Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Pamatuju na tuhle doktorku z trutnovské nemocnice. Hrozný přístup. Měla jsem obtíže které byly složité specifikovat, potíže zdánlivě nesouvisející, nakonec mi sdělila ať jdu do Bohnic na léčení - neskutečná drzost, nakonec po předávkování ATB až na plicním zjistili plíseň v celém organismu právě z nich a vyléčila jsem se stravou. Radši na ni nevzpomínám. Měla jsem doma dvě malé děti a nemohla dobře dýchat. No tenkrát byla na odchodu do Prahy - úleva pro Trutnov jinak mám k.lékařům úctu - tahle paní k nim ale nepatří. Opatrujte se pavla

Umístění: Ordinace Jiný

V péči paní doktorky Vašinové jsem již pár let. Velmi oceňuji její vřelý, otevřený, přímý přístup, který člověka podpoří, nasměruje, uklidní. Radost chodit k doktorům, když jste v rukou takto perfektního lékaře. Paní doktorce děkuji za výbornou péči a její laskavý přístup k lidem.

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší doktorka, kterou jsem zatím poznala, opravdu doktorka, která ví co dělá, je upřímná a férová. Jsem neskutečně vděčná, že mě vyléčila a dále kontroluje právě ona. Klinika Jl je skvělá, nečekáte, když jste objednáni a sestry jsou moc milé.

Umístění: Ordinace Jiný

Neprijemna lekarka, ktera zrejme nema rada svoji praci a neumi jednat s pacienty Nedoporucuji. Ze vsech endokrinologu, u kterych jsem se kdy lecila (byli 3 a menila jsem pouze kvuli zmene bydliste) ma tato lekarka nejhorsi komunikaci s pacientem. Pokud jde o odbornost, nemohu hodnotit, nejsem vystudovany endokrinolog. Pani doktorka mi v podstate rekla, ze se mam pro predpis leku, ktere pravidelne musim uzivat po operaci stit.zlazy, obratit na praktickeho lekare (nikdy predtim mi endokrinolog tuto volbu tak nevnucoval). Leky mi nakonec predepsala, sono take provedla, ale z ordinace jsem odchazela s pocitem, ze nejsem pacient ale obtizny hmyz.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice neochotna cokoliv vysvětlit. Každá návštěva byla jako za trest. Po třetí návštěvě jsem musela změnit. Arogantní, nepříjemná, chybí jakýkoli náznak empatie či vstřícnosti.

VÝTEČNÁ LÉKAŘKA! A já nemám s lékaři dobré zkušenosti! Ale MUDr.Vašinová - klobouk dolů. Když jsem k ní přišla poprvé, byla jsem v hrozném stavu a dostala mne z toho! Nad některými názory zde žasnu! Lékař endokrinolog vám může doslova zachránit život, věděli jste to?! CHCETE-LI SE OPRAVDU LÉČIT A CHCETE-LI ODBORNÍKA, NAD NĚHOŽ LEPŠÍHO NENAJDETE (trvalo to v mém případě dost dlouho, ale nakonec jsem měla velké štěstí), ZVOLTE SI TUTO VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘKU. Přestěhovala jsem se mimo Prahu a za paní MUDr. Vašinovou dojíždím do Prahy a hodlám dojíždět dál, protože vím z vlastní zkušenosti, že lepší lékařku bych jen stěží (pokud vůbec) našla! Podle mne 5 hvězdiček je málo!

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s ní velmi spokojena. Když jsem k ní přišla poprvé, také se mi zdála arogantní a cítila jsem divně, ale při dalších návštěvách jsem zjistila, že taková není, akorát asi neumí udělat ten správný první dojem. Nyní mi naopak přijde usměvavá a milá. Navíc když jsem objednaná, nikdy nečekám, doktorku určitě doporučuji.

K paní doktorce chodím už 6 let a díky ní jsem dnes v pohodě. Žádné bušení srdce, průjmy atd. Doporučila štítnou žlázu odstranit a potíže zmizely. Jsem jí vděčná a měla jsem štěstí, že jsem za ní šla i do Butovic, když odešla z Vojenské nemocnice. Ke mně byla vždy velice příjemná, vstřícná, vše mi vysvětlila. Nyní chodím na kontrolu 1x ročně a jsem spokojená, každému jí doporučuji.

Pani doktorka vše vysvětlí, zrozumitelně podá. Žádná arogance, příjemná. Arogantní jedna ze sester na recepci.

Také ji vnímám jako arogantní,ironickou,důležitou...nic nevysvětlí, ale do výkazu mi vždy napíše, že mě o všem poučila. Lidsky mě nesedí, ale jestli léčí špatně nebo dobře se posoudit u štítné žlázy moc nedá, protože je to většinou chronické a neléčitelné,řekla bych, že to ale neodflakuje. Předepisovat léky buď na sniženou nebo zvyšenou funkci a strumu zvládne i cvičená opice, takže zde tu doktorskou důležitost nechápu...