Gynekologie a porodnictví
Bělohorská 263/33, Praha

Umístění: Gynekologie a porodnictví Pravidelné prohlídky a těhotenství

Co dodat? Profesionální, citlivý a milý přístup, který by měl mít každý lékař. Paní doktorka je člověk na správném místě. Nedám na ní dopustit!

K této lékařce bych už opravdu nešla. To, že tam člověk čeká další hodinu od doby co je objednán je v dnešní době normální,ale aby paní doktorka ordinovala hormonální léčbu na dlouhodobé krvácení a následně nedělala žádná jiná vyšetření nebo poslala člověka na podrobné vyšetření do nemocnice... to je zbytečný. Jedny léky nezaberou dá Vám další a tím je podle ní problém zažehnán.Nehledě na to, že to stojí spousty peněz.Jako utěšení se mi dostala věta, že po téhle hormonální léčbě se i hubne, což je skvělý ale to radši budu mít kilo navíc a budu zdravá. Našla jsem si jinou paní doktorku a ta je velice pečlivá při každém problému nabírá krev,dělá stěry atd.. Pak sama volá výsledky a domlouvá se na dalším postupu léčby. Takže MUDr. Jarolímková opravdu není alespoň podle mých zkušeností dobrá doktorka

Moc děkuji paní doktorce Jarolímkové. Svým milým, lidským, empatickým a šetrným přístupem je raritou nejen ve svém oboru ale i ve zdravotnictví jako takovém. Ve svém oboru se vyzná ale nemá problém pacienta poslat dál, pokud někdo jiný mu může nabídnout odbornou pomoc, která není v rámci její vlastní specializace (její oblíbená je sterilita). Než jsem poznala paní doktorku Jarolímkovou, gynekologická vyšetření jsem nesnášela. Paní doktorce se podařilo z těchto pravidelných návštěv udělat něco, čeho se nebojím. Naopak. Z její ordinace vždy odcházím s dobrým pocitem, že co se gynekoloka týče, jsem v těch nejlepších rukou.

doktorka Kučerová je bezkonkurenční - milá a zároveň profesionální. I ona má velké zásluhy na tom, že jsem donosila své dítě i s velkou cystou, kterou mi v půlce těhotenství museli odoperovat. Sestry jsou také velmi sympatické. Doktorku Jarolímkovou bych nedoporučila, je neosobní a nejeví zájem o problémy pacienta.

Super paní doktorka, která je vždy milá a usměvavá, profesionál v oboru, příjemné prostředí.

Navštěvovala jsem tuto paní doktorku, byla příjemná, měla však velmi málo času. Stále ji někdo zastupoval, takže po určité době jsem musela při objednání apelovat na to, že chci jen k paní doktorce. Chodila také klidně i o půl hodiny později, což se mně zrovna při omluvě z pracovní doby nehodilo časově. Jeden její zástup byl velmi arogantní a oznámil mi, že neznamená, že když jsem potratila, že se něco okamžitě musí dít, že musím potratit 3x a pak si mne někdo začně všímat. Také mi nechtěla po potratu napsat aspon týden volna na vzpamatování aby jsem nemusela do práce, kde hodně komunikuji s lidmi. Práce prý mne z toho vyléčí. :-) Přišla jsem si jak hypochondr a simulant.
Přišla jsem tam s tím, že jsem v XX ....týdnu těhotenství a špiním, dostala jsem ascorutin a poslali mně dom, že to bude v pohodě. Bez jakého koli upozornění na cokoli. Večer jsem začala krvácet a potratila jsem. Vše doma. Nevěděla jsem do poslední chvíle co mám dělat, paní doktorka mi rady nedala, zavolali jsme tedy pohotovost ti mě odvezli a po víkendu jsem si to nakráčela na gynekologii. Tam mi (již v této době zemřelá) sestřička oznámila, že s tím počítali :-) no hezké uvítání což?
Teď už s tím počítám také, ale při prvím těhotenství po 2,5 roce snažení, jsem s tím nepočítala.
Poplatek roční tam činil 1000,- Kč.
Za tento poplatek jsem v péči nic nadstandardního nepociťovala, krom toho, že ordinace působila velmi bohatým dojmem a také mi jednou dorazil domů recept poštou. to, že jke mne lékař bude slušný a vše mi vysvětlí považuji za samozřejmost nikoli za nadstandard, nebo za to, za což by jsem si musela připlácet. Pacientek bylo vždy hodně a čekalo se dlouho i přes to, že jsem byla objednaná na určitý čas.
No a kdo nevěří? ať tam běží, a vyzkouší sám, třebas budet mít více štěstí než já.
R.

Konečně gynekoložka, která jecitlivá, milá a navíc schopná. Za kterou se člověk nemusí stydět přijít poněkolikáté se stejným problémem a kterou zajímá, jak se cítíte. Navíc má krásnou ordinaci a pro své pacienty opravdu dýchá! Děkuju!

Doporučuji

Chodím k MUDr. Kučerové a je nejlepší! Velmi milá, ochotná, citlivá, jemná a lidská. Vynikající a profesionální péče, příjemné prostředí, MUDr. Kučerovou doporučuji všem- je vážně skvělá!!!

paní dr. Jarolímková je úžasná, vše vysvětlí, je jemná ... doporučuji :-) Sestřička bohužel zemřela, ty nové, co se tam střídají se jí nevyrovnají, ale zas úplně špatné nejsou, akorát ta mladší vůbec neumí nabírat krev (3 pacientkám po sobě tvrdila, že mají špatné žíly a krev jim neteče....), tak jsem šla na odběr raději do nemocnice, ale jinak je všecko na 100% :-)