvé, také se mi zdála arogantní a cítila jsem divně, ale při dalších návštěvách jsem zjistila, že taková není, akorát asi neumí udělat ten správný první dojem. Nyní mi naopak přijde usměvavá a milá. Navíc když jsem objednaná, nikdy nečekám, doktorku určitě doporučuji.

K paní doktorce chodím už 6 let a díky ní jsem dnes v pohodě. Žádné bušení srdce, průjmy atd. Doporučila štítnou žlázu odstranit a potíže zmizely. Jsem jí vděčná a měla jsem štěstí, že jsem za ní šla i do Butovic, když odešla z Vojenské nemocnice. Ke mně byla vždy velice příjemná, vstřícná, vše mi vysvětlila. Nyní chodím na kontrolu 1x ročně a jsem spokojená, každému jí doporučuji.

Pani doktorka vše vysvětlí, zrozumitelně podá. Žádná arogance, příjemná. Arogantní jedna ze sester na recepci.

Také ji vnímám jako arogantní,ironickou,důležitou...nic nevysvětlí, ale do výkazu mi vždy napíše, že mě o všem poučila. Lidsky mě nesedí, ale jestli léčí špatně nebo dobře se posoudit u štítné žlázy moc nedá, protože je to většinou chronické a neléčitelné,řekla bych, že to ale neodflakuje. Předepisovat léky buď na sniženou nebo zvyšenou funkci a strumu zvládne i cvičená opice, takže zde tu doktorskou důležitost nechápu...

Arogantni, neprijemna lekarka, ktera sezrala vsechnu moudrost sveta a pacient je jen plebs, ktery pokud sam neco nevi, je naprosty pitomec.
Navic pristup "podle mych vysledku ti nic neni, tak co vubec otravujes"

Prestoze mi dva lekari nez jsem se prestehovala a musela hledat endokrinologii v Praze doporucili pravidelne dochazeni na kontroly, tato pani vse velmi zlehcovala a pry je to blbost a zbytecnost.

Priste zkusim radeji jinde

Výtečná lékařka, která přistupuje k pacientovi s úsměvem, věcně a komplexně. Vzhledem k široké škále svých atestací a bohaté klinické praxi je schopna účinně pomoci i komplikovaným pacientům. Lidské, příjemné a kompetentní chování.